Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Ne_Krosis

Las-venturas.lt SUMAUTA EKONOMIKA

  

38 nariai balsavo

  1. 1. Ar reikia keisti las-venturas.lt ekonomiką iš pagrindų?



Rekomenduoti pranešimai

Po to visi verksit, kad ekonomika žlugo, nes „visi“ turi milijonus.

Kaip ir minėjau , man nesvarbu ką kiti galvoja , tiesiog jūs per daug apsileidot ir ne vienas tai pastebėjo , naujokus žuvo LSV , Lucchesai , ir jiems ph , užsiimtumėte naujokais , darytumėte kitokias reformas , nes pamatysit tai tikrai geruoju nesibaigs. Na dėl ekonomikos tai pasakysiu tik tiek , kad padarėt vieną blogą žingsni tai pokeris , taip tai buvo visiškai sumauta idėja , kuri sugadino serverio ekonomika , bet čia jau patys kalti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip ir minėjau , man nesvarbu ką kiti galvoja , tiesiog jūs per daug apsileidot ir ne vienas tai pastebėjo , naujokus žuvo LSV , Lucchesai , ir jiems ph , užsiimtumėte naujokais , darytumėte kitokias reformas , nes pamatysit tai tikrai geruoju nesibaigs. Na dėl ekonomikos tai pasakysiu tik tiek , kad padarėt vieną blogą žingsni tai pokeris , taip tai buvo visiškai sumauta idėja , kuri sugadino serverio ekonomika , bet čia jau patys kalti.

 

Kaip pokeris galėjo sugadint ekonomiką, jeigu pinigai pokeryje atsirado ne iš oro, o ėjo iš rankų į rankas? No logic

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip pokeris galėjo sugadint ekonomiką, jeigu pinigai pokeryje atsirado ne iš oro, o ėjo iš rankų į rankas? No logic

 

O kaip dabar kauliukas pisa visa reikala? 

 

Loši loši loši ir tik stebi kaip abiems dingsta iš rankų litai:D Tipo sąmonė čia?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip pokeris galėjo sugadint ekonomiką, jeigu pinigai pokeryje atsirado ne iš oro, o ėjo iš rankų į rankas? No logic

Bet serverio pinigų skaičius kažkodėl pakilo 70 procentų. Seniau /topai - Pinigų topas , Kasparas turėjo 3m man rodos , o dabar Kupryss su 20mln sėdi , ir dar 20 tokių žmonių kaip jis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip ir minėjau , man nesvarbu ką kiti galvoja , tiesiog jūs per daug apsileidot ir ne vienas tai pastebėjo , naujokus žuvo LSV , Lucchesai , ir jiems ph , užsiimtumėte naujokais , darytumėte kitokias reformas , nes pamatysit tai tikrai geruoju nesibaigs. Na dėl ekonomikos tai pasakysiu tik tiek , kad padarėt vieną blogą žingsni tai pokeris , taip tai buvo visiškai sumauta idėja , kuri sugadino serverio ekonomika , bet čia jau patys kalti.

Kaip tik pokeris pritraukė dahuja žaidėjų į serverį , be pokerio nėr ką veikt serve :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bet serverio pinigų skaičius kažkodėl pakilo 70 procentų. Seniau /topai - Pinigų topas , Kasparas turėjo 3m man rodos , o dabar Kupryss su 20mln sėdi , ir dar 20 tokių žmonių kaip jis.

 

Nes jis laiminėdavo iš žmonių. Vienas praranda pinigus kitas gauna.. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip tik pokeris pritraukė dahuja žaidėjų į serverį , be pokerio nėr ką veikt serve :D

Pritraukė nes buvo kuo užsiimti , o ne tik kelti mašinai ridą , bet aplamai tariant , kam čia komentuoti , geriau belsti cs:go :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bet serverio pinigų skaičius kažkodėl pakilo 70 procentų. Seniau /topai - Pinigų topas , Kasparas turėjo 3m man rodos , o dabar Kupryss su 20mln sėdi , ir dar 20 tokių žmonių kaip jis.

Pinigai iš oro nėjo , tiesiog kas mokėjo lošt prasisuko ;x O tau gaila aš nesuprantu , kad jis tų milų turi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pinigai iš oro nėjo , tiesiog kas mokėjo lošt prasisuko ;x O tau gaila aš nesuprantu , kad jis tų milų turi?

