Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Lukas_Malis

.:Los Santos Vagos:. Suriai užimti !

Rekomenduoti pranešimai

Tikrai Sūriai yra nagli kai nebūna on LSV valdžia, nes LSV tada dirba savo darbus ramiai, aš pats esu Aras šiaip jūs tiek sūriai tiek LSV nervuojat, bet ne tame esmė pastebėjau, kai nėra on LSV valdžios, visi sūriai važinėja po miesta bando pagrobti, bet tik atsiranda valdžia LSV tada viskas ir praideda, SŪriu nei vieno nematau miete :D

 

 

PATIKO ? +rep [tai tik vienas pelytes papaudimas ;)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai Sūriai yra nagli kai nebūna on LSV valdžia, nes LSV tada dirba savo darbus ramiai, aš pats esu Aras šiaip jūs tiek sūriai tiek LSV nervuojat, bet ne tame esmė pastebėjau, kai nėra on LSV valdžios, visi sūriai važinėja po miesta bando pagrobti, bet tik atsiranda valdžia LSV tada viskas ir praideda, SŪriu nei vieno nematau miete :D

 

 

PATIKO ? +rep [tai tik vienas pelytes papaudimas ;)

 

koks dar rep nebespank tu čia neįdomus niekam.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai jūs kieti kiek mes laiko jūsų bazėi sėdėjom ? Kas lindo ? beto matai valandas ? ar jau nežinai kas yra vakaras , puse žaidėjų OFF nu ką žn.

Beto neperdaug nick matai ? :/

 

Tai kas jūs per lochai, jei devintą valandą čiučia liūlia einat jau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai kas jūs per lochai, jei devintą valandą čiučia liūlia einat jau...

Tai kas tu per *Myliu Las-Venturas.lt*, jei nežinai ką reiškia draugai, laukas ir pnš? Galvoji mes visą dieną prie to pc sėdim?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai kas tu per *Myliu Las-Venturas.lt*, jei nežinai ką reiškia draugai, laukas ir pnš? Galvoji mes visą dieną prie to pc sėdim?

 

jis *Myliu Las-Venturas.lt* iš kaimo kuris eina miegot šešta, nes penkta ryte karves melžt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai kas tu per *Myliu Las-Venturas.lt*, jei nežinai ką reiškia draugai, laukas ir pnš? Galvoji mes visą dieną prie to pc sėdim?

 

Naktį lauke:DDD Nepisk tu čia man proto žuvie

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

jis *Myliu Las-Venturas.lt* iš kaimo kuris eina miegot šešta, nes penkta ryte karves melžt

 

Tu čia apie save ? *Myliu Las-Venturas.lt* mldc, aš ir karves melždavau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu čia apie save ? *Myliu Las-Venturas.lt* mldc, aš ir karves melždavau

 

matos nemoki atsišaudyt tai ir geriau nešaudyk, nes galėsi kūrtis naują nicką serve visi už dūcha laikys. Čia tavo prikolai kaip darželį gerai dar nepasakiai kas sako tas ant saves pasisako.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Naktį lauke:DDD Nepisk tu čia man proto žuvie

Jei tau 21h vakaro yra naktis, ir jau mama į lauką neišleidžia, tai nereiškia, kad visi prie pc tada sėdi. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jei tau 21h vakaro yra naktis, ir jau mama į lauką neišleidžia, tai nereiškia, kad visi prie pc tada sėdi. :D

 

tai jis sėdi visa para gi kaip kitaip jei sako devinta jam naktis ir į lauka niekas neina tai :DDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

matos nemoki atsišaudyt tai ir geriau nešaudyk, nes galėsi kūrtis naują nicką serve visi už dūcha laikys. Čia tavo prikolai kaip darželį gerai dar nepasakiai kas sako tas ant saves pasisako.

 

Tave už dūchą jau senai mama laiko, todėl tokią žertvūga kaip tu, žaidžia Las Venturuko serveriukyje, ir džiaugiasi kaip laimi ar pralaimi prieš mentukėlius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai Sūriai yra nagli kai nebūna on LSV valdžia, nes LSV tada dirba savo darbus ramiai, aš pats esu Aras šiaip jūs tiek sūriai tiek LSV nervuojat, bet ne tame esmė pastebėjau, kai nėra on LSV valdžios, visi sūriai važinėja po miesta bando pagrobti, bet tik atsiranda valdžia LSV tada viskas ir praideda, SŪriu nei vieno nematau miete :D

 

 

PATIKO ? +rep [tai tik vienas pelytes papaudimas ;)

Nebeprikolink gerai :DDD Kai būna LSV valdžia on, tada pats veiksmas vyksta ir nėr ko mieste tokius kaip tu įsigimėlius gaudyt, eik prie kūčių stalo pasedėt minutei, nepuves prie to pc.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tave už dūchą jau senai mama laiko, todėl tokią žertvūga kaip tu, žaidžia Las Venturuko serveriukyje, ir džiaugiasi kaip laimi ar pralaimi prieš mentukėlius.

