Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.6


Robert_Klicko

Kaip Las-Venturas pasikeitė.

Rekomenduoti pranešimai

Mldc.Tikrai manau daugelis norėjo kažka panašaus padaryti tik kaip visad tingėjo.Čia tikrai aiškiai aprašei tas pgr problemas o ypac apie naujokus ir patyrusius žaidėjus.Pats būdamas naujoku sulaukiau dėmesio tik iš Nick_Bosh o kitiems nemotai buvo, na nebent parašydavau jiems pirmas td gal kažka ir padėdavo.Ir dėl darbu tikrai atsibosta po biški, nors ir gaisrinė nėra labai blogai ji tikrai idomesnė už daugeli kitų darbų su pakvietimais taipogi ir pelningesnė.

Daug nerašysiu vistiek neskaitysit.Bet mldc kad padariai šita.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Skaičiau, tikrai įdomu pasidarė. Man ko labiausiai gaila, tai senų žaidėjų, su kuriais gerai sutardavau, tik keletas jų likę, turi geras pareigas. Žinoma, kad norisi naujų darbų, bet visa ta sistema su moliais ir t.t užima ir nemažai darbo ir laiko, galvokit kad sumastei ir taip paprastai padarei, tam reikia laiko, jeigu savininkai pasistengtų, tikrai išeitų. O dėl administratorių, tai tiesiog visi admin gauna pareigas, bet naudoja savo naudai, tik keletas buvo komandoi (kai buvau aš admin) kurie taip pat padėjo žaidėjams sąžiningai, o admin naudojo ne savo malonumams.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prisiminus senus laikus, kai dar tik pradėjome žaisti kyla noras vėl ten sugrįžti. Šiuo metu serveryje nebėra tvarkos. Panaikino taisyklę dėl šaudymo į civilius ? O kokia nauda iš to ? Važiuoji su nuosava tr. priemonę, į tavę pradeda šaudyti nuo ginklinės stogo, o tu nei vipas nei ką kad susitaisytu mašina. Dabartiniai adminai irgi naudoja komandas savo labui, o ne padėjimui. Yra tokių kurie padeda, ar bent skelbiasi, kad padeda.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prisiminus senus laikus, kai dar tik pradėjome žaisti kyla noras vėl ten sugrįžti. Šiuo metu serveryje nebėra tvarkos. Panaikino taisyklę dėl šaudymo į civilius ? O kokia nauda iš to ? Važiuoji su nuosava tr. priemonę, į tavę pradeda šaudyti nuo ginklinės stogo, o tu nei vipas nei ką kad susitaisytu mašina. 

Pritariu, nes kuom dėtas tas žmogus, kuris nėra nei gaujoje, nei klane, nei mafijoje, o galbūt pasitaiko koks nors ir naujokas, kurį pašaudo, o koks skirtumas, jeigu vistiek nebaudžia, kai buvo ta taisyklė, būdavo geriau, žaidėjai pasimokydavo ir savo klaidų, kai gaudavo 120min jailo.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Turbūt vienintelis žmogus nuoširdžiai ir tikrai pilnai aprašei serverio ydas. Atsimenu,kaip aš pradėjau žaisti čia,buvo baisu ginklą išsitrauk nes ragus gaudavai,dabar teisėsaugos direktoriai,kaip dabartinis Aras,tai ima direktorius,kad tik "ale direktorius".. Bet Misteri_Smitai jeigu skaitai,tave noriu pagirt nes pastebėjau tave,kad savo noru neprašytas teliniesi pas naujokus ir paklausi ar nereikia pagalbos! Tikrai šaunu,reta tokių kaip tu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu šiaip jo, manau, kad reikėtų pridėti naujų darbų/patobulinti senus darbus be pakvietimo, iškart naujokai uždėtų +rep LV serveriui. 

O dėl administracijos, tai dažniausiai jie stengiasi iki tol, kol galų gale gauna pareigas (ne visi). Po to atsipalaiduoja ir administratoriaus pareigas naudoja savo poreikiams.

O šiaip viskas keičiasi, niekas nebus taip, kaip anksčiau. 2019 metais kas dar bežais, žiūrės į 2014 metų LV servo video ir varvins ašarėlę: „kaip pasiilgau tų laikų“.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gryna tiesa...pats naujokas esu,nu pagal sistemą jau nebe bet aplamai dar esu. Važinėji,pravažiavus tplv nei sykio nebuvau NEpašautas,visada būna mano mašina apšaudyta,nesuprantu,jie turbūt pasijaučia kietesni kai sušaudo naujoką...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pritariu..Daug kas pasikeitė, nors ir naujokas, bet supranta viską geriau už patyrusiuosius "KABUTĖS" žaidėjus [viercheliai].

