Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Eirimas_Zeta

Sūriam linkėjimai nuo LSV ;*

Rekomenduoti pranešimai

60 buvo teisėsaugos per sąrašą, o tu skaičiavai bent kiek stovėjo? Tu manai jog visi tie kas buvo /teisesauga sąraše ir stovėjo :D neįmanoma, minimum 10 buvo AFK arba nedalyvavo

 

Kalbėjau apie TS.. aš žaidime net nebuvau ir dar nebūsiu savaite. Visi atėjo į TS ir gal aš ten vienintelis buvau kuris nebuvo prisijungęs. Aš nestumiu aš šjp gerbiu, kad tiek surinkot.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vel jis čia pisa prota tu pažiurėk video 4 laikom ta yardų baze prakaituoja jis čia atėjes atėjo messio šuneliai pakomentuot puskit nuo vaizdo išgaudysiu po viena nes jūs tik mokat 3x1 ar daugiau. pasigyrei čia blem.. papločiau,bet tyngiu.

Mes bent šaudomės/mirštam sąžiningai ne taip kaip jūs puse jau prigauti esat už čytus sulinde šuniukių į lsv puse servo ką čia ir be pasišaudysi kaip serve lošia 100 žmonių vpš.

1x1 pm'a :)

Redaguota nario Kasparas_Barkauskas
Beprasmiai pranešimai, įspėtas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

1x1 pm'a :)

Žaidime ne karta prrasileides kaip dbr pajungi inv kaip visad? :DD ir sakysi ai čia pora kulku nekibo sulagino atmazas. Tu geriau nešnekėk  nes smirda tau iš burnos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žaidime ne karta prrasileides kaip dbr pajungi inv kaip visad? :DD ir sakysi ai čia pora kulku nekibo sulagino atmazas. Tu geriau nešnekėk  nes smirda tau iš burnos.

prasileidęs? :DDD nesam eję šaudytis 1x1, bet iš sūriu ten nematau rimtų, gycka palaikydavo ir viskas kažką ten

  • Patinka 9

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

prasileidęs? :DDD nesam eję šaudytis 1x1, bet iš sūriu ten nematau rimtų, gycka palaikydavo ir viskas kažką ten

 

db tikrai nusivyliau saimiui suprantu lsv nemažai, bet nors tos mėsos neimtu..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

db tikrai nusivyliau saimiui suprantu lsv nemažai, bet nors tos mėsos neimtu..

kad sakau ten ne viena kart mačiau su 500xp ar panašiai, o prieš grobima kai pastebi rašo kaip pūsti narkus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

db tikrai nusivyliau saimiui suprantu lsv nemažai, bet nors tos mėsos neimtu..

Tu irgi neprakaituok It's only game nugalėjot nu tau šaunuoliai o dabar pusk į šona.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu irgi neprakaituok It's only game nugalėjot nu tau šaunuoliai o dabar pusk į šona.

 

ką nugalėjom? :DD Rimtai tau viskas gerai? Nu jo rimta, rimta. Iš kokios planetos būsi Saimi a? Kur aš ką nugalėjau jau gal savaite ar daugiau nebuvau prisijungęs ir kas esu tai bedarbis ir nei gaujoj nei klane. Karočia mafijos serve yra SHIT ir nemanau ar kada bus rimtos kaip anksčiau..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ką nugalėjom? :DD Rimtai tau viskas gerai? Nu jo rimta, rimta. Iš kokios planetos būsi Saimi a? Kur aš ką nugalėjau jau gal savaite ar daugiau nebuvau prisijungęs ir kas esu tai bedarbis ir nei gaujoj nei klane. Karočia mafijos serve yra SHIT ir nemanau ar kada bus rimtos kaip anksčiau..

Tai,kad nugalėjot šaunuoliai lsv norėjau pasakyt gal ne taip parašiau skubėdamas o gycka mažiau cypk pats kaip buvai luch drk nieko nesurinkai viską aš dariau ne tu tai gal laikas čiaupt tau snuki.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai,kad nugalėjot šaunuoliai lsv norėjau pasakyt gal ne taip parašiau skubėdamas o gycka mažiau cypk pats kaip buvai luch drk nieko nesurinkai viską aš dariau ne tu tai gal laikas čiaupt tau snuki.

 

aš ne lsv manęs šaunuoliu nevadink ir aš tikrai neprakaituoju čia iš jūsų visų pats ramiausias, nes neįdomu šjp man išvis tik šeip rašau čia tu prakaituoji ir visi tai gali pasakyt. aš nieko nesurinkau? tu pavaduotojas buvai, nes Rudy liepė pasiimt, o šeip būčiau neėmęs ir tikrai ne tu viską darei, galiuosi, kad tave paėmiau.. tikrai nesamones dariai ir visi normalūs darbuotojai to nepaneigtų. su tavim net susikalbėt neina sakai viena tu darai kitą arba vpš negirdi :DDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu wps pridusk sunie nieks neleido komentuoti

 Mes šunys, bet tavo Avataras sako ką kitą. Just Saying.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

aš ne lsv manęs šaunuoliu nevadink ir aš tikrai neprakaituoju čia iš jūsų visų pats ramiausias, nes neįdomu šjp man išvis tik šeip rašau čia tu prakaituoji ir visi tai gali pasakyt. aš nieko nesurinkau? tu pavaduotojas buvai, nes Rudy liepė pasiimt, o šeip būčiau neėmęs ir tikrai ne tu viską darei, galiuosi, kad tave paėmiau.. tikrai nesamones dariai ir visi normalūs darbuotojai to nepaneigtų. su tavim net susikalbėt neina sakai viena tu darai kitą arba vpš negirdi :DDDD

