Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Mart_Paul

[PAMOKA] Kaip tapti Direktoriumi (Kitas būdas)

Rekomenduoti pranešimai

Kaip tapti betkokio serverio darbo su pakvietimu Direktoriumi.


 


Taigi kadangi aš labai mėgstu rašyti plačiai ir suprantamai tai jei norėsite gauti gera patarimą teks praleisti keleta minučių skaitant. Aš nerašysiu jokių punktu ar panašiai, aš parašysiu įstorija kaip aš tapau Armijos direktoriumi. Tai nebus įstorija kad aš pildžiau į direktoriaus postą ir jį gavau, ne, aš direktorių gavau perleidimo būdu ir dabar apie tai jums papasakosiu. Visų pirma norint tapti direktoriumi reikia prisiminti savo praeiti, ar esate betkokiame darbe su direktoriaus pakvietimu išdirbęs nemažai laiko, t.y. mėnesi ar daugiau nes tai yra vienas iš svarbiausiu punktų. Jeigu jūs esate įsitikinęs kad galite išdirbti ilga laiką viename darbe tada pats laikas išsirinkti postą kurio sieksite. Mano patarimas kaip rinktis postus: Pasidomėkite apie dabartini direktorių, ar jis aktyvus, ar jis planuoja išbūti ilgiau nei mėnesi laiko direktoriumi, nes jums reikės tikrai daugiau nei dviejų savaičių tam pasiekti, svarbiausia kad artėjant prie jūsų tikslo direktorius neatsisakytu savo pareigų. Tai va pradėsiu savo įstorija. Aš grįžau į serveri rugsėjo pradžioje, t.y. apie 10 rugsėjo dieną. Iš kart nusprendžiau kad noriu į teisėsauga bet kuria sriti pasiringti? Tiesiog pažiūrėjau kad turiu tik armijos darbo xp ir kaip tik vyko forumo atranka į FTB, aš užpildžiau gana gera anketą ir patekau. Įsidarbinau pas Aurimas_Irving, jis tuo metu buvo FTB direktorius o pavaduotojas buvo Eirimas_Zeta jis ir priemė mane į darbą. Tolesnis žingsnis kuri aš dariau stengiausi dirbti. Daugelis mano jog reikia visa laiką dirbti, gaudyti nusikaltėlius ir pns. Ne, nusikaltėlių gaudymas ir baudų dalinimas tai jūsų pasirinkimas, tai nėra būtina, direktorius tikrai nežiūri kas davė baudas ir pns, nes serveryje baudos yra dalijamos tikrai dažnai ir stebėti ar tai tavo darbuotojas ir ar jis daug išdalino baudų užima daug laiko, o teisėsaugoje visada kažkas išblaško dėmesi netinkamu laiku, ar pastato grobimas, ar narkai ar koks nors bankas. Taigi aš tiesiog dirbau, vienas iš svarbiausių aspektų tai yra dalyvauti visuose atgrobimuose ir tuo labiau jei nėra to darbo valdžios online kuriame tu dirbi, kitų sričių direktorių ir pavaduotojų nuomonė yra labai svarbi, ką jie galvoja apie jus. Taigi aš tiesiog važinėdavau su darbine mašina, kartais gaudydavau nusikaltėlius bet visada dalyvaudavau atgrobimuose ar kitose labai svarbiose veiklose. Antras dalykas kuris nemažiau svarbus už aktyvuma yra išreikšti save kad direktorius jus pastebėtu. Pats geriausias būdas yra visada būti TS ir bendrauti, netylėti, nereikia visalaik nusišnekėti, reikia gražiai, tvarkingai bendrauti su kolėgomis ir valdžia. Jūsų bendravimas TS su direktoriumi tikrai jam įstrigs atmintyje ir jūs jau tapsite pakankamai žinomas jam. Toliau, geros idėjos. aš jau buvau pradirbęs mėnesi laiko FTB, per ta laiką pasikeitė keli pavaduotojai, įsidarbinau kai pavaduotojas buvo Eirimas_Zeta, po jo buvo Domas_Bartkus, Lukas_Malis ir jai neklystu jau buvo tapes pavaduotojumi Dovis_Cooll, aš kadangi jau buvau pradirbęs mėnesi, dalyvavau kiek įmanoma daugiau treniruočių ir buvau nusprendęs pereiti į SPD, taigi direktorius geranoriškai užpildė man rekomendaciją į SPD ir buvau girdėjas jog jei tave atrenka į SPD tau dar reikia pravesti treniruote ar kažką pns. Taigi pasitariau su direktoriumi ir jis man leido pravesti treniruote darbuotojams kad galėčiau pasipraktikuoti prieš SPD, aš pravedžiau treniruote, ji manau praėjo sklandžiai ir visi buvo patenkinti. Vedant treniruotes ir tuo labiau norint tapti betkokio darbo valdžia reikia kad tave visi girdėtu, visi klausytu, nereikia tylėti ir viską reikia vadovauti per TS nes tai lengvesnė vadovavimo forma. Taigi pravedžiau ta treniruote, belaukiant kol mane pasikvies Deimante_Miela tuometinis FTB pavaduotojas Dovis_Cooll sugalvojo atsisakyti savo pareigų, nieko ilgai