Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Lafa_Marino

Lafa - Naujoji VIP zona

Rekomenduoti pranešimai

 

Šiame darbe nieko nematau įspudingo tikrai dar 5/10 nieko gero jame nematyti mano nuomone.

Visi žinom mes Lafa musu geraji maperi bet biški į kosmusa bičas įskrydes ir pamiršo zemej savo galva ar pašolo ja biški skrisdamas uz toki menka darba 200Lt? :DDDD nebejuokink žmoniu lafandrai .. -.-

Invi - Britai paprašyk John_Juškes , Gintaro_Žukausko , Mafijos_Tevo kurie tikrai tau padarys gražiesni darba ir tikrai neprašys tiek pinigu kaip šitas lafandras.

 

 btw nei vieno iš tų kurių išvardinai nepažysti , nebuvęs „gero serverio“ pagr. adminu. (ofc nesakau kad aš buves) bet tikrai mapp darbai tokiom sumom eina. Kaip pastebėjau stumi ant lafos ane ? aš ant taves pastumsiu

.http://www.part.lt/img/f55937c55f7c2a40efd9be7af191707b186.png

no offensive moderatoriai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Lafos darbai yra gan geri. Na vip zona gera, nes dabartinė mažai vietos ir taip daugiau vietos visko čia yra beto galėtų padaryti, kad kaip darai /tpvip į kokias 3vietas galėtai nusitelint tai žmonės nesibugintų t.y neįstrigtų. Tik dėlto sraigtasparnio tai kas ten kaži būtų pjaustytų jei kas ar ką nu, bet vstk gerai taip. Arba tas sraigtasparnis pvž tik kokiems premium vipams būtų. Šiaip ir litų gerai pasidaryt iš mapinimo padarai va darbą 200lt, bet aišku turi mokytis ir t.t Kaip tu tai daug litų gali užsikalt tau gerai.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neblogai :), tik manau jog sraigtasparnį galėtu valdyti nuo 500.000 XP, kodėl? Todėl jog jo valdyti negalėtu betkas, ar betkoks paprastas naujokėlis turintis VIP statusą.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neblogai :), tik manau jog sraigtasparnį galėtu valdyti nuo 500.000 XP, kodėl? Todėl jog jo valdyti negalėtu betkas, ar betkoks paprastas naujokėlis turintis VIP statusą.

Ei ei, nuo 350k aš ir noriu paskraidyti :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neblogai :), tik manau jog sraigtasparnį galėtu valdyti nuo 500.000 XP, kodėl? Todėl jog jo valdyti negalėtu betkas, ar betkoks paprastas naujokėlis turintis VIP statusą.

Mapp darbas gan gražus , bet nesutiksiu su Kasparo pasiulymu kad nuo 500k / xp galima būtų valdyti sraigta.. Todėl kad ji nauduotu keli serverio žaidėjai...

Padaryti galima būtų kad nuo 100k / xp. Čia kaip maximumas 100k , ne tai kad naujuokelis daug kas  ,negreit surenka 100k o 500 tai čia kaip minimum puse metu su premiumu begiot...

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ei ei, nuo 350k aš ir noriu paskraidyti :(

Reikėtu padaryti kad tik premium vip statusas galėtu valdyti sraigtasparnį nes ir aš noriu  :( 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Skaitai komentarus ir tas jausmas, kai gėda už kitus..

Visi cia aiskina koks geras koks blogas mapp darbas o Vegasas toks i is pasalu sove :DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Zona padaryta graziai. Tik man siektiek koja kysa kad labai jau netinkamoi vietoj. Sakykim /tpvip buvo zaidejams patogu del to kad buvo salia AFK zonos. Tad del to neuzsikabinsiu. Padaryta graziai bet kazko truksta :P. Bent jau man asmeniskai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražu, tačiau tavo užsiprašyta suma už šį darbą (240 Lt.) yra šiek tiek per daug.

 

JŪS DAR JAM ŠAIBAS MOKAT UŽ MAPINIMĄ? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Geriau tevui parašykit ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

JŪS DAR JAM ŠAIBAS MOKAT UŽ MAPINIMĄ? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Geriau tevui parašykit ...

 

Už dyka šiais laikais nieko negausi.  ^_^

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DDDDDDDDDDD 240lt uz toki s***? Pff Man ir sena vip zona patinka :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sakot Neverta 190 lt moket? Nemanau ar kas nors is cia esanciu padarytu toki pati nebent Mafijos_Tevas o pas ji dar daugiau mokesi tai XD.. Geriau net nebekomentuokit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neblogai, labai erdvus, nemaža įėjimų, gražiai viskas sudėliotą - man patiko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunuolis Lafa kaip visada puikus darbas 11/10

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sakot Neverta 190 lt moket? Nemanau ar kas nors is cia esanciu padarytu toki pati nebent Mafijos_Tevas o pas ji dar daugiau mokesi tai XD.. Geriau net nebekomentuokit.

nebejuokauk zmogau xD toki dalyka cj vos nevisi kas cia sunkaus? omg.. nemapines prasau nerasyk tokiu dalyku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nebejuokauk zmogau xD toki dalyka cj vos nevisi kas cia sunkaus? omg.. nemapines prasau nerasyk tokiu dalyku.

Prašau neprikelinėk temos 3 savaičių senumo -.- Atsirado mat didis mapintojas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prašau neprikelinėk temos 3 savaičių senumo -.- Atsirado mat didis mapintojas.

nesu didis bet zinau tikrai gal kur yra sunku kur nelabai :|

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip visada Lafos darbai yra ūnikalūs dėl to ir kainos labai unikalios :D Gražiai viskas sumappinta, būtu smagu jai tai atsidurtu serveryje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Už ką čia mokėti? Vienas čiuvas toki patį mapp darba padarytu už 10eur. čia 190 lit :DDDDDD ner už ką mokėti.. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mantas_Mafass tr. priemonė stovi.. Nu gražu gerai kad idėjo i serverį

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...