Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Gytis_Noras

Galimas čytas Jack_Tosis??

Rekomenduoti pranešimai

1. Kaltinamajo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jack_Tosis
2. Kuom jį kaltinate?: Aš jo nekaltinu, tik noriu pasiklausti. Pažiekit foto rašo viršuj wallhack versija. Čia įkelta foto dėl CJ hack unban. Ir kai nueini į tą ugbase.eu tai čytus išmeta.
3. Vaizdinė medžiaga (Vaizdo įrašaiNuotraukos):

http://www.part.lt/i...0a0aa2cde98.png

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taip, jis čytas. Wahacker'is..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ot piderastas

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu ir? Nereiškia kad jo negalima turėti. Jai aš jį turiu reiškiasi kad ir jį naudoju turėk pirmą įrodymus kad aš jį naudoju. Ir prieko ten toj nuotraukoj apvesta žvaigždutė?:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu ir? Nereiškia kad jo negalima turėti. Jai aš jį turiu reiškiasi kad ir jį naudoju turėk pirmą įrodymus kad aš jį naudoju. Ir prieko ten toj nuotraukoj apvesta žvaigždutė? :D

Jeigu turi, vadinasi naudoji, kam tau jeigu siųstis jeigu nenauojimui? Dėl grožio? Nemanau..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ai tai jai kompe yra wallchach reiškiasi aš naudoju turiu žinok brolį kuris mėgsta čytinti kitam serve todėl jisai ir yra. Nereiškia kad ir aš jį naudoju to negali įrodyti kad aš jį naudoju :) Atsigauk vaikine.

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čytų turėjimas lygu naudojimas:-D taisyklėse pažiurėk.. gg tau :-)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jack_Tosis - Tik nereikia le le , turi WollHack ir tipo jo nenaudoji ? juokini

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu ir? Nereiškia kad jo negalima turėti. Jai aš jį turiu reiškiasi kad ir jį naudoju turėk pirmą įrodymus kad aš jį naudoju. Ir prieko ten toj nuotraukoj apvesta žvaigždutė? :D

Taisyklės, kurias pažeidus galite gauti BAN mūsų serveryje:

  • Draudžiama naudoti čytus (įskaitomi ir visokie ledo modai), kurie palengvina ar trigdo žaidimą.
  • Draudžiama naudoti bugus. Apie juos turite pranešti čia išimtis, jeigu klaida yra rimta, tada ją turite pranešti į skype lasventuras-administracija
  • Draudžiama reklamuoti kitus SA:MP serverius, apie tai patariam net nekalbėti (už kalbėjimą administratorius bano dėti negali, o turi tiesiog įspėti pašnekovus baigti pokalbį arba pratęsti jį už serverio ribtų, pvz skype chate) jeigu pašnekovai neklauso administratoriaus, jis turi pilnas teises baustis.
  • Draudžiama pardavinėti serverio valiutą, mašinas, verslus, namus, vartotojus ir kitus dalykus.
  • Draudžiama pirkti serverio valiutą, mašinas, verslus, namus, vartotojus ir ktus dalykus.
  • Draudžiama apgaudinėti serverio žaidėjus, tokie dalykai gali privesti ne tik iki bano, bet ir daug griežčiau. Pvz: atimamas visas (net ir nepavogtas) turtas serveryje. Tokiais veiksmais siekiame sumažinti apgavysčių skaičių serveryje.
  • Draudžiama turėti čytus, kurie palengvina, trigdo žaidimą. Turėjimas = naudojimas.

ąok tosis

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu ir? Nereiškia kad jo negalima turėti. Jai aš jį turiu reiškiasi kad ir jį naudoju turėk pirmą įrodymus kad aš jį naudoju. Ir prieko ten toj nuotraukoj apvesta žvaigždutė? :D

Prigautas seniuk. Vienas išmintingas žmogus sukūrė taisyklę jeigu turi vadinasi naudoji  (Turi=Naudoji)

 

  • Draudžiama turėti čytus, kurie palengvina, trigdo žaidimą. Turėjimas = naudojimas.

http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/58833-serverio-taisykl%C4%97s/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai jo *Myliu Las-Venturas.lt* jai kazkas kitas naudoja net ne sitam serve gresia free ban tipo uz cytu naudojima zjbs ane?

Redaguota nario Kasparas_Barkauskas
Netinkama kalba, įspėtas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visi serverio "(ne)čyteriai" pasimatė :DDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nepasakyčiau, kad čyteris, datos nėra...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu ir? Nereiškia kad jo negalima turėti. Jai aš jį turiu reiškiasi kad ir jį naudoju turėk pirmą įrodymus kad aš jį naudoju. Ir prieko ten toj nuotraukoj apvesta žvaigždutė? :D

hahahha,taip ir reikia ožiui

Redaguota nario Kasparas_Barkauskas
Įžeidimai, įspėtas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Turi ir naudoji. Visada šrate būni pajungęs wallhack.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

per sienas šaudo ban

Redaguota nario Kasparas_Barkauskas
Beprasmiai pranešimai, įspėtas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...