Savininkai susimąstykit ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu šiaip jo, manau, kad reikėtų pridėti naujų darbų/patobulinti senus darbus be pakvietimo, iškart naujokai uždėtų +rep LV serveriui. 

O dėl administracijos, tai dažniausiai jie stengiasi iki tol, kol galų gale gauna pareigas (ne visi). Po to atsipalaiduoja ir administratoriaus pareigas naudoja savo poreikiams.

O šiaip viskas keičiasi, niekas nebus taip, kaip anksčiau. 2019 metais kas dar bežais, žiūrės į 2014 metų LV servo video ir varvins ašarėlę: „kaip pasiilgau tų laikų“.

na kazkaip nelabai tikiu manau puse cia musu jau nebetures laiko cia zaisti 2019 metais :D

Seip tai rimta tema cia uzviriai manau tikrai verta demesio, del tu adminu tai matau tik smitas stengiasi nes jis net nedirba o tik su naujokais buna ten.. Vertas pagarbos vaikinas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Malačius. Nežaidžiau seniau, tad nelabai žinau kas kaip ir bebūdavo. Nenoriu niekam prieštarauti, bet iš esmės dabartinę administratorių komandą reikėtų keisti, papildyti. Direktorius rinkti atsakingiau. Nors ir mano šis komentaras keistas, skaitykit tarp eilučių.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Anksčiau tikrai ir administratoriai buvo visai kitokie, jie visi savo noru padėdavo, o dabar tik panardyt gaut ir sedėt atsipalaidavus kreditus kas mėnesi gaut, kitas dalykas dėl to šaudymo mieste, aš tiesa sakant neatsimenu kada sedėjau kaleime ir nešiau dėžęs, toks vaizdas kad tai buvo tik kelis kartus, prieš 2 metus kai pradėjau žaisti serveryje. Dar man galva nesupranta kam tos kameros idėtos, jos išvis bereikalo, tu nei veiklos toi kameroi turi būdamas kaleime nei ką. Na tikrai paskutiniu metu tiek administratoriai neatsakingi, ir skripto atžvilgiuridedama tokių dalykų kurie visai neraikalingi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėl patekimo į darbus su pakvietimu, tai čia niekada nebus taip, kad patekti bus sunku, nes direktoriams nėra iš ko renkasi, jie tik džiaugiasi, kad ir tie patys keli žmonės užpildo anketą į darbą, dėl to visi ir patenka. Prie viso to prisideda ir žaidėjų skaičius serveryje. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pritariu, tikrai geras apeliuojamasis tekstukas, tikrai galėtu tvarkyti viską, teisėsaugą, patekimą į ją pvž nuo PD iki Armijos eini karjierą, tikrai reiktu baikti tuos DM mieste reikia įvesti tvarką, ir su kainom truputi padirbti (kelti jas bet prieš tai atiduoti žaidėjams tie kiek buvo išleide mašinai, kead nebūtu lt varkių pvž  turiu inf kainavo 100k pakėlė nesenai kainas jau 400k parduodu! 300k iš oro, taip ir gadinasi ekonomika.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Senai reikėjo kažką keisti, dabar jau per vėlu. Bet jeigu keisti tai sutinku jog nuo naujokų pradėti reikia. Tačiau nepamirškime ir kitų dalykų kurie serveryje yra ir sugadina visą įdomumą. Tarkim:
*Narkotikai - dabar pasipils Mafijos/Gaujos/Klanai jog narkotikai reikalingi, bet tai kas čia per kova kai jūsų 10 ar 15 ar dar daugiau prieš mūsų tiek pat arba mažiau (retsykiais) daugiau, jeigu jūs narkus įpučiat ir vienas nuimat 1.5 žmogaus. Taigi 2 nusikalteliai jau 3 teisėsaugininkai, 4 jau 6. Tai kaip galima nuimti taip? Suprantu jog kai jūsų būna mažiau, ten jums reikia tų narkotikų žut būt, bet kai mūsų būna mažiau, kas mums padės? Liemenės? Nejuokaukite, jau geriau ir jas išimkite.
*Teleportai - nu čia didžiausia turbūt nesąmonė (senbuviai supras), anksčiau buvo kaip tik idomiau bėgti, kažkur. Teleportinti galėjo tik Free-Adminai ir tai buvo viskas kas susija su teleportais. Nebuvo nei jokių teleportų į darbą, nei į klaną, nei į gaują, nei kur kitur. Kam jie reikalingi? Jie žaidimą paverčia niekuom vertu, visi telinasi ir t.t Bet jums aišku kils klausimas/pasipiktinimas kad aš pats kai buvau vipas telindavausi, bet tarkim vieną dieną prarandi VIP ir supranti jog tie kurie turi yra kažkuom geresni už tave kuris neturi VIP. Tai taip ten visokie atsiprašant "donorai" prirašys jog tai kam mes mokam pinigus. Savininkai nesutiks, nes jiems pinigų šalintis, o dar pridedu tai jog betkoks nusikaltelis kuriam pamirši 1min uždėti bėga ir pavysi išsitelins /tpdarbas (jeigu mafijozas), /tpklanas (jeigu klaniškis), /tpgauja (jeigu gaujinis) ir kaip mums teisėsaugai pagauti?

