Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


Kent_Paul

Mano bandymas slysti šonu su priekiniais ratais varoma mašina :D

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki šiandien kaiptik pasnigo, tad pabandžiau praslysti šonu su priekiniais ratais varoma mašiną :D

 

Mašinos duomenys(kam įdomu):

Volkswagen Passat B6 (2006m.)

1.9l, 77kw, dyzelis.

 

Video viską pamatysit kaip man sekėsi :DDDDD https://www.facebook.com/video.php?v=605488642930649&set=vb.100004085568790&type=2&theater

 

PS. Rankinio nenaudojau, nes jo šioje mašinoje nėra :o Ten tik parking mygtukas ir viskas, tad teko išjungti ESP sistemą, ir išgauti slydimą sukant vairą :D

  • Patinka 10

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Normaliai ;D kuris ten snekejo ;D uzmetu rep

Šnekėjo mano draugas Phill_Mayer(Erikas) kuris sedėjo šalia ir filmavo viską, o aš už vairo :DD Mano žodžiai: Eik tu n* kaip neša :DDD

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Su tėvo mašina važiavai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Su tėvo mašina važiavai?

Kiek zinau cia jo masina yra kiek rase pristatyme ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DD NU nu neblogai galėjai kažką geriau , bet ką geriau su priekiniais ? Nieko :DD mldc, patiko "ble kaip neša"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Su tėvo mašina važiavai?

Beveik atspėjai, čia yra mano motinos mašina, bet aš ją irgi vairuoju kol laikausi teisės, kartu su mama, o kai išsilaikysių teises laikinai, kol neužsidirbsių ant savo asmeninės mašinos, vairuosių šitą :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš irgi noriu... Greičiau tie 18 būtų :/ Pusė metų beliko, o tas laikas taip lėtai eina :/// Jau nusižiūrėjęs Audi 100 C4 2.5l 85kw tdi 1993m.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DD NU nu neblogai galėjai kažką geriau , bet ką geriau su priekiniais ? Nieko :DD mldc, patiko "ble kaip neša"

Žinai, pirmais dar laikiau kažką savo rankose, dar valdžiau slydimą, bet poto jau ant tiek užnešė galą, kad mane apsuko per visą kelią ir ant bardiuro užšokau galop :D

 

Aš irgi noriu... Greičiau tie 18 būtų :/ Pusė metų beliko, o tas laikas taip lėtai eina :///

Joo greičiau tie 18... Man taipogi dar puse metų palaukt, bet aš be mašinos kaip žuvis be vandens tai sukuos kažkaip dbr :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prajuokino, o ko tikėtis iš varomų priekinių ratų daugiau ? :D

Realiai bandydamas užsinešt aš buvau įsitikinęs, kad man tai visiškai nepavyks, bet po pirmo staigaus vairo suktelėjimo jaučiau kaip galas eina skersu, tad pradėjau gaudyti tada mašiną, na taip per visą kelia ir slydau, kol manes neapsuko, o apsuko mane visiškai aiškiom aplinkybėm, per daug jau mašina ėjo šonų, kad bandyt kažkaip ištraukt :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ko tikėtis iš pirekinių varomūjų?

Štai ko:

 

https://www.youtube.com/watch?v=w5gbIhyEyzg

 

 

Gerose rankose ir virvė stovi ;)

Visiškai teisingai sakai, kad gerose rankose ir virvė stovi. Bet vienas minusas, kad šiame passate nėra rankinio, su juo bent kažkiek galima pareguliuoti slydimą, turėjau civicą, buvo ir rankinis ir viskas tvarkoje, tai ir slydinėt įdomiau buvo, o be rankinio tai jau sėkmės reikalas ar pavyks ar ne :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visiškai teisingai sakai, kad gerose rankose ir virvė stovi. Bet vienas minusas, kad šiame passate nėra rankinio, su juo bent kažkiek galima pareguliuoti slydimą, turėjau civicą, buvo ir rankinis ir viskas tvarkoje, tai ir slydinėt įdomiau buvo, o be rankinio tai jau sėkmės reikalas ar pavyks ar ne :D

 

Užblokuoji priekinių stabdžių suportus kad kaladėlių nespaustų prie disko ir vuolia, vietoj rankinio - kojinis :DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Rankinis, gazas iki dugno išsiliginsi ar ne kaip dievas duos :) Vatik tai 05:25 grįžau namo ir pastačiau į garažą passat b3 universal, visą naktį raižiau po miestą,užmiesti , bet apsisukti neteko gaila ;) buvo tokiu situaciju ,kad keli cm ir griovis, bet dar gyvas :) Mldec , taip ir toliau treniruokis, tik nes su b6, vis dėl to tokio gailą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražiai slysta, vakar galėjosi gerai paslidinėt, dabar jau nieko gero , bent pas mus mieste ;?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kas vairavo ?

Redaguota nario Augis_Kupryss
Įspėtas.Beprasmiai pranešimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nrml.Musu tai gerai slysta E39. 3.0d 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Rankinis, gazas iki dugno išsiliginsi ar ne kaip dievas duos :) Vatik tai 05:25 grįžau namo ir pastačiau į garažą passat b3 universal, visą naktį raižiau po miestą,užmiesti , bet apsisukti neteko gaila ;) buvo tokiu situaciju ,kad keli cm ir griovis, bet dar gyvas :) Mldec , taip ir toliau treniruokis, tik nes su b6, vis dėl to tokio gailą.

Kaip išlyginti priekių varomą mašina žinau, bet šis atvėjis buvo jau "neištiesinamas" turėjau ~2sec. sureaguot ir pradėt tiesint, kaip matai nespėjau :DD

 

Kas vairavo ?

Aš vairavau...

 

Nrml.Musu tai gerai slysta E39. 3.0d 

Slyva 3 litrų aišku gerai slys :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tai kad total ne tu vairavai tik  taip ikelei ir giriesi kad tu


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

tai kad total ne tu vairavai tik  taip ikelei ir giriesi kad tu

 

Nebespank gerai

Redaguota nario Augis_Kupryss
Įspėtas.Beprasmiai pranešimai.
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...