Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Tadas_Kanapee

Atsiliepimas apie Las-Venturas.lt projektą.

Rekomenduoti pranešimai

Taigi sveika administracija, bei sveiki visi kiti, visu pirma noriu pasveikinti pavėluotai su naujais metais, ir palinkėti, kad jie būtu geri, ir būtu daug nutykimų.


 


Sveiki dar kart aš esu Tadas serveryje pasivadinęs Tadas_Kanapee, serveryje pradėjau žaisti prieš porą gerų dienų, serveryje kol kas esu niekas, bet bandau kaip ir visi naujokai kabintis į žaidimą, bei siekti visu man įmanomu postų. Į serverį mane paskatino draugas pasijungti, na galbūt du, bet vienas daugiau kitas mažiau. Pasirodo, kad serveryje žaidžia mano klasiokas, ir visai neblogai sukasi serveryje. Atvirai sakant aš nežinojau, kad čia tokia temą egzistuoja, kur apie serverį parašius nuomonę, ar atsiliepimą gauni pinigų, ant teisių, maisto, bei ant kitų išlaidų. Pagalbos labiausiai sulaukiu, iš draugo, kuris yra Auksinis Vip'as man jis beveik visą serverio ekonomiką, bei kitus reikalus gerai išaiškino. Ir seniau kiek girdėjau, kad serveris laikosi labai geroje ekonomikoje, kur daugiausiai žmogus turi ne apie ~100 milijonų, bet 10-20 milijonų. Be draugų ir be savo apsisprendimo aš tikrai čia nebūčiau užsukęs, ir labai dėkoju, kad mane pakvietė į šį projektą, kur manau galėčiau linksmai pažaisti ar susipažinti su serverio "SENUKAIS".


 


Serveris pagal mane yra vienas iš pavyzdinių kuriant kitus projektus jis tiesiog kaip mokytojas iš jo reikėtu pasimokyti, viską ką padarę scripter'iai.


  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas atvykęs į serverį ir sekmės :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš ir naujokas, bet nežinau savo slaptažodžio, nes buvau jau senai čia prisiregistravęs, bet vistiek sekmės žaidime ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Info

Susisiek žaidime su I grupės administratoriais, įteiksim 7,500LT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas,atvykęs į šį serveri,linkiu tau čia daug ko pasiekti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nepabijok teirautis kitų pagalbos, sėkmės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pinigai žaidėjui įteikti, sėkmės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...