nelaukiant pavaduotoja gavo Gytis_Osen jis iškart pradėjo rodyti savo iniciatyva bet jam ne kaip sekėsi, aš vedžiau dar viena treniruote ir jis iš manes ja perimė nieko nesakes ir viską sugadino, kiek pamenu ta treniruotė buvo tragedija. Tos dienos vakare prisijungė direktorius Aurimas_Irving ir aš su juo gražiai, nestumant pašnekėjau apie pavaduotoja, kad jo vadovavimas yra tikra tragedija, jis nemoka vadovauti ir pns. Taigi kita dieną ji nušalino ir pasiūlė man pavaduotojaus postą, aišku aš sutikau, kiek žinau jam apsispresti ar pasiūlyti man ar ne padėjo Deimante_Miela už ką aš ir dėkoju jai šiandien, bet esmė yra tame kad niekada nereikia "nardyti", nereikia persistengti. Tiesiog reikia laukti, stengtis apdairiai rodyti savo iniciatyva ir pasieksite to ko norite. Taigi gavau pavaduotoja, iškart pradėjau stengtis, treniruotės, reidai, stengiausi kuo grieščiau prižiūrėti darbuotojus kurie vyksta į atgrobimus ir kurie ne, susirinkus prie užgrobto pastato stengdavausi kuo greičiau patikrinti ar visi susirinkome, ir bausdavau griežtai, tada dar buvau pavaduotojas ir neturėjau komandos /atleist tai bausdavau įspėjimais, žiūrėdavau kas darbo metu yra TS, ko nera, duodavau pora minučių prisijungti į TS, jei mačiau jog piktybiškai darbuotojas nesijungia bausdavau taipogi įspėjimais. Tada sekė labai sunkus laiko tarpas, direktorius buvo du kartus pasiemes neaktyvuma po keleta dienų, tos dienos buvo labai sunkios, nes man reikėjo per savaite padaryti viena reidą, viena treniruote ir prižiūrėti darbuotojus. O darbuotoju išvis beveik nebuvo, niekas neidavo į darbo atrankas, nežinau kodėl, gal nemėgo direktoriaus ar pns bet buvo labai sudėtinga padaryti treniruote ar reida kai prisijunge vos pora darbuotojų, bet kažkaip išsiverčiau. Dariau treniruotes vos keliems darbuotojams, reidus su keturiais ar mažiau žmonių ir labai svarbu jog buvau užsibrėžęs tikslą kiekviena dieną pražaisti mažiausiai 300inučių, dabar galite tai pamatyti direktoriu/pavaduotojų aktyvumo temoje, tai manau taipat didelis pliusas. Taigi direktorius artėjo link atsisakymo, aš aišku to nežinojau tai toliau stengiausi, dariau treniruotes, metydavau neaktyvius darbuotojus, viena diena teko išmesti virš dešimt darbuotoju, tai beveik puse visų darbuotojų. Aišku per ta laiką padariau viena klaidą, bet ta klaida vis dėlto man nepakenkė. Dariau mini atranką ir Lukas_Malis, direktoriaus Aurimo_Irving draugas man trukdė, tris kartus nužudė mane ir visus buvusius atrankoje, aišku aš ji išmečiau, ir atėjo ta diena kai direktorius atsisakė, man visdėlto perleido ta postą direktoriaus, aš labai džiaugiausi, tik vėliau sužinojau kad direktorius nenorėjo man perleisti (dėl šios priežasties aš jam ir nedaviau armijos pavaduotojaus), jam buvo nusispjaut ar aš noriu tapti direktoriumi ar ne bet visdėlto gerasis Lukas_Malis patarė direktoriui perleisti man postą už tai aš esu labai dėkingas jam. Ir taip tapau direktoriumi, aišku ir toliau nenuleidau rankų, nes jau žinojau kad tuometinis Armijos direktorius Mantas_Westas greit atsisakys ir jo pavaduotojas Pro_Kents neims posto aš pradėjau stengtis dar labiau, mačiau jog iš tuometinių teisėsaugos direktorių aš turiu didžiausius šansus gauti Armijos direktorių, o kadangi FTB jau buvau pradirbęs apie tris mėnesius pamaniau jog pats laikas pakeisti aplinka, jei gerai prisimenu nei karto neužsiminiau apie Armijos direktorių DPi t.y. Eimis_Sultan nes žinojau jog tie visi užsiminimai ir pns nieko gero neduoda. Taigi po dviejų savaičių man buvo pasiūlytas Armijos direktoriaus postas ir aš sutikau, ir iki dabar esu direktorius. Štai ir baigėsi mano pamoka kaip nesunkiai pasiekti diretoriaus postą bet kokiame darbe, kartojant mano įstorija jūs galite pasiekti bet kokios direktoriaus postą. Svarbiausia "nenardyti", būti pakankamai aktyviam, dalyvauti visose direktoriaus organizuojamose veiklose, siūlyti direktoriui įvairių naujovių ir pasireikšti TS, nesvarbu kiek jums metų ar koks balsas, jei rodysite pastangas ir direktorius bus supratingas jūs gausite ta postą.


