Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 9 / 200

Versija: LV 7.7.7


Rokis_Roxas

Padėkit.

Rekomenduoti pranešimai

Kiekvieną kartą, kai aš užlipu ant pickup man išmetą šią nauja GUI lentelę ir išmeta crash, tuomet reikia prašyti invio, kad koordinates nukeltų, gal žinot kaip padaryti, kad necrashintų ant pickupo? bandžiau įsirašyti anti-crash, vistiek nepadeda...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geriausia būtų san andreas be modų įsirašyt, o šiaip galiu pasiulyt paklaust kame bėda pas kokį nors crashų žinovą.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

man išmetą šią nauja GUI lentelę

Kokią "naują"? Foto jeigu gali. Arba plačiau aprašyk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kokią "naują"? Foto jeigu gali. Arba plačiau aprašyk.

Na kur dabar kioską išmeta panašiai kaip /pultas tokia, o nuo paprastos tai man necrashindavo. Va čia sena http://www.part.lt/img/17ed851f80d20a5834e19ea3dad84380327.jpg o naujos man neina padaryt, nes išcrashina iškart.

 

Marcello - pas mane be modų ir taip, nes pc medinis, neišveš.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na kur dabar kioską išmeta panašiai kaip /pultas tokia, o nuo paprastos tai man necrashindavo. Va čia sena http://www.part.lt/img/17ed851f80d20a5834e19ea3dad84380327.jpg o naujos man neina padaryt, nes išcrashina iškart.

 

Marcello - pas mane be modų ir taip, nes pc medinis, neišveš.

Koki Anti-Crash naudoji ? Jai nepadeda vadinas jis blogas, kadangi betkuriuo atvėju jis privalo nemesti tavęs iš serverio tik mėtyti raides chete. Siūlyčiau persirašyti visą Gta-San Andreas  , galbūt naudoji modus ( skin/Auto/Ginklų/ ir t.t ) Dėl šios priežasties taipogi gali mėtyti crash, tad patariu nenaudoti modifikacijų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man irgi panasi problema tik kad kaip sprogsta car ir crash iskarto..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Koki Anti-Crash naudoji ? Jai nepadeda vadinas jis blogas, kadangi betkuriuo atvėju jis privalo nemesti tavęs iš serverio tik mėtyti raides chete. Siūlyčiau persirašyti visą Gta-San Andreas  , galbūt naudoji modus ( skin/Auto/Ginklų/ ir t.t ) Dėl šios priežasties taipogi gali mėtyti crash, tad patariu nenaudoti modifikacijų.

Pas mane išvis be modų, nes jei modus įsirašysiu, tai tada man lagins, nes dabar tik su 30fps žaidžiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...