Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Speedas_Tomas

[Pamoka] Maža kodavimo programėle | Sa-mp ir las-venturas.lt forumo įjungimas vienu paspaudimu

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki šio kodo esmė labai parasta kas išmano "Console kodavimą". Dažniausiai viską koduoju HTML jeigu ką nors sako.

 

Bet atsibodo ir pamaščiau vakar kodėl gi nepabandžius ko nors naujo ?  Tad va pradėjau "bat" formato kodavimą kuris atidaro windows konsole.

 

Sukuriau dirbtinį virusą ;DD Pagazdinimui draugams ar dar kam nors (Aiškū priimt jie turi) Tai va kurdamas bat failus sumaščiau gal paiimt ir padaryti programa ? Ot paiimiau ir padariau.

 

Kaip ir ir minėjau šio kodo esmė paprastą jį ijungus isijungia sa-mp programa ir las-venturas.lt forumas.

 

Galima ijungti bet ką Youtube ar dar ka nors.

 

Toliau pamatysite video

 

 

Norite kokių nors apgaulingu programų ? rašykit skp. kurį rasite mano profilyje

 
Jeigu tingit patys darytis galit atsisiūst : http://www.mediafire.com/download/qwg163i6cj9befo/Programa.exe

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šauni pamoka, bet manau vistiek priimtinesnis būdas naudotis keliais paspaudimais, bent man jau taip geriau. Pvz nori tik sampą įsijungt turi spausti tą pačia programėlę ir nukelia dar į forumą... o man forumo nereikia + dar gali laginti kitiems nuo to forumo

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šauni pamoka, bet manau vistiek priimtinesnis būdas naudotis keliais paspaudimais, bent man jau taip geriau. Pvz nori tik sampą įsijungt turi spausti tą pačia programėlę ir nukelia dar į forumą... o man forumo nereikia + dar gali laginti kitiems nuo to forumo

Taip taip. Bet bent jau man būna taip įsijungiu kompiuterį visada įsijungiu forumą tada pasiruošiu samp programėle , gi kad lagintu kitiems žaidėjams reikia įjungti Gta-sa nes sa-mp naudoja 0,5/100 % tavo interneto resursų. Ir tai sukuriau mokymosi tikslais jegu turite kokių įdėjų butinai pasakykit bandysiu kažką bandyt. :)

Ačiū už pastebėjimą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čia gerai su tokia reklamą gali daryt serverio, numeti kokiam nors žmogui, sakai, kad čia typo kokia ahueni hackai, opa las-venturą atidaro :D mldc, kitiems pravers.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čia gerai su tokia reklamą gali daryt serverio, numeti kokiam nors žmogui, sakai, kad čia typo kokia ahueni hackai, opa las-venturą atidaro :D mldc, kitiems pravers.

Galima visko prigalvoti ištikrūjų, Galiu padaryt kad atidares nebegalės išjungt (Aiškū perkrovus kompą viskas ok) Tik kad gali pagazdint išjungsi pzdc tavo pc ir pnš :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...