Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Matthew_White

Pagalbos del PC

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki taigi reikia man tokios pagalbos. Issirinkti kompa nauja tai va noriu kad patartumete kuris geresnis pc. Arba padekite is to puslapio issirinkti gera kompa iki 500 svaru. Aciu ir nuomone parasykite is tu kuris geresnis (Zaidimams kompas) Uz kiekviena nuomone bus atsidekotas repas bet kad atsakymas normalus butu

*** Kuris PROCESORIUS GERESNIS!!!
*

  • Intel® Pentium® N3540 processor with Intel® HD Graphics (2.16Ghz, 2Mb cache, 4 cores)

    ar sitas?

* AMD A series A8-5557M / 2.1 GHz ( 3.1 GHz ) / 4 MB Cache

 

http://www.littlewoods.com/hp-15-r112na-intelreg-pentiumreg-processor-8gb-ram-1tb-hard-drive-wi-fi-156-inch-laptop--purple/1435492719.prd


http://www.littlewoods.com/acer-v5-552-amd-quad-core-a8-processor-8gb-ram-1tb-hard-drive-156-inch-laptop-black/1399292571.prd
 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Imčiau HP ta pirmą pagal mane daug geresnis ir kiek girdėjau tikrai gerai pasižymi

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pirk pirmąjį,draugas turi,tikrai žiauriai geras kompiuteris,garantas,kad nepasigailėsi (y)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Siulau aš ir hp pats naudoju, labai geras !!!

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Keistai mąstot jūs... Žmogus nori kompiuterio žaidimams, tai koks kompiuteris gali būti be vaizdūškės. Autoriau, išsirink už savo norimą kainą kompiuterį su vaizdo plokšte, nes su Intel HD vargu ką pažaisi. Žaidimams tinka tik 2 variantas, ieškok dar kitokių :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Siūlyčiau kaip ir minėjo Tautvydas ieškoti geresnių variantų žaidimams, parašyk man savo norimą kainą aš pasidomėsiu. Tave domina vien tik nešiojamieji kompiuteriai ar ir stacionarūs? Nes stacionarus už tokia kainą išeiti tikrai geras.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...