 


Jeigu skaitėte ir patiko mano įstorija ir patarimai +REP, stengiausi papasakoti kuo plačiau ir aiškiau, gal neviską papasakojau bet tie kam reikės ir kas skaitys manau pasinaudos tais mano patarimais. Dėkoju už dėmesi. Laukiu komentarų.


 


 

 

  • Patinka 25

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mldc,mldc tik kai dirbau armijoj pas tavo kazkaip tos tavo iniaciatyvos nerodydavai treniruotes vesdavo Edvinas_Daedo su Alaniuku .O tu budavai on ir bazei su sk vazinedavai ir aisku trankydavais i mane ir kitus darbuotojus tas labai istrigo.Bet sekmes poste toliau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mldc,mldc tik kai dirbau armijoj pas tavo kazkaip tos tavo iniaciatyvos nerodydavai treniruotes vesdavo Edvinas_Daedo su Alaniuku .O tu budavai on ir bazei su sk vazinedavai ir aisku trankydavais i mane ir kitus darbuotojus tas labai istrigo.Bet sekmes poste toliau

 

Taip, pasakei dali tiesos, suprask aš didžiaja dali savęs atidaviau FTB postuose, bet stengiuosi kaip galiu, kiek žinau tu dirbai pas mane vos kelias dienas, tai tu nematei visko kaip aš tvarkausi ir pns. Nebedarau treniruočių kiekviena dieną, pasikeitė šiek tiek požiūris mano į tai. Bet manau stengiuosi ne mažiau nei pradžioje.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Perskaičiau viską, bet tikrai nėra taip lengva kaip parašiai, neužtenka vien stengtis, visada direktorius pirmiausia ims draugus į pavaduotoją, o į darbuotojus nekreips dėmesio, o paskui atsiras narų kurie sugadins tą tavo darbą, jeigu tau pavyko tai puiku, bet abejoju ar kam nors dar pavyks panašiai kaip tau :)


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Perskaičiau viską, bet tikrai nėra taip lengva kaip parašiai, neužtenka vien stengtis, visada direktorius pirmiausia ims draugus į pavaduotoją, o į darbuotojus nekreips dėmesio, o paskui atsiras narų kurie sugadins tą tavo darbą, jeigu tau pavyko tai puiku, bet abejoju ar kam nors dar pavyks panašiai kaip tau :)

 

 

Įsigilink į įstoriją, aš pradėjau dirbt kai pavaduotojas buvo Eirimas_Zeta, po jo buvo Domas_Bartus, Lukas_Malis, Dovis_Cooll, Gytis_Osen, taip pirmiausia eina draugai bet kažkada ateina tavo eilė jei direktorius per ta laiką neatsistatydina.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Yra 2 būdai, kaip galima kažką pasiekti, tai per atrankas arba savo darbu(Šiuo atveju tavo). Visgi, antrasis variantas reikalauja daug brangaus laiko, bet jis yra labiausiai užtikrintas, kad kažką pasieksite. Čia labiau tavo pamoką pavadinčiau, blogu. Anyway, tai gali būti pamoka kitiems, kad visada reik užsibrėžti  tikslus ir jų laikytis, norint kažką pasiekti rimčiau. Tapatį aš ir pats padariau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Yra 2 būdai, kaip galima kažką pasiekti, tai per atrankas arba savo darbu(Šiuo atveju tavo). Visgi, antrasis variantas reikalauja daug brangaus laiko, bet jis yra labiausiai užtikrintas, kad kažką pasieksite. Čia labiau tavo pamoką pavadinčiau, blogu. Anyway, tai gali būti pamoka kitiems, kad visada reik užsibrėžti  tikslus ir jų laikytis, norint kažką pasiekti rimčiau. Tapatį aš ir pats padariau.

