Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.7


Aurys_Vitkus

Peikiu Justinas_Brigada

Rekomenduoti pranešimai

Anketa:

 

1. Jūsų V_P Aurys_Vitkus

2. Kodėl peikiate šios firmos atstovą? Turėjau 2įsp. Taip lošiu su draugais ir ziuri Armani_Gold ar kaskaip ten jis buvo paslaintas is darbo, as parasiau per /r parasiau: reikia dirbt! Ir tada Justinas_Brigada parase: Sėkmės. Is tikro sakyčiau keiskit mech. direktorių ,nes jau beveik visi peikia jį.

3. Kas tai? (direktorius/pavaduotojas) Justinas_Brigada

4. Įrodymai: http://imgur.com/a/Yv41z

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Į tavo papeikimą atsakiau Armin_Gold papeikime, tad ten viską rasi. - http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/123271-peikiu-justinas-brigada/

Beje pats peikdamas mane prisipažinai jog nedirbai, o žaidei su draugais ir dar rašei per /r raidę, kad reik dirbt, o pats nedirbai. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsiprašau, kad įsikišu, bet manau turiu teisę, nes tai mano pavaduotojas. Visų pirmiausia firmos direktorius esu Aš (Eric_White), o ne Justinas. Tu ne kartą buvai stebimas, ir iš taves tik retkarčiais matydavau darbą, bet nebausdavau, o Justinas griežtai žiūri į tai ir deda įspėjimus, todėl ir gavai įspėjimus ir buvai išmestas iš darbo, net tavo pateikiamoje nuotraukoje nesimato nei darbinės car, nei kad dirbai. ;)

Vieną įspėjimą jau turėjai, už ką tiksliai nepasakysiu, bet galbūt yra temoje mechanikų skiltyje. O jei paskaitytum taisykles - už ne darbą darbo metu dedami 2 įspėjimai, sekmės. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai jei tu tas darbo "Direktorius" tu gal pirmiausia pažiūrėk į ta justiną... Ir turiu dar 1 dalyka. Gavau žinute ,kad i darba priemat labai daug žmonių tik dėl to ,kad laimėtumėt tuos eventus kur +rep reik det....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai jei tu tas darbo "Direktorius" tu gal pirmiausia pažiūrėk į ta justiną... Ir turiu dar 1 dalyka. Gavau žinute ,kad i darba priemat labai daug žmonių tik dėl to ,kad laimėtumėt tuos eventus kur +rep reik det....

Ir kas tau su manim blogai? Tas, kad nenuolaidžiauju ir viską darau pagal taisykles? Jei elgtumeis normaliai pagal taisykles, o ne taip kaip nori tu tai ir nekiltu tokių problemų kaip dabar. Jei aš tau nepatinku tai ir pasilik savo nuomonė sau, o ne skleisk kitiem. Ir dėl tu darbuotojų priiminėjimu, tai nejuokink tik.. Šiuo metu mechanikų komandoj yra tik 26 darbuotojai ir tai tikrai nėra labai daug palyginus su kitom firmom. Taip, kad nereik čia tavo ir tavo draugų teorijų.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Papeikimas atmestas

Patekti įrodymai. Plačiau mechanikų darbo skiltyje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...