 

tu jauti kaip nusišneki. kiti nors ant klavetūros šokinėt moka galvojau tu toks rimtas į ts šaut pabazarint kada, bet matau net ant klavetūros nieko gero neparašai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tu jauti kaip nusišneki. kiti nors ant klavetūros šokinėt moka galvojau tu toks rimtas į ts šaut pabazarint kada, bet matau net ant klavetūros nieko gero neparašai

 

Dusk tu nachui žuvies pantie , neįdomus esi , kad su tavimi bazarą pradėčiau , išmok rašyti žodį - klaviatura.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dusk tu nachui žuvies pantie , neįdomus esi , kad su tavimi bazarą pradėčiau , išmok rašyti žodį - klaviatura.

 

koks tau pisalas kaip aš jį rašau anglijoj gyvenu pamiršes esu. prisipisnėji prie šūdo matos rimtas čia toks visą naktį šiandien turbūt prie stoties stovėjai karočia neįdomus esi sakau kada galėsiu ateisiu į ts, nes dabar kūčios reikia normaliai pabūt, o ne su pitūhais čia forume rašinėtis. aš tai čia šjp prikolinu, o jūs visi čia prakaituojat b l et gi čia žaidimas žmonės jau pamiršot ? .. Šjp forume prikolinu gi ph vpš.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ai nereikia tu nesąmonių mazina ta saimi ir ta pačia Lucchese mafija kas dirba lucchese gins lucchese kas lsv gins lsv , o šiaip jei viena karta lucchese mafija "paėmė narkus" ir labai pasijautė stiprūs tai nežinau jei per 2 savaites paiimą tai jo bravo :D o grobimus šturmus net neatsigrobinėją bazių , nes žino, kad neįmanomą jiems atsigrobti ;))) , beje mali labai tamsus video :D


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Luchei su Saimio vadovavimu kurio NĖRA kaip ir jo pavaduotojas nieko nedaro. Grynas vaikų darželis gailiuos nuėjęs į sūrius ir dar 7 dienas ten tempt...  Grynas vaikų darželis dbr luchei ir tikrai tikrai niekas neeikit nes pasigailėsit... Šiandien baigęs sutartis ohh pagaliau. Pritariu Mesiui.

 

Beto lol?

Žaidimas - Grand Theft Auto Sanandreas
Modifikacija - SA-MP Sanandreas Multiplayer

sa-mp tai ne modifikacija žmogau :D

Redaguota nario Justas_Petras

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

ai nereikia tu nesąmonių mazina ta saimi ir ta pačia Lucchese mafija kas dirba lucchese gins lucchese kas lsv gins lsv , o šiaip jei viena karta lucchese mafija "paėmė narkus" ir labai pasijautė stiprūs tai nežinau jei per 2 savaites paiimą tai jo bravo :D o grobimus šturmus net neatsigrobinėją bazių , nes žino, kad neįmanomą jiems atsigrobti ;))) , beje mali labai tamsus video :D

Tiek mes tiek jūs stiprūs, abi pusės naudoja visokių pribumbasų, tad nėra čia ko tam forume pyktis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Š,plytaveidi.

Agirdi dvylikameti prieš Mafą savo sparneliais neplasnok nes apsilaužysi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geras video.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kūrva ką jus čia bled keisti kažkokie , sako būna LSV nebebebūna sūriu , būna sūriu nebėr LSV , tai mesi suorganizuok kokį GW 20x20 koki maždaug ir viskas normalei  bus , o dbr čia tai *Myliu Las-Venturas.lt* nevarke . Nick_Joung toks grybas tai kad n* , vapšie iškur tu išlindai svirply .. Dumplai nestumk ant Mafo nes TS būsi uždūchintas . Video nieko nesupratau, kur matėsi kad čytina iškirpo krč , sugreitino viską , tamsu kai šiknoj bybys belekoks .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...