Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


Benjamin_Orbit

[1]. Bendžis // čyteris Arma`Lietuva.

Rekomenduoti pranešimai

[1]. Bendžis.

1.
 Kaltinamajo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė): Arma_Lietuva.
2. Kuom jį kaltinate?: INV ar LAG.CS arba kitos neleistinos programos serveryje ( čytai ).
3. Vaizdinė medžiaga (Vaizdo įrašaiNuotraukos): 


                                                                                                               AUDRA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu seni šjp mldc esi, bet tikrai kažka naudojai šaudžiau tikrai ilgai dar aš video turiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveik "čyterių gaudytojai" nieko tikrai nenaudoju :D net ntr čytų krč. Kažkodėl lesei mane Gyčka ir hp jėmėsi,o Orbitai pažiek savo video ant kiek klišas esi,kad nepataikai :D Ir beto nuo modų ir man buginas nekartą rodo,kad pataikai ir nesiema hp... Protas mano turi būt čytint su pavu.... 


  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ant tavo skino, aš jokių modų nenaudoju, tad no atmaz. Pataikiau tikrai ne vieną kulką, gali nebepjaut. 

Nediskutuojam, laukiam kol Barkauskas ar kažkas kitas iš komandos patikrins.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Ant tavo skino, aš jokių modų nenaudoju, tad no atmaz. Pataikiau tikrai ne vieną kulką, gali nebepjaut. 

 

Nediskutuojam, laukiam kol Barkauskas ar kažkas kitas iš komandos patikrins.

 

Nediskutuojam? *Myliu Las-Venturas.lt* prisipažinsiu netūrėjas aš čytų ir net nemoku jais naudotis :D No atmaz? :D *Myliu Las-Venturas.lt* pažiek pro šoną šaudai,ok?

Vietoj manęs net savo pavą nušovei xd

Beto dalykas yra toks kaip PINGAS,pas mane nekoks netas.

Redaguota nario Kasparas_Barkauskas
Netinkama kalba, įspėtas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Nediskutuojam? *Myliu Las-Venturas.lt* prisipažinsiu netūrėjas aš čytų ir net nemoku jais naudotis :D No atmaz? :D *Myliu Las-Venturas.lt* pažiek pro šoną šaudai,ok?

Vietoj manęs net savo pavą nušovei xd

 

Gerai, tik nereikia. Gycka ne mano pavas, jis Leesino pavas. 

 

P.S gitis wadas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nėra ping'o parodyta gal pas jį buvo ~400 ping arba dar kažkas šitas čiuvelis magijų nematęs..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nėra ping'o parodyta gal pas jį buvo ~400 ping arba dar kažkas šitas čiuvelis magijų nematęs..

Gerai, ir tu nemazink draugo, sakei, kad draugai, nebūtina čia skelbtis. Tai yra pingas ar nėra pingo, išsirink :DD.

 

Nerodžiau per video TAB lentelės, tad neskiesk. Jei turi įrodymus būtent tuo laiku, sakyk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Px vapse kad orbitas su pro aim saudosi :D tik riek gerai isiziurieti.. 

Redaguota nario Kasparas_Barkauskas
Netinkama kalba, įspėtas.
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Gerai, ir tu nemazink draugo, sakei, kad draugai, nebūtina čia skelbtis. Tai yra pingas ar nėra pingo, išsirink :DD.

 

Nerodžiau per video TAB lentelės, tad neskiesk. Jei turi įrodymus būtent tuo laiku, sakyk.

 

Tad pats neskiek "čyterių gaudytojau". Reikėjo parodyt pačiam TAB lentelę,nes aš nemaniau,kad kažkokiam ožiukui užeisi ir manys,kad aš čytinu būdamas pavas....

 

 

Px vapse kad orbitas su pro aim saudosi  :D tik riek gerai isiziurieti.. 

 

Patebėjau šitą,nes taikinukas taip keista vis mane sekioja ir taip trūkčioja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Tad pats neskiek "čyterių gaudytojau". Reikėjo parodyt pačiam TAB lentelę,nes aš nemaniau,kad kažkokiam ožiukui užeisi ir manys,kad aš čytinu būdamas pavas....

 

 

Px vapse kad orbitas su pro aim saudosi  :D tik riek gerai isiziurieti.. 

 

Patebėjau šitą,nes taikinukas taip keista vis mane sekioja ir taip trūkčioja.

 

:DDD Jei ir naudočiau, per filmavimą išiungčiau. O šiaip nenaudoju, nes nereikalinga, per tuos banus visas pareigas kurias turėjau praradau, ačiū, užtenka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atmesta!

Su UNBAN prižiūrėtojumi aptarėme apie šį insidenta, ir nusprendėme jog tai nebuvo čytinimas, įrodymų trūkumas.
[18:41:34] Terry_Williams.: šiaip nžn, iš tiesų tu teisus tas bendžis nelabai pataiko

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...