Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 6 / 200

Versija: LV 7.7.7


Regis_Ganj

Skundžiu Nicky_Romeo

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Regis_Ganja

2. Kaltinamojo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė):Nicky_Romeo

3. Įvardinkite įvykusį įvykį, nupasakokite kuom kaltinate:Nu tai va jis man parašė kad turi tik 1.7 mln kad už tiek nebent paimtu nama, sakau 2.5, jis veliau parašė nu ok, dėk kainą  1 mln arba 1.5 ir dar 1 mln duosiu po to, taigi aš parašiau visą sutikima jis ten sutiko jei apgaus kad rcona gaus ir ištrins acc, taigi jau stovi stovi jis, sako ai čia draugas davė lt tipo vakar dar tai turiu 2.5 tuos milus, greit nupirko hata ir sako nebesutinku, nors prieš tai rašė sutinka... Karoč vienu žodžiu apgavo.. ant 1 mln, nama nuvogė..Tai manau sąlygas reikia vygdyt, jei jis sutiko kad jis rcon nori gaut ir ištrintu acc, tai manau taip ir reikia pasielgti, nes girdėjas jau jis ne vieną apgavęs..

4. Jūsų vaizdinė medžiaga (Nuotrauka ar (ir) Vaizdo įrašas):

9f65f59391d247b4ccab13bfcd30781f911.png

 

f3e05fb3edfc29096fc2bdcf8d0257ac111.png

 

f8f2b050087c3c7417c08a1b2054c2f661.png

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Regis_Ganja

2. Kaltinamojo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė):Nicky_Romeo

3. Įvardinkite įvykusį įvykį, nupasakokite kuom kaltinate:Nu tai va jis man parašė kad turi tik 1.7 mln kad už tiek nebent paimtu nama, sakau 2.5, jis veliau parašė nu ok, dėk kainą  1 mln arba 1.5 ir dar 1 mln duosiu po to, taigi aš parašiau visą sutikima jis ten sutiko jei apgaus kad rcona gaus ir ištrins acc, taigi jau stovi stovi jis, sako ai čia draugas davė lt tipo vakar dar tai turiu 2.5 tuos milus, greit nupirko hata ir sako nebesutinku, nors prieš tai rašė sutinka... Karoč vienu žodžiu apgavo.. ant 1 mln, nama nuvogė..Tai manau sąlygas reikia vygdyt, jei jis sutiko kad jis rcon nori gaut ir ištrintu acc, tai manau taip ir reikia pasielgti, nes girdėjas jau jis ne vieną apgavęs..

4. Jūsų vaizdinė medžiaga (Nuotrauka ar (ir) Vaizdo įrašas):

9f65f59391d247b4ccab13bfcd30781f911.png

 

f3e05fb3edfc29096fc2bdcf8d0257ac111.png

 

f8f2b050087c3c7417c08a1b2054c2f661.png

 

taip, nicky_romeo apgaudinėja, manau jis vertas rcon, ir gražinkit regiui litus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

As pries pirkdamas hata sakiau NESUTINKU. Ir tu nenuemiai kainos as nupirkau ir viskas nu neverk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dabar jau kitaip šneki? :D gi fotkes yra viskas sutikai ir veliau greit nupirkai ir sakai nesutinku, gi ble žinau tokias afioras apgavai gi mane, tai jei nesutinki kokio xujo pirkt ta hata reikėjo? mazinkis nesimazines inviui jau viskas nusiusta.. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Radau pigesne hata uz 1.7milo.Ir tau rasiau pries pirkima nesutinku o ne kaip nusipirkau.Tavo bedos jai esi toks letapedis kad greitai kainos nenujimi taj tavo problema rasiau Nesutinku tada su uzmetiai kaina pagalvojau kad parduodi uz toke ir nupirkau...Kas tau kitaip ble rasiau viska kaip ira.P.S Inv isjunk.Parasiai galvok parasiau Nesutinku tu buvai uztates kaina.Vsio laukiam Invio:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DDD Čia toki plana buvai sugalvojęs? gi nepadės, pacanas gi apgavai mane, + jau sakai nesutinku ir iškarto greit nupirkai sakai fsio.. Nors pradžiai kitaip kalbėjai, tai aš tau dar kartą kartoju, jei tu nesutinki tai kokio xujo hata pirkt reikėjo? pats šuda mali ir bandai db atsimazint.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neverk! As  pries pirkdamas  hata sakiau nesutinku tu uzstatiai ir nupirkau vsio paka meile

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Karoče mazinkis toliau, invis viską išspres manau. Laukem jo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

A ko tu atsišaudai a?

Redaguota nario Kasparas_Barkauskas
Beprasmiai pranešimai, įspėtas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...