Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Dexter_White

Nugalėtojai Project Mayhem

Rekomenduoti pranešimai

Lietuvos talentus laimėjo:

Project Mayhem
Aš ką galiu pasakyti tai geriausi iš geriausių.

O už ką jūs dar sirgot ? Įdomu būtu sužinoti

1cd774e73975cd913dab18d6859a0c9e17.jpg

P.S nežinau ar čia galima tokia tema kurti bet manau kad galima :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Asmeniškai aš už Antoną ėjau, manau didesnis talentas pas jį, bet nieko blogo prieš juos neturiu, sveikinimai jiems ir fanams.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Antonas geriausias.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Anton Lavrentjev mldc o sitie tai....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

APIPISINĖT ŽMONES SU KORTOM DIDESNIS TALENTAS.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jo magas irgi geras :D O del procject mayhem mldc bachuriukai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

#RKS. #TBPS.


eb41559d16d40c44ff3fd89960272aa4191.jpg


Redaguota nario Augis_Kupryss
Įspėtas.bepramsiai pranešimai.
  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nors talentu nežiūrėjau, bet šitie geruliai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žinoma ir Atonas irgi geras buvo man patiko. Bet žinote kaip yra sakoma nugali stipriausi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nežinau, man tie talentai yra ir buvo kažkokia "nesamunė", neprantu kaip talentą galima vadinti, tai ką gali išmokti. Žinoma tie kurie patęko į superfinalą ir jų pasirodymas buvo susijęs su dainavimu jie mane labiau tenkini, nors man asmeniškai tie dainavimai nepatinka (kaip ir šokiai), bet žmonės dainuodami parodo ir savo balsą, o balso tu nenusipirksi, neišmoksi dainuoti kaip "merūnas" - ar dar kas nors, balsas ir visos emocijos, jausmai pateikiant dainą yra dalelė įrodymo, ką tu esi įgimęs daryti, ir kuo tu esi talentingas.

Mane, net juokas pajėmė, kaip pačiau project mayhem superfinale, ar ir finale (nėra skyrtumo), kas čia per talentas? - pasikarstai, kaip koks bezdžionė aplink metalinį pagalį, pastatytą horizontaliai, ir jau tu talentas? Tada kodėl į talentus neina kiti sportininkai, pvž. Sunkiosios atletikos žmogus iš kolektyvo, tegu pasistato štangą prieš teisėjus pakelia pera sykių ir pasiima 15.ooo €.

Nesuprantu aš tos logikos... Kodėl nelaimi žmomės kurie esa tikri talentai, esa gimę su įgabumu (talentu), o laimi tie, kas geriau pasirodo, ar net nepasirodo, nes man tie mayhem nieko blatno neparodė, susivedu į youtube barzStar ir tūkstančiai žmonių daro tą patį 10 kartų geriau.

Kaip ir sakiau facebook'e, ir čia pasakysiu, kad kuo toliau tuo labiau lietuva stebina mane savo ale "talentais"...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nežinau, man tie talentai yra ir buvo kažkokia "nesamunė", neprantu kaip talentą galima vadinti, tai ką gali išmokti. Žinoma tie kurie patęko į superfinalą ir jų pasirodymas buvo susijęs su dainavimu jie mane labiau tenkini, nors man asmeniškai tie dainavimai nepatinka (kaip ir šokiai), bet žmonės dainuodami parodo ir savo balsą, o balso tu nenusipirksi, neišmoksi dainuoti kaip "merūnas" - ar dar kas nors, balsas ir visos emocijos, jausmai pateikiant dainą yra dalelė įrodymo, ką tu esi įgimęs daryti, ir kuo tu esi talentingas.

Mane, net juokas pajėmė, kaip pačiau project mayhem superfinale, ar ir finale (nėra skyrtumo), kas čia per talentas? - pasikarstai, kaip koks bezdžionė aplink metalinį pagalį, pastatytą horizontaliai, ir jau tu talentas? Tada kodėl į talentus neina kiti sportininkai, pvž. Sunkiosios atletikos žmogus iš kolektyvo, tegu pasistato štangą prieš teisėjus pakelia pera sykių ir pasiima 15.ooo €.

Nesuprantu aš tos logikos... Kodėl nelaimi žmomės kurie esa tikri talentai, esa gimę su įgabumu (talentu), o laimi tie, kas geriau pasirodo, ar net nepasirodo, nes man tie mayhem nieko blatno neparodė, susivedu į youtube barzStar ir tūkstančiai žmonių daro tą patį 10 kartų geriau.

Kaip ir sakiau facebook'e, ir čia pasakysiu, kad kuo toliau tuo labiau lietuva stebina mane savo ale "talentais"...

Norėčiau tavo talentą pamatyt ir dar pasikarstymus ant "metalinio pagalio".  Laukiu video.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

sveikinu zjbs jiems 15k euru..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kas be ko sveikinimai fanams bei patiems Project Mayhem,bet antonas tikrai buvo šaunus ir pasirodė tikrai šauniai,užuojauta kas palaikėte jį :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sirgau  tiek už antoną tiek už project mayhem ,nes jie nors ir skirtingus gebejimus turi ,bet man jie atrode tolygus,bet aisku sveikinimai jiems :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...