Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 6 / 200

Versija: LV 7.7.7


Gycka_Miz

[Priimta] Gycka_Miz užblokavo Gedas_Gedaitus

Rekomenduoti pranešimai

*Anketa*

1.Jūsų Vardas_Pavardė: Gycka_Miz

2.Žaidėjo Vardas_Pavardė (kurį užbaninote): Gedas_Gedaitus

3.Už ką buvo skirtas banas: Čytinimas - Fake lag. Jei reikia yra daugiau video.

4.FOTO/VIDEO įrodymai (KAD ŽAIDĖJAS YRA KALTAS, PRIVALOMA):

 

Čia, kad nebūtų atmaz mano PC lagina ar kas kito žmogaus videkas 

 

https://www.youtube.com/watch?v=wsE9-4NvytA#t=15

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Krs sinto pasiklausk Kad buvau cs go ir lola pasijunges Paklausk renks ka sakiau sakiau kad po nark eisim cs sumest nebutinai kad nera pingo kad nelagina ir kaip as tau sukelsiu ta fake laga

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Soriukas tėvai kad rašau, bet jis tikrai buvo pasijunges CS:GO. Jau ruošėmės eit žaist, bet sako tuoj narkus surinksiu. (man pačiam poto lagina kai pasijungęs CS GO :D)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

9e0212ca5d263fb7d19285c21e2a0387731.jpg





Fake lagas, no atmaz.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Yra toks dalykas kaip fake lag.. čia atmazus šaudot tai... sakysiu ir aš buvau įsijungęs ką nors arba geriausia kaip pasakot, kad torretai buvo on tai geriausi atmazai.

 

Fake lag kas tai yra jei ponai dar nežinote .. toki kaip zeta kuris tik viena čytą žino.

 

 

Tai pat fake lag nėra kaip INV ar lag.cs turbūt peržėją video suprasit. Yra dar ir per sobeit gali įsijungt ir bėgiosi teleportais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Yra toks dalykas kaip fake lag.. čia atmazus šaudot tai... sakysiu ir aš buvau įsijungęs ką nors arba geriausia kaip pasakot, kad torretai buvo on tai geriausi atmazai.

 

Fake lag kas tai yra jei ponai dar nežinote .. toki kaip zeta kuris tik viena čytą žino.

 

 

Tai pat fake lag nėra kaip INV ar lag.cs turbūt peržėją video suprasit. Yra dar ir per sobeit gali įsijungt ir bėgiosi teleportais.

Žmogau čia matos viskas akivaizdu dėl lago teleportais vaikšto, o iš šito video galim matyt tokį čyta kur į tave kas antra kulka limpa...

Biški neįtema video

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žmogau čia matos viskas akivaizdu dėl lago teleportais vaikšto, o iš šito video galim matyt tokį čyta kur į tave kas antra kulka limpa...

Biški neįtema video

 

į tema, čia toks pats čytas pažėk į patį pirma žmogu kaip su fake lag su nrg telinasi taip pačiai kaip ir jis. gerai nekomentuokit laukit kol priims arba atmes. jei nečytino tai tegu laukia nu. aš pats 100 procentu ne garantuotas, bet tikrai panašu. ir jei lagintu jis į nieka pats nepataikytu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Priimta!

Anketa priimta!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...