*Pinigai - anksčiau jeigu neklystu Infernus kainavo 264 lygtais tūkstančius, kiek jis dabar kainuoja? 460 virš... Tai taip, senbuviams kas čia yra tiek pinigų, o naujokams kurie dirba, vargsta tiek pinigų neužsidirba per mėnesį ar daugiau, nu žodžiu pinigai beverčiai, žaidėjams premijos 7500 litų ar mažiau yra nieko vertos.

Pagalvokite tai ką parašiau, o ne iškarto čia rodykite savo tiesas, vistiek nieko nepakeis nei mano, nei jūsų komentaras. Jūsų nuomonė yra viena, mano kita.

 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėl patekimų į darbus tai galima sakyti padaryti neįmanoma kaip tiek daug darbų tai nėra net pasirinkimo kitiems ko priimti , tenka išvis priimti kitus su daug klaidų padariusiais žaidėjais , nes daugiau niekas neina į atranką. Jeigu būtų mažiau darbų tada kitas reikalas manau būtų , o šeip tai kaip tu sakai gražinti viską 1-2 metais atgal , tai tada manau daug kas paliktu serverį , nes sistemos bus per senos. Viskas keičiasi kaip ir serveris , kas buvo tas buvo , neverskim lapo atgal

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pradėjai žaisti prieš 3 metus.

 

91013ece7b019ff3ae7932e6840bc523100.png

Ammmm

 

8bbef6f5f8e1cc0fa787ea5d292ba017185.jpg

 

 

 

Tesiog, servas žlugo kai gavau rcon ;)

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viską perskaičiau ir privertė susimastyti. Taip, kas buvo parašytą apie teisėsauga gryna tiesa, kas buvo parašyta apie naujokus tai pat visiška tiesa. Bet ir suprask, vis kažkiek reikia serveriui tobulėti kažkuom, o ne sedėti savo vietoje ir nieko neveikti.  Tada kam būtų tas skripteris reikalingas? Poto ajškus atsirado ir visuokie tplv/ tpdarbas/tpgauja. Kurie gadina serverio darbus, nes dabar taksistų nebe taip jau reikia. Seniau tokių dalykų nebūdavo ir tada žaidėjai be taksi firmos sunkei nusigaudavo į kitą vietą. Bet viskas buvo prieš 2 metus. Kas buvo tas buvo ir manau nebesugražins to kas buvo. Kalbant apie naujokus, tai tikrai manau jiems čia neįdomu žaisti, kai tave nušauna už nieką, arba pridėda star ir nuveža į jailą, arba tiesiog pamato kai administratoriai banina kitus su blogomis arba įžeidžiančiais reasonais. Tokia čia mano nuomone...


  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėl darbų be pakvietimų tobulinimo galima pritarti, bet atsiminkit VISADA REIKIA IDĖJŲ. Dauguma rašo, darykit kažką, nuobodu serve, tobulinkit darbus. Perskaitęs tokius ar panašius žodžius aš visada pagalvoju maždaug taip: „Pff, jeigu sako nuobodu, bet nežino ko reikia reiškia nėra nuobodu“. Keisti darbus be pakvieitmo mes jau senai norime, bet kaip dar kartą sakiau - REIKIA VISIŠKAI IKI SMULKMENŲ PARAŠYTŲ IDĖJŲ! Mes nesame mašinos, kad turėtumėm tiek laiko galvoti idėjas, jas padaryti ir panašiai, todėl ir prašome jūsų pagalbos. Žinoma, pasiūlysit gerą darbą, jis mums patiks, bet tai nereiškia, kad jūs jį būtinai per sekantį atnaujinimą matysite. Jeigu idėja mums patinka - mes visada ją užfiksuojame.

