Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


San_James

CS:GO Kas nori palošti/pasigyreu.

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė :San_James

2. kas bus šioje nuotraukoje:Na krč su broliu galvojau nu tiesiog turėjau m4 griffin šnd labai kainos pakilo aišku brolis atidavė man jį seniau nes turėjo du :D jis pardavė už 2eurus seniau, o aš už 5,50eurų na tai galvojau ką pirkt raktus ar ką paskui galvoju reikia pasą nusipirkt na ir nusipirkau t.y nupirko brolis per savo acc ir atliko tai galvojau kokį usp ar galil radau statrak neblogą galil tą pajėmėm. Na krč vygdžiau misijas krito tokie lievi gunai na ir iškrito labai geras dėl kurio nepasigailėjau nusipirkti šito paso tai USP Road Rash kuris kainuoja 7eurus kažkur. Na tai tikrai nepasigailėjau pardaves savo m4 griffin gavau ir kitokių kaip dėžių ir t.t kelias jau turėjau nu krč fotkėj pamatysit kiek šnd bšk gavau itemų dėžes kaikurias turėjau.Beto kas nori palošt kartu primeskit mane į draugus.

3. Paveiksliuko link:

Steamas pridėkit kas norit palošt kada nors.

http://steamcommunity.com/id/ultimator

 

Foto:

5918610c676bdaede14edb00c2a89ed9961.jpg

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

šiandien dėžę naują gausiu, galėsime pabelsti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš iš šitos misijų gavau Desert Eagle | Blaze, kuris kainuoja 30 dolerių. Išsitradinau iki AK-47 Case Hardened (Factory New), kuris kainuoja 45 dolerius ir paskui viska prakišau ant statymų, bet kažkaip px.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man tai kaip visada nesiseka. Nusipirkau pasą bei 2 priedus, bet nieko negavau dar iki šiol.... Žaidžiu cs:go gal gerus 2 metus, bet iki šiol dar nieko neesu gavęs gero :D

 

O draugas gavo iš praeito sykio master piece m4 kurią pardavė už 80 svarų, o per šį pasą gavo irgi desert eagle blaze ir pardavė už 30 svarų...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man tai kaip visada nesiseka. Nusipirkau pasą bei 2 priedus, bet nieko negavau dar iki šiol.... Žaidžiu cs:go gal gerus 3 metus, bet iki šiol dar nieko neesu gavęs gero :D

 

O draugas gavo iš praeito sykio master piece m4 kurią pardavė už 80 svarų, o per šį pasą gavo irgi desert eagle blaze ir pardavė už 30 svarų...

3metus ? Wow, apsimelavai gal ?

p.s mano geriausias gavimas iki šiol ( žaidžiu mažai ) emerald ak47.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

aŠ cs-go NELOŠIU NES kolkas neturiu, bet galvoju pradėt o jai pradėt nori tai kainuoja ar ne nes žiūriu visi tik skype flodina apie jį jog perku / parduodu cs-go itemus ? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

3metus ? Wow, apsimelavai gal ?

p.s mano geriausias gavimas iki šiol ( žaidžiu mažai ) emerald ak47.

 

Atsiprašau, ne tą skaičių įrašiau. 2 metus jei neklystu nuo spalio mėnesio 2012metų. Paredaguosiu postą seną :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš iš šitos misijų gavau Desert Eagle | Blaze, kuris kainuoja 30 dolerių. Išsitradinau iki AK-47 Case Hardened (Factory New), kuris kainuoja 45 dolerius ir paskui viska prakišau ant statymų, bet kažkaip px.

Aš kaip lošiau irgi gavo blaze :D žiūrau aš usp tas blaze. P.S Katik jau silver 1 :D nors intiks dingo pisos, bet db pasijūngiau žiūrau jau silver 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

nu čia irgi mano inventorius nevisas pastatęs apie 13 $ asimov emke už CJ komanda :DD

 

http://www.part.lt/img/148ae44e59f0a3364b21e8ab8d302ca5944.bmp

 

 

jeigu esi GOLD nova 2-3 į pm sužaisim

 

Nu mačiau dar neseniai žiūrau su augiu :D na nesu tokio didelio rango dar tik silveris :D bet einas gerai reik pasikelt ;/ 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu ką pirmi statymai ir laimėti :D. Ant IBP stačiau laimėjau pas juos 95proc buvau ant bairio stačiau ant Lunatik 9proc ir laimėjo gaila tik 8centų ginklą stačiau :D, bet vstk.


 


8d55acc3d37632f045cf1964e45ac143388.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na tu ir pasiturintis. :D Gal kas turi parduoti CS : GO steam'ą? (Prašau nedėti įspėjimų, nes šioje temoje, paskelbti tai man atrodė šauni įdėja). Rašykite man į A.Ž.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Primesk ''zigler''

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...