Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Eirimas_Zeta

Sūriam linkėjimai nuo LSV ;*

Rekomenduoti pranešimai

Nusiimk ačkariezus ir pamatysi kaip Cbuginu ir kaip šaudau :) galim ait į koki AD pasišaudyt, ir galėsi verkt kad kaška esu pajungęs ir taip toliau nes tik ta ir tesugebat.

http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/121435-•-aurimas-ehmmett-užblokavo-kevin-costner/

 Nu Zdraste nepajunges čia teigi, tp lagina, kam eiti samp tada jei lagina??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Išvis prie ko čia pašaliniai atvare, jeigu Karas tarp mafiju. O kas manot, kad šėre, kad atvarytu - teisingai. Lessinas dar buvo įkėlės video "lsv Kalėdos"..

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:D juokingas bsk, pamenu nuvare draugelis gw pries tave, tu ilindai nereikejo 10 sec ir tu jau nusoviai, sake 5kulkas pataike o nueme tau tik puse sarvu, as atlekiau uzsipuoliau, pradejau tave kapot kiek kartu pataikiau taipbir nekrito gyvybes, dar uz masinos buvau pasislepes, bet jam pix vos ne keurai masina.

Tai gal tau laikas trinti cleo papke? Messio ŠUNIE ?

Tu bent žinai, kodėl jis MESSIO ŠUO?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:D juokingas bsk, pamenu nuvare draugelis gw pries tave, tu ilindai nereikejo 10 sec ir tu jau nusoviai, sake 5kulkas pataike o nueme tau tik puse sarvu, as atlekiau uzsipuoliau, pradejau tave kapot kiek kartu pataikiau taipbir nekrito gyvybes, dar uz masinos buvau pasislepes, bet jam pix vos ne keurai masina.

Tai gal tau laikas trinti cleo papke? Messio ŠUNIE ?

:DDDD tas tavo draugelis nespėjo iššaut tų 5 kulkų nes iššovė 3 pataikė 2, o tai ten vpš vos 1 pataikiai su tokiais įgūdžiais tik krūmuose slėptis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu bent žinai, kodėl jis MESSIO ŠUO?

Tai aš messio šuo, todėl nes sėdžiu lsv ir vpš beveik sa-mp nebelošiu :DDD

SERVER LOGIC

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai aš messio šuo, todėl nes sėdžiu lsv ir vpš beveik sa-mp nebelošiu :DDD

SERVER LOGIC

Kas tu per vienas ?

Redaguota nario Kasparas_Barkauskas
Beprasmiai pranešimai, įspėtas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vel jis čia pisa prota tu pažiurėk video 4 laikom ta yardų baze prakaituoja jis čia atėjes atėjo messio šuneliai pakomentuot puskit nuo vaizdo išgaudysiu po viena nes jūs tik mokat 3x1 ar daugiau. pasigyrei čia blem.. papločiau,bet tyngiu.

Mes bent šaudomės/mirštam sąžiningai ne taip kaip jūs puse jau prigauti esat už čytus sulinde šuniukių į lsv puse servo ką čia ir be pasišaudysi kaip serve lošia 100 žmonių vpš.

Man tai kažkaip jau pradeda atrodyti jog sūriams reikia kažkokio naujo direktoriaus, nes pakolkas ką tu darai tai ką žinau.. Teisiniesi visada, kad jūsų buvo mažiau ir t.t. bei panašiai. Pats sedėjau jūsų ts kanale ir girdėjau kas per šūdas vyko, tai kam čia dar ieškoti kažkokių atmazų? Apsieikit be " būrimo " tiršių, povelnių. Pasiimi savo mafijozus, nuvarai į LSV, biški pats prieš kontrolę atsistojęs ir bandai kažką supisti, jei pavyksta supisti keli ten ir tu gal kokį video taip bandydamas kažką pašiepti. IŠMOK PRIPAŽINTI PRALAIMĖJIMUS.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

du puslapius perskaičiau ir popkorno užsimaniau nuo jūsų pilstymo iš tuščio į kiaurą. kąžinau, maniau aš vienas čia išėjęs iš lsv užsimaniau ramybės bet pasirodo ne aš vienas. mldc gycka gerbiu už poelgius kad palikai tas nesamones tarp lsv ir lucc už nugaros. o tiem kas nori ramybės, pas manęs fūristuose dar daug vietos o ten ramybės daug :) video gražus ir man patiko muzika.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mst, Orbitai ir kiti kas ten į ad kvietė tai iš lsv nei vienas kaip ir iš lucchese nežino kas tai yra.. Toki kaip Carlas, Fredas, Žukas, Westas ir nžn čj viskas tik ten add buve nekarta su jais buvau, o kiti ir buvo atėjas Gedaitis rodos tai kažkaip net nepašaudė, nes čytai neveikia :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mst, Orbitai ir kiti kas ten į ad kvietė tai iš lsv nei vienas kaip ir iš lucchese nežino kas tai yra.. Toki kaip Carlas, Fredas, Žukas, Westas ir nžn čj viskas tik ten add buve nekarta su jais buvau, o kiti ir buvo atėjas Gedaitis rodos tai kažkaip net nepašaudė, nes čytai neveikia :/

Taigi Žukas, Carlas, Fredas, Warningas tai dar pašaudo. O kiti tai jie ten vpš čytai neveikia aad tai sėdi šiknas apraukę.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

neleidzia ziet

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...