Čia ir eina esmė , pati tema parašyta apie ekonomika , tai apie ją ir kalbam ,  nereikia čia karščiuotis :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu .. Čia reikėtų butų padaryti pigesnių ir viskas. + Nepamiršk VIP didesnė alga ir paprasto darbo alga 50k. Čia max 2 sav ir prasimuši.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu .. Čia reikėtų butų padaryti pigesnių ir viskas. + Nepamiršk VIP didesnė alga ir paprasto darbo alga 50k. Čia max 2 sav ir prasimuši.

Va va dar vip yra, o šeip tikrai pritariu reikia viską tvarkyti ir piginti iš pagrindų, ir tai reikia daryti kuo greičiau nes žaidėjau jau nerimauja ir dauguma jau palieka šį projektą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kas trečias, ketvirtas su limonu vaikšto, neįdomu.

Įdomi statistika tokies kreiviems teiginiams kaip tavo:

 

Serveryje šiuo metu užregistruota ~84,000 skirtingų vartotojų, iš kurių bent milijoną turi ~120 vartotojų. Paskaičiavus, vidutiniškai kas 700 žaidėjas turi milijoną, jeigu tau čia kas 3 arba kas 4 tai sorry, pasuoju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geriausias būdas sutvarkyti - Visus žaidėjų pinigus dalinti iš 10, tarkim aš turiu 500k iš visi, tai man palikti 50k :P Ir namų kainas / verslų / mašinų būtų dalinti iš 2. Algas palikti tokias pat, kokios buvo prieš tai, kai padaugino 2x.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip ir minėjau , man nesvarbu ką kiti galvoja , tiesiog jūs per daug apsileidot ir ne vienas tai pastebėjo , naujokus žuvo LSV , Lucchesai , ir jiems ph , užsiimtumėte naujokais , darytumėte kitokias reformas , nes pamatysit tai tikrai geruoju nesibaigs. Na dėl ekonomikos tai pasakysiu tik tiek , kad padarėt vieną blogą žingsni tai pokeris , taip tai buvo visiškai sumauta idėja , kuri sugadino serverio ekonomika , bet čia jau patys kalti.

 

Na, aš ir pradžiai taip galvojau, kad čia tų ir anų kaltė, dėl pastovių žudynių, bet pakeičiau nuomonę. Kaltus galėčiau pavadinti tik teisėsaugininkus, kadangi jie yra atsakingi už miesto tvarką, žinoma visur nesužiurėsi tos tvarkos, bet palaikyti bent vidutiniškai tvarką tikrai įmanoma, o kad niekas nebudi prie lv, kur vyksta šaudymaisi, tai kažin kieno čia kaltė?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu .. Čia reikėtų butų padaryti pigesnių ir viskas. + Nepamiršk VIP didesnė alga ir paprasto darbo alga 50k. Čia max 2 sav ir prasimuši.

Bet ne kiekvienas doneitina kas mėnesi po 50lt ant 3lvl admin ir premium kaip tu..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įdomi statistika tokies kreiviems teiginiams kaip tavo:

 

Serveryje šiuo metu užregistruota ~84,000 skirtingų vartotojų, iš kurių bent milijoną turi ~120 vartotojų. Paskaičiavus, vidutiniškai kas 700 žaidėjas turi milijoną, jeigu tau čia kas 3 arba kas 4 tai sorry, pasuoju.

 

 

 

Iš tų 84'000 vartotojų čia lošia gal 1000 Tai kad kreiva visa statistika

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manau nėra ko norėt atėjus į serverį turėt buta.. Isidarbink pvz i taxistus, dirbk į diena po ~100min ir gausi algos virš 100k ir butas yra ir dar lieka.. Negi atėjus i serverį reikia turėt iškart buta.. Isidarbink i bet kuri su pakvietimu gausi dar papildomos algos..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įdomi statistika tokies kreiviems teiginiams kaip tavo:

 

Serveryje šiuo metu užregistruota ~84,000 skirtingų vartotojų, iš kurių bent milijoną turi ~120 vartotojų. Paskaičiavus, vidutiniškai kas 700 žaidėjas turi milijoną, jeigu tau čia kas 3 arba kas 4 tai sorry, pasuoju.

Iš 84 tūkstančiu , 15 tūkstančiu žaidėju , iš kurių vienas turi po 4 - 6 paskyras , ką apie tai manai ? Na bet čia ginčytis beprasmiška , vistiek jūs būsit teisūs ant kiekvieno žingsnio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bet ne kiekvienas doneitina kas mėnesi po 50lt ant 3lvl admin ir premium kaip tu..

