Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Remigijus_Narcissus

Dėl valiutos

  

63 nariai balsavo

  1. 1. Ar norite kad pasikeistu valiuta serveryje į eurus?

    • Noriu
      44
    • Nenoriu
      6
    • Nėra skirtumo
      12


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, nežinojau kur rašyti. Čia labiau klausimas serverio valdžiai nei apklausa.

Na tai norėjau paklausti, kaip bus po naujų metų? Pasikeis ir serveryje valiuta į eurus? Serverio scripteriai kažką mastys ar ne?

O kadangi pildau į apklausos forume tai ir apklausa būtų - Ar norite kad pasikeistu valiuta serveryje į eurus? (Pagalvokite, iškart pasikeistu ekonomika)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Serverio scripteriai kažką mastys ar ne?

Kiek tų script'erių mes čia turim? Iki šiol galvojau, kad tik 1.  ^_^

Man tai būtų įdomiau, tikriausiai, jei pasikeistų ir čia serverio valiuta. Manau, kad taip ir bus.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manau galetu pakeist , bet kaikurie verktu kur dingo limonai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kiek tų script'erių mes čia turim? Iki šiol galvojau, kad tik 1.  ^_^

Man tai būtų įdomiau, tikriausiai, jei pasikeistų ir čia serverio valiuta. Manau, kad taip ir bus.

Šiaip jeigu nežinojai, Karolis irgi scriptint moka, ir scriptina retkarčiais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš tai siūlau 2015.01.01 dieną naktį visų žaidėjų turimus pinigus dalinti iš euro kurso ir mašinų kainas ir t.t žodžiu viską kas susija su pinigai siūlau sumažinti 3.4528 (tikslus euro kursas) ir tai bus naudinga tuom jog:

*Serverio valiuta bus vėl pradėta vertinti, niekas neturės ten tų 10 ar daugiau limonų, liks vos 3 ar mažiau. 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šeip prikolas būtų ;D Ateini Sausio pirmą : B**t kur šaibos dingo :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Koks skirtumas ar mašiną pirksi už 50k ar už ~15k žaidimo pinigai visai kitokie nei realūs, nemanau kad apsimoka čia kažką keist.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš manau vertą,vien tiesiog dėl to,kad turbūt pirmas serveris kuris pakeis į eurą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Apie tai mes dar negalvojome. Tikimybė, kad būtent sausio 1 d. jau serveryje visus bus prierašas vietoje Lt. Eu. yra mažas. Galbūt kitų metų bėgyje kažką ir keisime, bet pagalvojus, kiek laiko reikėtų įdėti, norint visų serverio prekių kainą mažint 3,4 kartus tai net baisu pasidaro.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Apie tai mes dar negalvojome. Tikimybė, kad būtent sausio 1 d. jau serveryje visus bus prierašas vietoje Lt. Eu. yra mažas. Galbūt kitų metų bėgyje kažką ir keisime, bet pagalvojus, kiek laiko reikėtų įdėti, norint visų serverio prekių kainą mažint 3,4 kartus tai net baisu pasidaro.

cia nera nieko baisaus pasakyciau, todel nes vistiek 1 euras 3lt tai gausis tas pats, invi jugi nebus taip kad kainos liks tokios pacios kaipp su litais viskas keisis pagal eurus nebus kainos kad ten buvo 50lt bus 3x maziau tad nebijok , sorry jeigu pamanei kad izeidziau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

cia nera nieko baisaus pasakyciau, todel nes vistiek 1 euras 3lt tai gausis tas pats, invi jugi nebus taip kad kainos liks tokios pacios kaipp su litais viskas keisis pagal eurus nebus kainos kad ten buvo 50lt bus 3x maziau tad nebijok , sorry jeigu pamanei kad izeidziau.

Čia nėra taip, kad pamoji ranka ir visam kode kainos visos pasidalina iš 3 ... 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pagal mane išviso, kokia Lietuva, jeigu jau net savo valiutos neturės ?... O serveryje galėtų likti taip kaip yra, nebent Invision_White žodžiais, kaip ir sakė kad keistų einant 2015 metams, po truputį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

cia nera nieko baisaus pasakyciau, todel nes vistiek 1 euras 3lt tai gausis tas pats, invi jugi nebus taip kad kainos liks tokios pacios kaipp su litais viskas keisis pagal eurus nebus kainos kad ten buvo 50lt bus 3x maziau tad nebijok , sorry jeigu pamanei kad izeidziau.

Tau,kai tau tik lapai ir doneitinimas galvoj tai aišku,bet vat Britui su Inviu būtų belenkiek darbo,pagalvok,pasiemi skaičiuotuvą ir skaičiuoji kokias 4 valandas ? Gal net daugiau. Šiaip būtų visai įdomiai,bet man tai ir dabar gerai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš manau labai sunkus sprendimas tai yra. Visų pirma reiktu keisti absoliučiai viso žaidimo kainas ir mažinti žaidėjų pinigų skaięius, o dar jei suklystu netyčia čia pasidarytu katastrofa :D . Taip pat žaidėjei atėja į serverį iš kart  pamatytu, kad sunkiai gauna pinigus iki kol suprastu, kad ir daiktų kainos yra mažesnės.

O iš kitos pusės, tai būtu smagus dalykas ir būtu serveris pirmas įsivedes vadinamą eurą, kol galiausiai visi kiti pradėtu kopijuoti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

A man jokio skirtumo.Galėtumėt ir įdėt, realiame gyvenime būtų lengviau susiskaičiuot.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šeip prikolas būtų ;D Ateini Sausio pirmą : B**t kur šaibos dingo :D

Ir tada nueini į parduotuvę ir reakcija : B**t kaip pigu.

Aš neturiu nieko prieš šią idėją, čia jau nuo savininkų priklauso.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu mano nuomone, tai tikrai reikėtų ir serveryje padaryti Eurus. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...