Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Ercė_Pukas

Pristatau Ercė_Puką.

Rekomenduoti pranešimai

Anketa:

1. Jūsų tikrasis vardas?: Dainius

2. Ar turitę pravardę? Jei taip, kokią?: Dimbauskas

3 . Kiek jums metų ?: 12

4 . Koks tavo zodiako ženklas?: Avinas

5. Kuo domiesi? Galbūt ką nors lankai?: Domiuosiu sportu, lankau fulę.

6. Kiek laiko žaidi šiame serveryje?: Visaip būna, bet dažnai po 2-8h.

7. Kokius filmus mėgsti?: Komedijos, veiksmo.

8 . Kokia muzika patinka?: Classic ir t.t.

9.Ar turi augintinį? Jei taip, kokį (-ius.): Katę.

10. Ar turi brolių/seserų . Jei taip, kiek. : Neturiu

11. Apibūdink savo charakterį, trūkumus ir privalumus: Esu linksmas, sportiškas, stengiuosi būti draygiškas, malonus, pasitikintis savimi, padedantis bėdoje kada to reikia.

12. Kokius žmones tu pripažįsti ir mėgsti? (charakterio savybės): Tuos kurie supranta mane ir gerai moka praleisti laiką.

13 . Kokių žmonių nepripažįsti ir nemėgsti? (charakterio savybės): Melagių.

14. Tavo hobis: Vaikščioti.

15. Ką veiki serveryje?: Važinėju, žaidžiu.

16. Tavo gyvenimo tikslas: Pasiekti futbolo karjerą.

17. Jūsų fotografija (-os) :P

418992_102149369909510_1680139872_n.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Malonu. Naujas forumo acc. ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Cia ne Erce...

Erce sviesus. + sitas ciuvas buvo sukures tema, kad jis tipo David_Show . Banana jam IP.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jo

Priezastis ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

*Myliu Las-Venturas.lt*, tuoj baną gausi, Inviui parašiau asmeniškai į SKYPE. Tai jau yra ŽEMA. Normalių žmonių nick'us kažkoks *Myliu Las-Venturas.lt* kopina. Pūkas čiūvas normalus o čia tai šūdmalys kažkoks.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

*Myliu Las-Venturas.lt*, tuoj baną gausi, Inviui parašiau asmeniškai į SKYPE. Tai jau yra ŽEMA. Normalių žmonių nick'us kažkoks *Myliu Las-Venturas.lt* kopina. Pūkas čiūvas normalus o čia tai šūdmalys kažkoks.

 

 

Jeigu ir toliau taip stumsi ant zaideju, tai daug ju paliks serveri. Koks skirtumas tas nick/ Svarbu kad zaidime kitas nick

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Poxui man, debilų čia ir nereikia. Eik geriau vonion Torres'ai per daug jau lendi kai kam kai kur. (INVIUI ŠIKNON.)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Poxui man, debilų čia ir nereikia. Eik geriau vonion Torres'ai per daug jau lendi kai kam kai kur. (INVIUI ŠIKNON.)

 

 

Na visu pirma as niekam nelendu siknon, o visu antra man nera tikslo lysti, Jeigu kuriu serverio laikrascius nesiekdamas asmenines naudos, o tik vardan serverio populiarejimo tai nereiskia kad lendu kazkam siknon. man kazkaip keista kaip tu su tokiu bendravimu gali buti forumo moderatorius. Ne vieta cia gyncitis, tad jei nori atrasyti rasyk y P.M.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Paziurekit Prisistatymu skilty 2 psl. Pristatau David_Snow ta pati foto.. BAN JI!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

 

Na visu pirma as niekam nelendu siknon, o visu antra man nera tikslo lysti, Jeigu kuriu serverio laikrascius nesiekdamas asmenines naudos, o tik vardan serverio populiarejimo tai nereiskia kad lendu kazkam siknon. man kazkaip keista kaip tu su tokiu bendravimu gali buti forumo moderatorius. Ne vieta cia gyncitis, tad jei nori atrasyti rasyk y P.M.

 

618px-JeanLucPicardFacepalm.jpg

Vapšė aš pizdėlinęs iš servo, tik man Moderatoriaus nenuimė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Cia ne Erce...

Erce sviesus. + sitas ciuvas buvo sukures tema, kad jis tipo David_Show . Banana jam IP.

 

Čia ne Ercė, pažįstu juk aš jį. Nicką nupizdino pidaras. Ban jam web'e.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Cia ne Erce...

Erce sviesus. + sitas ciuvas buvo sukures tema, kad jis tipo David_Show . Banana jam IP.

Aš tu *Myliu Las-Venturas.lt* ? Aš katik atėjau į serverį. Ka čia pezi apie David_Snow, tas lošia *Myliu Las-Venturas.lt*.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nebeaxuielink ciuvake, nick kopintojau. Prisistatymu temoj 2 psl yra David_Snow su Tavo foto. 1. As pazystu Erce. 2 Jis cia losia. 3 Pats save issidurei, busted. 4. Manau gausi Banana. 5. Mano paskutinis postas sitoj temoj.

 

http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/8717-pristatau-david-snow/

 

Pagautas! Banana!

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Achuela, kazkoks piderastas np iz dino nicka ir *Myliu Las-Venturas.lt* dar daro kazkoki prisistatyma *Myliu Las-Venturas.lt*.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

*Myliu Las-Venturas.lt*, tuoj baną gausi, Inviui parašiau asmeniškai į SKYPE. Tai jau yra ŽEMA. Normalių žmonių nick'us kažkoks *Myliu Las-Venturas.lt* kopina. Pūkas čiūvas normalus o čia tai šūdmalys kažkoks.

 

LIUUX.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Knisk iš serverio.Yra jau čia Ercė_Pūkas.. Baną gausi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Kestis_Soorak

Sveikas, malonu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...