Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 300

Versija: LV 7.3.6

Tadas_Kr

Kaip patekti į darba su pakvietimu? [Gidas]

Rekomenduoti pranešimai

c2dabd90ff1f09bfc72d0711b3a99561816.png

Sveiki, taigi su šiuo klausimu susiduria daugelis naujokų kurie ateina į šį serverį, ir elgesį netinkamai zyzia ,kad priimtu į darbą ir tuo momentu patenkate į juodajį saraša (juodasis sarašas- Jeigu esate itraukti į šį saraša jus negalėsite patekti į darba kurio direktoriaus prašetė priimti į darba.Tad kantrliai laukite atrankos forume/žaidime.

Direktorių/Pavaduotojų neklausinėti apie atrankas, žaidime jų netrugdyti. Atrankos visada paskelbiamos, žaidime arba forume.

! Niekada neklausinėkite kada vyks atranka tai mažina šansus patekti į darbą !

-  Pamatę informaciją kad vyksta atranka pažiurėkite ar ji vyksta forume ar žaidime.

-  Jeigu vyksta atranką forume jums reikės užpildyti anketa su tam tikrais klausimas (neina patekti į darbą? ne problema parašyk man asmenine žinute ir aš tau padėsiu!)

- Jeigu vyksta atranką žaidime dažniausiai mini iš teorijos reikia atvykti į nurodita direktoriaus/pavaduotojo vieta.greičiau. Siuloma greitai nuvažiuoti į reikalinga vieta kol kiti rinksis jūs per ta laika galite pasikartoti taisykles! Jeigu nera šalia tr. priemonės kvieskit taksi /kviesti 1616 [Vieta]

Norėčiau naujokų nuomonės ar padėjo?
  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Gal kam nors pravers ;)

P.S Tas didelis šriftas ir spalva nu bent jau man atrodo nesąmonė.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Gal kam nors pravers ;)

P.S Tas didelis šriftas ir spalva nu bent jau man atrodo nesąmonė.

Ačiū už pastaba pakeisiu :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikas, o ka daryt jei i atrankas zaidime nespeju, o forume atrankos nelabai daznai buna.. O i darba tai norisi..

Sveikas, parašyk asmenine žinute forume papasakosiu plačiau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nu dieve brangus kam tu kopini šią pamoką iš kito serverio ir dar + tam serveryje aš pats ją suriau,oj oj ne tau berneli rožėm klotas keles.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nu dieve brangus kam tu kopini šią pamoką iš kito serverio ir dar + tam serveryje aš pats ją suriau,oj oj ne tau berneli rožėm klotas keles.

Sveikas, čia nieko nekopijuota tiesiog viska sakau iš savo patirties ir ale norėčiau pažiuret iš kur aš ''NUKOPIJAVAU''

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikas, čia nieko nekopijuota tiesiog viska sakau iš savo patirties ir ale norėčiau pažiuret iš kur aš ''NUKOPIJAVAU''

Okey tojaus foto numesiu pl padarysiu.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Padėjai :) Nuolat viską darydavau atvirksčiai... :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Wow, būna mini atranka atsigetina tave adminas paklausia kiek metu, ateini y TS ir turi darbą , o jai nori būt PD tai parasai Direkui,kad esi vaikas ir *Myliu Las-Venturas.lt* ir tu jau PD dirbi, +rep kam padėjau

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

• Kurti naują...