Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.7


Grazvydas

Peikiu - Vidmantas_London(atnaujinau)

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų V_P

Grazvydas_Samp

2. Kodėl peikiate šios firmos atstovą?

Tiesa sakant, paziurejas filma gryzau i zaidima(Las-Ventura) buvau tplv ir mane nusove tiksliai nepamenu man atrodo Mitchell_Nigga(dirba FTB )  ir tada isejau is HP uz pinigus, tada mane nuzude kazkoks nike.. ir galiausiai isejas is HP nubegau prie ju ir buvo visi TEISESAUGOS nariai saudantys paprastus zmones.( Galima sakyti DM) kuriame dalyvavo FTB direktorius Vidmantas_London

3. Kas tai? (direktorius/pavaduotojas)

Tipo  DIREKTORIUS

4. Įrodymai:

http://www.part.lt/img/9b92425b564c9a5619e1fccf8e99a667946.png

 

Taip jis nesaude, bet vistiek vairavo(Tiesiog nemanau ar gera itaka daro, As atejau i si serveri pazaisti normaliai, o ne i koki tai DM )

P.S Taip eilini karta tu sakysi kad nera jokiu pazeidimu. bet tu stipriai suklysi.

 

 

Beabejo, Gerb direktoriau vidmantai prasau atsakyk i tai ;)

 

 

 

 

Taigi Vidmantai nemanai jeigu vazineji po miesta(Rajona) ir matai dalyvaujanti savo darbuotoja DM ? Nemanai kad reikia bausti ? ( ir dar sakai nemeluoji, geda del jusu tokiu) 

Stai Michell_Nigga /info lentele : http://www.part.lt/img/7d9acada02a827f5581edaab22f462c1362.png .. 

 

Beabejo jis tipo su tavimi. bet gerai isiziurejus i michell gali pamatyti kad is jo ginklo tiesiog kazkkoks stebuklingass efektaaaas... MLDC, teisesauga...

 

 

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Važiavau su su Nigga, tas pradėjau šaudyti, o aš jį raminau... Aš nieko nepadariau blogo, tik vairavau.. O dėl kitų nežinau..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Važiavau su su Nigga, tas pradėjau šaudyti, o aš jį raminau... Aš nieko nepadariau blogo, tik vairavau.. O dėl kitų nežinau..

:D gal numest ta ft kur rasiai, '' O kaip pd pavas? '' :D Bent nemeluotum kaip direktorius. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Netyče pakomentavau srr

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš nieko nemeluoju, tik sakau nieko nedariau..  Pažėk į laiką..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

DELETE srr

  • Patinka 14

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš nieko nemeluoju, tik sakau nieko nedariau..

:))))) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Papeikimas atmestas

Nematau, kad būtų dalyvaujama. O dėl darbuotojų, tai tokiu laiku jiems darbo laikas tikrai pasibaigęs ir tiesiog negali atsipalaiduoti? Pats irgi taip darytum, tai nepeik kitų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...