  • Patinka 8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Viską perskaičiau ir privertė susimastyti. Taip, kas buvo parašytą apie teisėsauga gryna tiesa, kas buvo parašyta apie naujokus tai pat visiška tiesa. Bet ir suprask, vis kažkiek reikia serveriui tobulėti kažkuom, o ne sedėti savo vietoje ir nieko neveikti.  Tada kam būtų tas skripteris reikalingas? Poto ajškus atsirado ir visuokie tplv/ tpdarbas/tpgauja. Kurie gadina serverio darbus, nes dabar taksistų nebe taip jau reikia. Seniau tokių dalykų nebūdavo ir tada žaidėjai be taksi firmos sunkei nusigaudavo į kitą vietą. Bet viskas buvo prieš 2 metus. Kas buvo tas buvo ir manau nebesugražins to kas buvo. Kalbant apie naujokus, tai tikrai manau jiems čia neįdomu žaisti, kai tave nušauna už nieką, arba pridėda star ir nuveža į jailą, arba tiesiog pamato kai administratoriai banina kitus su blogomis arba įžeidžiančiais reasonais. Tokia čia mano nuomone...

bet tai kaip prikolas servas is dalies ne tobuleja o tik grimzda zemyn, zaideju skaicius sumazejo ant 50+- zmoniu tai cia jusu manymu yra tobulejimas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dar pora mėnesių ir 150 servas nebesieks

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėl darbų be pakvietimų tobulinimo galima pritarti, bet atsiminkit VISADA REIKIA IDĖJŲ. Dauguma rašo, darykit kažką, nuobodu serve, tobulinkit darbus. Perskaitęs tokius ar panašius žodžius aš visada pagalvoju maždaug taip: „Pff, jeigu sako nuobodu, bet nežino ko reikia reiškia nėra nuobodu“. Keisti darbus be pakvieitmo mes jau senai norime, bet kaip dar kartą sakiau - REIKIA VISIŠKAI IKI SMULKMENŲ PARAŠYTŲ IDĖJŲ! Mes nesame mašinos, kad turėtumėm tiek laiko galvoti idėjas, jas padaryti ir panašiai, todėl ir prašome jūsų pagalbos. Žinoma, pasiūlysit gerą darbą, jis mums patiks, bet tai nereiškia, kad jūs jį būtinai per sekantį atnaujinimą matysite. Jeigu idėja mums patinka - mes visada ją užfiksuojame.

Karoli aš tą pati sakiau tam naujokui, tebunie šią temą pakalbėjome, sukursiu aš asmeniškai prisižadu 3 naujus darbus tą prasme aprašymus! Toliau galėtum atsakyti į kitus šios temos pradžioje aprašymo naujoko klausymus ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bent aš taip galvoju, kad visų pirma mes patys čia žaidžiantys turime patys keisti serverį.Mes patys turime sugalvoti kažkokios veiklos, turime norėti vienas kitam padėti visada, o ne tik tuomet kaip norime už tai kažką gauti.VISKAS PRIKLAUSO NUO JŪSŲ, o Pagr,.Administracija gali tik padėti įgyvendinti jūsų idėjas.Nenorėkite, kad viską už jus kažkas kitas padarytų.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dar pora mėnesių ir 150 servas nebesieks

Man asmeniškai nėra skirtumo kiek žaidėjų žais serveryje, man svarbu ,kad būtu įdomu žaisti serveryje,gal tik mano čia toks mąstymas kai samp pažįstu 6 metus ir man jau 18 metų, senai turėčiau pamiršti tokį dalyką kaip samp, bet man įdomu taip vertinti servą bei su juo senti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bent aš taip galvoju, kad visų pirma mes patys čia žaidžiantys turime patys keisti serverį.Mes patys turime sugalvoti kažkokios veiklos, turime norėti vienas kitam padėti visada, o ne tik tuomet kaip norime už tai kažką gauti.VISKAS PRIKLAUSO NUO JŪSŲ, o Pagr,.Administracija gali tik padėti įgyvendinti jūsų idėjas.Nenorėkite, kad viską už jus kažkas kitas padarytų.

pilnai pritariu ir dar noreciau dadurti jog visas idejas nesvarbu kad ir kokia ji butu smulki ji gali stipriai padeti, ar bent dasidei prie didesnio kazko , na zodziu viskas is tikruju priklauso nuo musu..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...