Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Invision_White

Nemokamų administratorių darbo analizė

  

199 nariai balsavo

  1. 1. Ar patiko administratorių darbo analizė?

    • Taip
      177
    • Ne
      22


Rekomenduoti pranešimai

Šaunuolis Karoli,jog nusprendei patikrinti administratorių aktyvumą,pagaliau Osen'as nebeaxuelins....

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai patiko analizė. :) Būtu gerai jeigu tokias kiekvieną mėnesį keltum arba kas kelias savaites.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu, taip ir tikėjausi kad šitie administratoriai iškris, bet kokiu metu. Daugiau tokių dalykų ir manau serveryje administratoriai nemokami dirbs geriau.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunuolis, kad nepatyngėjai rašyti , bet dėl Auris_Gasolis nesutinku , taip galbūt pastaruoju metu savaite ar kelias jis rengė išlikima bet gryškime kaip buvo kaip jis stengėsi siekė 3 lvl nemokamo admino, na mano manymu paadariai klaida , na bet čia tavo sprendimas ne mano,

 

Lionel_Messi - Su šiuo tai pat nesutinku , dbr žinau pradės ant manes stumt bet tylėt irgi nekažka , rengia DM eventus jo klaniškiai pastoviai dalyvauja ir pučia kartais net narkus jis į tai net nekreipia dėmesio , amžinai galim sakyt laimi tik jo LSV , nes būna kad visai nueina į šona nešaudo paskui atbėga kaip lieka pora dalyvių nu krs....

  • Patinka 12

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viską perskaičiau. Net negalėjau pagalvot, kad kažką panašaus parašysi. Tai iš tikro yra labai gerai. Nes dabar tie administratoriai, kurie perskaitė savo kriterijus, galbūt pasistengs labiau, parodys tikrą darbą. Na, o tie kurie buvo įvertinti žalia spalva, linkiu tokio paties aktyvaus ir gero darbo :) Pridursiu dar, kad buvau pastebėjęs, kad keletas administratorių savo privilegijomis naudojasi savo malonumui, o turėtu dirbti savo darbą

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunuolis, kad nepatyngėjai rašyti , bet dėl Auris_Gasolis nesutinku , taip galbūt pastaruoju metu savaite ar kelias jis rengė išlikima bet gryškime kaip buvo kaip jis stengėsi siekė 3 lvl nemokamo admino, na mano manymu paadariai klaida , na bet čia tavo sprendimas ne mano,

 

Lionel_Messi - Su šiuo tai pat nesutinku , dbr žinau pradės ant manes stumt bet tylėt irgi nekažka , rengia DM eventus jo klaniškiai pastoviai dalyvauja ir pučia kartais net narkus jis į tai net nekreipia dėmesio , amžinai galim sakyt laimi tik jo LSV , nes būna kad visai nueina į šona nešaudo paskui atbėga kaip lieka pora dalyvių nu krs....

Gerai, grįžkime prie to, kaip jis stengėsi. Stengėsi VISI, tiek Gytis_Osen, tiek Domas_Bartkus. Pastangų vien neužtenka, reikia ir noro dirbti gavus pareigas. Dėl Lionel_Messi, galbūt nesutinki, bet ką aš ten parašiau yra teisybė. Aš tikrinu logus ir logai man nemeluoja, o aš nemeluoju jums. Aišku, iki labai gero administratoriaus jam yra toli, tačiau, kad jis daro didžiausia eventų įvairovę tiesa. Nors kaip ir minėjau tuo labai džiaugtis nereikėtų, nes ties eventais jam irgi reikia tobūlėti. 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš tikrai manau situacija įvertinta realiai, tikrai sutikčiau su tokia nuomone.

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Va kaip reikia greitai tvarkyti reikalus. Malačius.

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ačiū už nuomone. Tikrai buvau šiek tiek primiršęs apie pagalbą. Prisipažinsiu. Bet dabar stengiuosi grįšti į senas vežias. Tikrai su tavo nuomone sutinku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įdomiai čia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Idomi analize, saunuolis Karoli, manau reiktu daryti dazniau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puiki analizė. Ačiū, reiks keistis.. Gaila, kad Gasolio nebėr, bei Oseno..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pagaliau sutvarkei su jais

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunuolis, kad redaguoji ir negaili gerų žodžių apie šiuos žmogelius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

gyvenimo paradoksas


 


Rytas: Osenas: 1 mėnesuka judam toliau,Vakaras : Gytis_Osen šalinamas iš nemokamų administratorių :DDDDDDD

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

TIkrai neblogai padirbėjai, ir matosi, kad kai kurie nieko neveikia su nemokamu administratoriumi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Seip visi administratoriai dirba kiek gali. Aisku saunuoliai pas kuriuos tapo zali o gaila tu kurie buvo nusalinti. Sekmes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Wau, skaudžiai čia tu juos. Bet manau turint tokias pareigas reikia žiūrėti į tai atsakingai. Dabar biški nemokami administratoriai bus isigandę ir tikrai manau padės visiems, nes po mažu serveris griūna.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kai serveris pradėjo griūti tik tada susimastei kažką daryti su adminais.... Bet dabar manau truputį kitaip žiūrės į tai

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Opa koki jūs atlaidūs, kiek Mesis darė klaidu, ir kiek jis dar jų darys, kiek galima atlaidaut? Gaila Bartkaus, man jis buvo neblogas admin. Viskas gal ir gerai tik eilini karta atleidai Mesiui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tiesiog nerealiai, labai įdomu, ir įspūdingai padaryta, daugiau tokių dalykų ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...