 

Kadangi aš megėjas parašyti "Knygą" o ne trumpai ir nevisada aiškiai tai ir gavosi kaip blogas. Bet toje įstorijoje manau yra daug tiesos ir patarimų tai dėl to ir parašiau kaip pamoką.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Patiko, patiko. Šaunu gerą patarimą daviai. Dėkuj. Turbūt visiems padėjai.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manau puiki pamoka, kaip reikia kažko siekti, BET , tikrai ne visiems taip seksis kaip tau , kai kurie direktoriai ima draugus, ir kiti darbuotojai gali stengtis negaus visvien to pavaduotojo , kiti direktoriai laabai atsižvelgia į metus dažniausiai duoda pavaduotojus nuo 15-... m. žmonėms , daug manau kas stengiasi dirbti , bendrauti ir pnš , nu kaip tu aprašiai, bet būna ir atvėjų jog susipyksti su kokiu darbuotoju kitu tas pradeda skūsti tave dar jo kokie draugeliai prisijungia direktoriui ožina nesąmones briburia ir tas patiki.Daugumuma neturi tiek kantrybės kaip tu visi nori greičiau kuo tik gauti tą pavaduotoją ar pnš. taip kad pabūna 1mėn. negauna pavo. ir keičia darba, nardo kitur. Taipogi manau jei daugumas susižavės tavo šituo aprašymu darys panašiai , stengsis ,bet vietoj jo paims kitą ir suteiks privilegijas , tai tas žmogus nuleis rankas ir galvos kokia čia nesamone tu parašęs. Sutinku jog nereikia nardyt direktoriams ,bet kaikurie direktoriams narai tokie patinka ir ima juos, taip ,kad manau tau tikrai pasisekė ir taip sektis gali tik 1 iš 50 , nebandau aš čia įrodinėt jog kažką blogai ar nesąmones rašai ,Ne ,gerbiu jog padedi ,motyvuoji žmones ,bet esmė tame jog ~70% serverio žaidėju sudaro vaikai iki 14 metų, arba žmonės kurie tikrai neturi tiek kantrybės kiek tu.Iš tikrūju spaudžiu patinka , nes gal kaikuriem tai praves , žmonės stenkitės jei iš tikro norit pasiekti ko nors , nepasiduokit , mokykitės iš kitų klaidų , turėkit kantrybės , nesistenkit būti geri , stenkitės būti geriausiais! 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įdomu kaip šis būdas vadinamas SA:MP pasaulyje? 

 

Antras dalykas kuris nemažiau svarbus už aktyvuma yra išreikšti save kad direktorius jus pastebėtu. Pats geriausias būdas yra visada būti TS ir bendrauti, netylėti, nereikia visalaik nusišnekėti, reikia gražiai, tvarkingai bendrauti su kolėgomis ir valdžia. Jūsų bendravimas TS su direktoriumi tikrai jam įstrigs atmintyje ir jūs jau tapsite pakankamai žinomas jam.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įdomu kaip šis būdas vadinamas SA:MP pasaulyje? 

 

Antras dalykas kuris nemažiau svarbus už aktyvuma yra išreikšti save kad direktorius jus pastebėtu. Pats geriausias būdas yra visada būti TS ir bendrauti, netylėti, nereikia visalaik nusišnekėti, reikia gražiai, tvarkingai bendrauti su kolėgomis ir valdžia. Jūsų bendravimas TS su direktoriumi tikrai jam įstrigs atmintyje ir jūs jau tapsite pakankamai žinomas jam.

Aš žinau - nardymas. You got problem with that?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visą šitą tekstą galiu apibūdinti vienu žodžiu - PRINERK.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Perskaičiau viską, bet tikrai nėra taip lengva kaip parašiai, neužtenka vien stengtis, visada direktorius pirmiausia ims draugus į pavaduotoją, o į darbuotojus nekreips dėmesio, o paskui atsiras narų kurie sugadins tą tavo darbą, jeigu tau pavyko tai puiku, bet abejoju ar kam nors dar pavyks panašiai kaip tau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš tokiu būdu buvau pavaduotoju tapęs dėl ts bendravimo.

Antras dalykas kuris nemažiau svarbus už aktyvuma yra išreikšti save kad direktorius jus pastebėtu. Pats geriausias būdas yra visada būti TS ir bendrauti, netylėti,

nereikia visalaik nusišnekėti, reikia gražiai, tvarkingai bendrauti su kolėgomis ir valdžia. Jūsų bendravimas TS su direktoriumi tikrai jam įstrigs atmintyje ir jūs jau tapsite pakankamai žinomas jam.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...