 

Vipo kaina 5LT. O be jo yra atskira alga. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vipo kaina 5LT. O be jo yra atskira alga. 

 

 

Kas b l et gero iš to vip:D 2lt + alga vau kiek daug..

 

Pirkt alga papildoma irgi geras kosmosas 5lt siust del 5 ar 7 lt + algos?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manau nėra ko norėt atėjus į serverį turėt buta.. Isidarbink pvz i taxistus, dirbk į diena po ~100min ir gausi algos virš 100k ir butas yra ir dar lieka.. Negi atėjus i serverį reikia turėt iškart buta.. Isidarbink i bet kuri su pakvietimu gausi dar papildomos algos..

 

 

 

Aga iškur čia ištraukiai tokias kosmines algas?:D 100k?:D 

Čia jaučiu nebent kai 3 on buna ir gaunt po tiek arba PATYS PRISIDEDAT Į SEIFA LITŲ IR TUOS PAČIUS PASIIMAT:DD

 

 

IR beto ne kiekvienas sau leidžia lošt po 2h i diena.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš tai siūlyčiau padidinti bent 2x algas, važinėjant su trasporto priemonėmis, padaryti didesnį pasirinkimą gauti pinigų kaip žvejybą ( Gintaro kasimas, naftos ieškojimas ir t.t. ) daug ką galima sugalvot. nes kiek žiūriu nėra naujokų-nėra naujokų žaidėjų skaičius negali stipriai didėti-mažai žmonių-neįdomu žaisti-neįdomu žaisti-mažėja paprastų žmonių-norint , kad būtų įdomu reik įdėjų viena iš jų buvo pokeris tačiau, buvo keletas bugų per kuriuos bugino litus, tas tai jo nebūtų buve pokerio neturėtų visi tiek pinigų(yra daug žmonių kurie bugino, buvo nubausti ir kaikurie nebuvo nubausti) tačiau buginti litai niekur nedingo(nes nelogiška būtų atimti pinigus iš žmogaus kuris sąžiningai laimėjo), jie liko serveryje.Jeigu ne pokeris pats dabar turėčiau 12milijonų ir sandkinga, nes manyčiau 30-50procentų(mano nuomonė) visų serverio pinigų yra buginti per visokiausius bugus, o daugiausiai per pokerį.Todėl dabar jo nenori įjungti pagr. administracija, nes vėl atsiras bugas, ir vėl pradės verkti visi žmonės, kad nesąmoninga ekonomika, tačiau išjungtas pokeris irgi blogai, nes jis pritraukdavo daug naujų žmonių, nes kiek žinau tik 1 lietuviškas samp serveris turi pokerį. Šiaip dėl kauliuko yra geras dalykas-dingsta iš ekonomikos pinigai, tačiau biškį sunku užsidirbti pinigų, per tuos pinigų dirbimus, nebent sužaidi tik vieną kartą ir daugiau nebeloši kauliuko.ir tai padarė tą verslų relogą, labai daug žmonių prarado labai daug pinigų..Tai ko norėti dabar, pinigų rr? Kad jau tik keletas žmonių turi pinigais virš 20milijonų..Pinigų restarto tikrai nereikia daryti, vien verslų relogas, kiek nuostolių atnešė žaidėjams, o paskui dar juos riekėjo nusipirkti iš serverio per naujo.Kiekviena diena  žaisdami kauliuką, žaidėjai praranda kokį milijoną jeigu nedaugiau pinigų.Tik naujokams yra sunkoka prasimušti, kaip minėjau riekėtų kokių nors būdų jiems užsidirbti pinigų lengviau, nes mašinų kainos nežmoniškos, būtų kainos irgi, mokesčiai, baudos,dabar dar naujų teisių pirkimas kai surenki 15balų visur tik nuostoliai ir nuostoliai..

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O tu reliam gyvenime sudaužes mašiną mokėsi 5litus? Ir uždirbsi į minute po 100lt? NO SENSE

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pritariu Augiui dėl algų, ar taip ar taip ekonomika jau žlugus, nuo algos ji nelabai pakils. Invi savo statistikas gali pamiršt. Iš to 80k, čia žaidžia 500-1000, ne daugiau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Del ekonomikos nieko nebepakeisi , kaip yra taip yra jau. Mano manymu viskas susigadino kaip prasidėjo pardavinėjamos mašinos už tikrus litus ir tiek.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...