Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Nojus_Qttawa

Įtariamas čytinant The_Malboro

Rekomenduoti pranešimai

Jūsų Vardas_Pavardė: Nojus_Qttawa

 

Kaltinamojo sukčiavimu Vardas_Pavardė: The_Malboro

 

Smulkiai paaiškinti situacija dėl ko peikiate: Čyteris, bei per visur prašo išsiųsti sms už 5/10lt ir sako, kad atsiskaitys las-venturas valiuta. Jeigu pateiks įrodymus, tada nebaninsiu, o jeigu nepateiks, tada baninu. Turi laiko 1h pateikti įrodymus, kadangi žinau, jog dabar esi prisijungęs.

 

Privalote įkelti įrodymus (nuotraukos ir (ar) vaizdo įrašai): Čia ft. f6c0dcd1c758e36a1955d6c9fa2d3b9c19.pngČia video - http://www.youtube.com/watch?v=buPJFEiWYkc&feature=youtu.be Na vą, kadangi valanda jau praėjo, dėjau ban'ą. a192ab5ef5b03dcf7c381d9fac36e64f631.png

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kokius tau įrodymus pateikti, kad pinigų tiek neturiu? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nojau tu kaušas nori paprašo neleidžiama?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neaisku ka jis nori daryti su tais 5litais.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu *Myliu Las-Venturas.lt* gal žmogus už 30k nori nusipirkt 5LT, nu kas čia tokio...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Video nėra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kokius tau įrodymus pateikti, kad pinigų tiek neturiu? :D

 

Nebesvaik, įmesk įrodymus kaip sugebėjai atsirakinti, nes kitaip dedu ban'ą. Juk viskas matosi video.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Yra video, pasižiūrėkit jūs geriau, gal jum nekrauna.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Yra video, pasižiūrėkit jūs geriau, gal jum nekrauna.

Jau yra video. Matosi kad atsirakina su čytais. Sakau tau šaunuolis. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kas čia jums aiškiai matosi, kad čytinom? :DDD Nebejuokink mus administratoriai unfrezindavo.. BOTEEEDDD Jeigu baninsi tai pasakyk ateisiu i serva :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Negražu..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ka čia baninti? Unfreeze gal adminas kažkoks padarė, nes matėsi kaip kažką rašė. O antrankius poto pats nuėmiai ir nebepagavai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu *Myliu Las-Venturas.lt* gal žmogus už 30k nori nusipirkt 5LT, nu kas čia tokio...

Draudžiama pirkti/pardavinėti žaidimo pinigus, kreditus ar kitus dalykus

Eikit kam dar neaišku į taisykles pažiūrėti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai jeigu jis nekaltas tai tegul pateikia pats įrodymus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Malboro gal įrodymus unfreeze pateik ??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai aš ir prašau įrodymus įkelti per 1h, kad tave unfreezino, nedurnas esu, kitaip iškart būčiau ban'ą dėjęs, jei nepateiki įrodymų per ateinančias 15min. Dėsiu ban'ą, o toliau jau jau spręs pagr. administracija.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu *Myliu Las-Venturas.lt* gal žmogus už 30k nori nusipirkt 5LT, nu kas čia tokio...

pritariu. Ir ka už 5 lt užbanins kašką ar per sienas palakstys ar čytus nusipirks ka tu čia svaigsti nojau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

pritariu. Ir ka už 5 lt užbanins kašką ar per sienas palakstys ar čytus nusipirks ka tu čia svaigsti nojau.

 

Supranti ,kad yra taisyklės? Ar nereikia jų laikytis? Tau gal ir ne, bet Direktoriams tai laikytis yra privalomi, taipogi jis yra administratorius. Ir nevien dėl sms įkėliau, o pagrinde dėl čytų...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Apsiverk su savo tais draugais quintino ar kokie ten px dek bana negaila man, as nefotkinu kas sekunde ka darau. Neturiu ss kaip mane unfrezina nes neprivalau kas sekunde fotikint ir niekada to nedarysiu. Davai dek bana laukiu online serve su px desi atims admina ir bibiy ciulpsi verkdamas vel grazinkit ir pns. Dabar dar prisikabink kad keiskiuosi ir pns, keiskiuos nes nemegstu tokiu kaip tu niurkalu tokiu lavonu grynu ir bandai cia verst kazka nors akivaizdiai uzsivartes esu, vsio ignore ir dek man bana lauskiu.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Apsiverk su savo tais draugais quintino ar kokie ten px dek bana negaila man, as nefotkinu kas sekunde ka darau. Neturiu ss kaip mane unfrezina nes neprivalau kas sekunde fotikint ir niekada to nedarysiu. Davai dek bana laukiu online serve su px desi atims admina ir bibiy ciulpsi verkdamas vel grazinkit ir pns. Dabar dar prisikabink kad keiskiuosi ir pns, keiskiuos nes nemegstu tokiu kaip tu niurkalu tokiu lavonu grynu ir bandai cia verst kazka nors akivaizdiai uzsivartes esu, vsio ignore ir dek man bana lauskiu.

 

Raminkis...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu kągi, valanda jau praėjo, o įrodymų nėra ir kadangi ar pats taip nori dedu ban'ą.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prigautas vaikelis,ban be pasigailėjimo ir už tokes nesamones dirika nujimt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prigautas vaikelis,ban be pasigailėjimo ir už tokes nesamones dirika nujimt

:DD Nejuokink gi ji unfreezino kaip jum neaišku žmogus nesitikėjo kad rašysit papeikima tad jis neturėjo foto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...