Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Valteris_Kuze

dingo premium vip, 180klt...

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Valteris_Kuze


2. Kaltinamojo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė): Serverio_Restartas.


3. Įvardinkite įvykusį įvykį, nupasakokite kuom kaltinate: Kai buvo serverio rr, tipo taise kad visiem xp dingo, as per ta laika (iki atgal laiko pasukimo) buvau laimejas is kauliuko 180k, turejau apie 200k kaskur, ir pirkes kredu buvau ant premium vipo. ir visa sita dingo. dar dingo siandienos pradirbtas laikas.


4. Jūsų vaizdinė medžiaga (Nuotrauka ar (ir) Vaizdo įrašas): nzn kaip irodyt. invis zinos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Zinok viska patikrins. Manau jei apgaudinejat kad dingo rcon deda uz apgavystes. Jeigu tvarkinga grazins manau o del litu nemanau nes kauliuke kitas turi vel savo litus

Redaguota nario Kasparas_Barkauskas
Beprasmiai pranešimai, įspėtas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tu pagalvok, kam man apgaudinet? turiu netgi liuditoju... dar snd ryte pirkau krd ant premiumo, ir per kaula laimejau apie 180k

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tu pagalvok, kam man apgaudinet? turiu netgi liuditoju... dar snd ryte pirkau krd ant premiumo, ir per kaula laimejau apie 180k

Patikrins,

Turetu grazint..

Saziningi savininkai ! :)

Redaguota nario Kasparas_Barkauskas
Beprasmiai pranešimai, įspėtas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taip aš tikiu kad tau dingo, nes restartavo viskas kas šnd buvo uždirbta, kas šnd buvo nupirkta, tad ir man dingo pradirbas laikas, verslo 20k, bet aišku del tiek nesikapstysiu...

Redaguota nario Kasparas_Barkauskas
Beprasmiai pranešimai, įspėtas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

man tai nesvarbu kad ateme pradirbimo laiko, bet noreciau atgauti savo premium vipa ir 180k litu kuriuos laimejau kauliuke siandien pries rr.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikiu, kad dingo tau xp, ir darbo laikas bet neturiu kad tiek lt galėjo tau dingti, nes pats visa dieną prie kailo aš praleidau, ir tave mačiau tik užbėgusi tik pusei minutes ir tu per jas tikai tiek negalėjai nuveikti, nes man pačiam dingo iš kaulo 30k, o ne kaip tu ten sakai kad tau tiek, nes tikrai pats mačiau kad tavęs nebuvo ilgai kaule, ir manau visitiek savininkai pažies, ir visiems gražins.

Redaguota nario Kasparas_Barkauskas
Beprasmiai pranešimai, įspėtas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tu galvoji as visa diena kazinkei praleisiu? as kai ryte prisijungiau, pirkau krd ant premium vipo, tada nuejau i kazinke, laimejau, paskui dar nuejau i kazinke, laimejau, ir vel nuejau 100k staciau vel laimejau... nu ten jei logus ar kaska ziures matys.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...