Sako aš neprakaituoju :DDd yra video kaip šauki per ts kanalą kaip prisišikęs LSV LSV LSV atvažiuoja čj pas tave namuose tėvų nebuvo,kad tai cypauji cypliau kokias nesamones dariau,kad daugiau veiksmo padarydavau ? tai ne tu į savaite pora veiksmu tesugebi susukt seifa tik pyzdi** darbuotojas be algu sėdi 2 savaites ph jam svarbu sau pasiimt :DD toks ir vadas iš taves sako aš nesamoniu nedarau nu galvojau mldc gycka esi,bet toks jau pasirodei sako visi normalųs paneigtu jei taip tai kodėl jie visi kur pas tave buvo dabar pas mane būna? vpš tylėk necypes.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sako aš neprakaituoju :DDd yra video kaip šauki per ts kanalą kaip prisišikęs LSV LSV LSV atvažiuoja čj pas tave namuose tėvų nebuvo,kad tai cypauji cypliau kokias nesamones dariau,kad daugiau veiksmo padarydavau ? tai ne tu į savaite pora veiksmu tesugebi susukt seifa tik pyzdi** sako aš nesamoniu nedarau nu galvojau mldc gycka esi,bet toks jau pasirodei sako visi normalųs paneigtu jei taip tai kodėl jie visi kur pas tave buvo dabar pas mane būna? vpš tylėk necypes.

 

Kas tie visi vienas kitas :D O ten kažkokia mėsa čj 70 darbuotoju pas tave. Tu sakai aš dabar prakaituoju aš ramiai čia sėdžiu man iš tavęs juokinga tiktais. Tavo darbo ataskaitą pažėjus tai ir nieko gero. Nerašyk, nes sau gėda daraisi. Tik pasakiau aš už nieką neinu man neįdomu tie jūsų verkimai powerio banai ir t.t. kovokit jei galvojat, kad čia karas forume :DD žiauru ir tiek.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Lsv padare Atranka 1 ir atgrobe yardies ir dar susturmavo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Poweri numetiai šendienos video patys begos krč ir kritot kaip lapai nu krč. Sėkmės abiem pusėsms

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DD vyrai LSV kariauna zaidime. Bet kai Poweris serverio ozio kiausas banina meta kazkokius video man juokas ima. Mes parodom eilini karta kaip jus krentas. P.s Saimi sakei normaliai kariausi bet pasirodo nichuja tavo zodziai tik vienai minutei. KAIP JUS TAIP IR MES :**

Redaguota nario Kasparas_Barkauskas
Įžeidinėjimai, įspėtas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jau prasideda vėl karai... Kaip sakoma, savi už savus, o su savais kiekvieną dieną šūdą malam. Suprantat, abi grupuotės yra stiprios, vieną kartą jūs iš bazės neišlendat, kitą kartą jie bijo. LSV, tik nesakykit, kad nekentėję esat, Gyckos era kai buvo, kiekvieną dieną hoode myžot į kampą. Tai dabar irgi nekažką padarot. Išeisiu iš lč turbūt, eisiu į kitą darbą, būsiu nešališkas ir sėdėsiu tarp vidurio. 

Sėkmės abiejoms grupuotėms.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neatsimenam kazkaip, kad mes hoode myzom i kampa. Buvot atvaze su gyckos era pas mus. Bet kaip atvaziavot tai taip ir isvaziavot.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

 

 

Redaguota nario Kasparas_Barkauskas
Beprasmiai pranešimai, įspėtas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Toks klausimas, dabar jūs užgrobtumėt visi kokį pastatą, atvažiuotų 20 snukių iš Lucchese mafijos ir po to dar 15-20 teisėsaugininkų, jūs aišku tuomet jau kristumėt, jums nervai neimtų ir jūs nieko nedarytumėt tiesiog ramiai toliau žaistumėt ? Nemanau, tai kam kuri tokias beviltiškas temas, bandydamas iškelti savo klaną, nors kekvienas iš mūsų žinom, kad pas jus LSV daugiau čytų, nei visoj teisėsaugoj ir mafijoj sudėjus ? Zeta žaisk ramiai ir viskas nekurdamas tokių temų, vistiek nieko nepasieksi

 

P.s paprastai tu šaudai greičiau su shotgunu, t.y cbug ar kaip jūs ten jį vadinat, kodėl filmuodamas video šaudei paprastai ? Kartais pas tavęs tas c-bug nėra ne tavo paties atliekamas veiksmas, o kokio cleo, ar kito čyto pagalba ? Oi gaudotes kak nada :3

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Toks klausimas, dabar jūs užgrobtumėt visi kokį pastatą, atvažiuotų 20 snukių iš Lucchese mafijos ir po to dar 15-20 teisėsaugininkų, jūs aišku tuomet jau kristumėt, jums nervai neimtų ir jūs nieko nedarytumėt tiesiog ramiai toliau žaistumėt ? Nemanau, tai kam kuri tokias beviltiškas temas, bandydamas iškelti savo klaną, nors kekvienas iš mūsų žinom, kad pas jus LSV daugiau čytų, nei visoj teisėsaugoj ir mafijoj sudėjus ? Zeta žaisk ramiai ir viskas nekurdamas tokių temų, vistiek nieko nepasieksi

Pasakei ir pats nepatykėjai :D

Redaguota nario Kasparas_Barkauskas
Beprasmiai pranešimai, įspėtas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Myq as ramus :D kas pradejo pist prota forume? *Myliu Las-Venturas.lt* jie gali mes ne cbb tada.

Redaguota nario Kasparas_Barkauskas
Netinkama kalba, įspėtas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Zeta, kas filmavo video ?


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...