Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.7


Gycka_Miz

Grove Street VS The Ballas

Rekomenduoti pranešimai

Sėvė, paprastas video gangwaro nu kaip čia jau pavadinsi pradėjo pirmi The Ballas šaudyti be starto tai pavadinsim susišaudymo video.

Be jokių efektų paprastas video ir tiek. Muzikos geros nžn tai sueis ir šita.

 

Grove Street laimėjo

 

 

  • Patinka 10

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Video matosi kaip kritau nes ginklų neturėjau :D Šaunu jog filmavai, P.S Kur tokį takinuką gauti ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nafik tas startas? atvažiuoji ir šaudais, kai maži vaikai su tais startais ir dar verkimai paskui čia ant 1 sec pradėjo šaudyti ant 2 sec ir t.t. Šiaip maniau Poweris rimtas, bet nixuja, verksnys ir daugiau nieko iš jo nėra. Pabandysiu aš pasiimti Ballas, galėsim eiti bw, nes tie gw su savo cleo ** gaunas :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Eilinė masė dmeriai tipo, užtektu 7žaidėjių normaliai šaudančių šita mase išnešt i ora.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nafik tas startas? atvažiuoji ir šaudais, kai maži vaikai su tais startais ir dar verkimai paskui čia ant 1 sec pradėjo šaudyti ant 2 sec ir t.t. Šiaip maniau Poweris rimtas, bet nixuja, verksnys ir daugiau nieko iš jo nėra. Pabandysiu aš pasiimti Ballas, galėsim eiti bw, nes tie gw su savo cleo ** gaunas :)

 

Supranti, kad mes laukėm Lionel_Messi, kol jis prisijungs, bet "The Ballas" gauja neatlaikė įtampos ir pradėjo

mus šaudyt, mes atsišaudėm ir krito vienas po kito ir buvo viskas, tada Messis pasakė, rinkitės per naują, mes jau

susirinkom, ginklus susipirkom, o Poweris_Wade tiesiog apsiverkė ir sakė "Nevažiuosiu" tai Messis ir nušalino,

visa istorija apie GW...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tamsu kaip šiknoj *Myliu Las-Venturas.lt*, daug snukių susirinko a ok

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ballas sakė kad mes pradėjom, bet esmė tame buvo kad mes visi stovėjom eilėj pradėjo mus lest na ir pralaimėjo :D Kiti taisyklių nesilaikė px su sg su healais lošia :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tamsu kaip šiknoj *Myliu Las-Venturas.lt*, daug snukių susirinko a ok

 

Žinau ENB toks nepagalvojau, kad per video taip niekas nesimatys galėjau išjungt.. nu bet gerai bus.

 

 

Ballas sakė kad mes pradėjom, bet esmė tame buvo kad mes visi stovėjom eilėj pradėjo mus lest na ir pralaimėjo :D Kiti taisyklių nesilaikė px su sg su healais lošia :D

 

Aš ir narkus pūčiau matosi per video, bet su SG nešaudžiau. :D Normaliai čia buvo taip ir reikia, o ne ten po /skai kaip per kokį nžn š.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na neblogai cia ka susivarem:)???? Man patiko bet kad man lagina neitema intikas geras pc geras nu krc buciau atleses kaip kitame prjekte atlesiau vienas 18 uz car taip kad nezinot GW Taisykliu geriau ir nedarykit:) Jei gw yra susivaziuojat I viena vieta be jokiu START,Kapojaties ir fsio laimejusieji gauna prize ir islekia is tos vietos:).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geras susišaudymas buvo bet biški lengvai krito tie ballas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

maladėc, bachūrai. Maladėc.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Eilinė masė dmeriai tipo, užtektu 7žaidėjių normaliai šaudančių šita mase išnešt i ora.

Na gal 7 neišneštu bet 15 tai tikrai :) Nes 7x30virš tai 4 ant vieno nieko gero nebus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na smagiai pasišaudėm,ballas užėžėt bet gavot į skudurus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gaila, kad Poweris neatlaikė įtampos, bet yra, kaip yra. O čia primetu nuotrauką po GW per grobimą.

 

48802a40d7729e70e7bc1e6a3bde64e7256.png

 

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na gal 7 neišneštu bet 15 tai tikrai :) Nes 7x30virš tai 4 ant vieno nieko gero nebus.

Patikėk - bus. Mes su Deshawn_Magistricide (D'M) a.k.a Evaldas_Paradox (kitas projektas.) Ir aš Iam_Weed a.k.a Hemroras_Mantas (kitas projektas) Padarytume kokį trečdalį tų GroveStreet'inių.  Apie 1x1 nešneku - ten nebūtų ką veikti, čia tiesiog mėsos pririnkta gal koki 3/55 pašaudo. tiesiog šiame projekte tu gali būti noobas, bet jei tu turi sg tau tiesiog kraštu taikinuko vos pataikyti užtenka ir tu jau pusę HP nuemi. 

 

Eilinė masė dmeriai tipo, užtektu 7žaidėjių normaliai šaudančių šita mase išnešt i ora.

-----

Pablo_Sidorov.

 

|||||||||||||||||

 

Va ,čia žmogus, pasakė visišką teisybę. Neturiu daugiau ką bepridurt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerai neidomu dimiriai jus baisus iseikit i laukus geriau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Uztektu senos chebros pries tuos Ballas :D Pablo, Messi, Zukas ir vsio... Dar kelis damestume kaip seniau, bet dabar nieka gera cia nebuva.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerai neidomu dimiriai jus baisus iseikit i laukus geriau :)

 Pasakė čiūvas kuris sėdi 7/24. Nei aš baisus nei aš DM'eris, tiesiog išsakiau savo nuomonę.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tigi čia paprastas gw 30x30 ar kiek ten 50x50 :D ko čia pykstaties...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na nepasakyčiau,kad aš tiek sėdžiu kaip nėra ką veikt pasėdžiu bet tikrai nesiekiu būt geriausiu dimeriu ale serveryje,siekiu realybėje kažką o ne serveryje dimiriu tipo ir keltis čia va mes žiaurūs dimiriai rimti kentaurai va ... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na nepasakyčiau,kad aš tiek sėdžiu kaip nėra ką veikt pasėdžiu bet tikrai nesiekiu būt geriausiu dimeriu ale serveryje,siekiu realybėje kažką o ne serveryje dimiriu tipo ir keltis čia va mes žiaurūs dimiriai rimti kentaurai va ... :D

 kaip sako.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerai neidomus esi eik dimint toliau ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerai neidomus esi eik dimint toliau ;)

Kiek žinau tai tu gaujos Pavaduotojas, o gauja, tai reiškiasi karą, šaudymą ir t.t. Ir tu dar man kažką sakai? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...