Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Eirimas_Zeta

Sūriam linkėjimai nuo LSV ;*

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, pastebėjote, kad toks kaip Poweris_Wade kelia video kaip mes tipo ,, ALE'' krentam. Tai va kaip verkia kai nuvažiuojam pas juos atgrobt tai ką jie užgrobė :) Nuvažiuojam atgrobiam.. Apsiverkia ir banina :D O tipo tokie ereliai wow wow wow. Pažiurėkime kaip krentat mieli sūriai :)*

 

https://www.youtube.com/watch?v=VySuwTixoyI&feature=youtu.be

 

  • Patinka 15

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Daina gera, daugiau nieko gero, sūriu gal mažai buvo ir krito :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bet lsv nieko nepadarytu jei mesis neturetu tu geruju savo suneliu jauciu gerai pasere kad nuvaziuotu i Yardies baze:D

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip visi žinot eičiau už sūrius, bet dabar neisiu už nieką, o už save, nes aš geriausias :D Ne jei rimtai tai neįdomūs jūsų tie karai čia, bet video paprastas ir neblogas. Man tai taip nepatogu šaudyt kada su V iš toli geriau biškį arčiau :D Sekmės krč karaujant ten jum tiek TS, tiek forume ir žaidime bšk. Kodėl aš ne už sūrius? Saimi rimtai pasikeitei.. bet aš už nieką kaip ir sakiau. P.S Kaip ir sakė čia Yardies buvo :D , bet mačiau ankstesnius video.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Magija sureliai geriausiai valgosi man iškarta tris pajemu :)

 

 

O šitie tai čia lavon mases pasieme

 

 

 

 

Bet lsv nieko nepadarytu jei mesis neturetu tu geruju savo suneliu jauciu gerai pasere kad nuvaziuotu i Yardies baze:D

 

 

Aš tavę vakar gerai atšėriau kad čia komentuotum 

Redaguota nario Kasparas_Barkauskas
Beprasmiai pranešimai, įspėtas.
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kas būtų, jeigu būtų. Koks skirtumas, nesigilinkit tiek. :D Geriau žiūrėkit, kaip pastoviai krentat, mielieji sūriai. O jei vieną kartą iš 100 pavyksta kažką jums padaryt, tai tik todėl, kad Poweris visus išbanina.

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kad mes yarduose kimarinom, neprirate prie veiksmo nes ten atvaro vienas stickmanas atgroginėt tai pom, bet kai tiek šunų suvarė tai kaip čia apsiginsi

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Magija sureliai geriausiai valgosi man iškarta tris pajemu :)

 

 

O šitie tai čia lavon mases pasieme

 

 

 

 

 

 

Aš tavę vakar gerai atšėriau kad čia komentuotum 

 

Tu wps pridusk sunie nieks neleido komentuoti

Redaguota nario Kasparas_Barkauskas
Įžeidinėjimai, įspėtas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Erika wps kaip tau negeda lost samp :D wps neturi gyvenimo bek i kampa paverkt :DDDD

Redaguota nario Kasparas_Barkauskas
Pranešimai visiškai ne į temą, įspėtas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

idomu kai mes tiek atvarytume ka tada jus padarytumet ;) kaip visat i baze nelystumet ;P

Tai davai kada atvarykit kai mūsų bus normaliai, arba išvis koki gw sumetam gera

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mėsa nieko nepadaro, dar tas pasakymas "saimi pūsim narkus ? :DDDD" betką ima neviena kart užmątes buvau su 500xp sūriuose kmr

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai davai kada atvarykit kai mūsų bus normaliai, arba išvis koki gw sumetam gera

Dar Vienas suo messio:D siulo gw:D n messis siulo o sunys:D palibomu gerai paserti 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dar Vienas suo messio:D siulo gw:D n messis siulo o sunys:D palibomu gerai paserti 

Tau viskas gerai? manyčiau peršalai. kad labai jau kieti būnat tada kai lsv nieko on nebūna.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vel jis čia pisa prota tu pažiurėk video 4 laikom ta yardų baze prakaituoja jis čia atėjes atėjo messio šuneliai pakomentuot puskit nuo vaizdo išgaudysiu po viena nes jūs tik mokat 3x1 ar daugiau. pasigyrei čia blem.. papločiau,bet tyngiu.

Mes bent šaudomės/mirštam sąžiningai ne taip kaip jūs puse jau prigauti esat už čytus sulinde šuniukių į lsv puse servo ką čia ir be pasišaudysi kaip serve lošia 100 žmonių vpš.

Redaguota nario Kasparas_Barkauskas
Netinkama kalba, įspėtas.
  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tau viskas gerai? manyčiau peršalai. kad labai jau kieti būnat tada kai lsv nieko on nebūna.

Aik tik nespank ok? Priciaupk snuki ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

idomu kai mes tiek atvarytume ka tada jus padarytumet ;) kaip visat i baze nelystumet ;P

:D prieš gangWara nusifilmavo davai seni po švenčiu judam GangWar mūsų prieš jūsų iš kokiu 2 milu ok?

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

:D prieš gangWara nusifilmavo davai seni po švenčiu judam GangWar mūsų prieš jūsų iš kokiu 2 milu ok?

 

 

Tai kad jie prieš teisėsauga prasileido, mūsų buvo gal 10-20 daugiau (teisėsaugos) ir gyvų liko 30 kaip minimum, ant galo bėgo, tai jie nuo jūsų prasileistų sausą, nesutiks niekada pamatysi ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Tai kad jie prieš teisėsauga prasileido, mūsų buvo gal 10-20 daugiau (teisėsaugos) ir gyvų liko 30 kaip minimum, ant galo bėgo, tai jie nuo jūsų prasileistų sausą, nesutiks niekada pamatysi ;)

 

Tai,kad jie atvare i mūsų hooda jau bėga link suriu bazes kai pamato,kad nepaima.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Patikėk sutiks... ir kas iš to? Čia aiškūs laimėtojai :D Vagosai kas juos sudaro? Čytai, narkai, medikai, /vaist.. Aišku sūriai ten visi tokie naujokai kaip čia pasakius "ant mėsos" tai irgi nieko gero.. nebus. Urbonai nusišnekėjai buvau TS ir teisėsaugos buvo 60 :DDD, o Lucchese 20 so.. bet aišku ten būtų Gičio hebra atsvalta gramdytų teisėsauga, bet nieko ir ant teisėsaugos nesakau, PD, FTB dar geresnių turi, o kiti tai. Pf.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Patikėk sutiks... ir kas iš to? Čia aiškūs laimėtojai :D Vagosai kas juos sudaro? Čytai, narkai, medikai, /vaist.. Aišku sūriai ten visi tokie naujokai kaip čia pasakius "ant mėsos" tai irgi nieko gero.. nebus. Urbonai nusišnekėjai buvau TS ir teisėsaugos buvo 60 :DDD, o Lucchese 20 so.. bet aišku ten būtų Gičio hebra atsvalta gramdytų teisėsauga, bet nieko ir ant teisėsaugos nesakau, PD, FTB dar geresnių turi, o kiti tai. Pf.

 

60 buvo teisėsaugos per sąrašą, o tu skaičiavai bent kiek stovėjo? Tu manai jog visi tie kas buvo /teisesauga sąraše ir stovėjo :D neįmanoma, minimum 10 buvo AFK arba nedalyvavo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...