Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | SUPER valanda!

Prisijungę žaidėjai: 8 / 200

Versija: LV 7.7.7


Erik_Samp

[Atblokuotas] Erik_Samp banned John_Elegy

Rekomenduoti pranešimai

*Anketa*



1.Jūsų Vardas_Pavardė: Erik_Samp 
 
2.Žaidėjo Vardas_Pavardė (kurį užbaninote): John_Elegy 

3.Už ką buvo skirtas banas: Čytinimas

4.FOTO/VIDEO įrodymai (KAD ŽAIDĖJAS YRA KALTAS, PRIVALOMA):

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:D Kame esmė buvo, kad kai mane nušovei, man ėjo ligoninės laikas, gaila, kad įrodymų neturėjau nušovėt ir aš buvau ligoninėj kai vėl nušovėt gi bugas yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tai kad tas kuris filmavo pats aimas paziurekit kaip nuveda.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

:D Kame esmė buvo, kad kai mane nušovei, man ėjo ligoninės laikas, gaila, kad įrodymų neturėjau nušovėt ir aš buvau ligoninėj kai vėl nušovėt gi bugas yra.

 

Ane? kai nušauni atsirandi ligoninei o ne su * mygtuku (sobeitu) sugrįžti į mirimo vietą

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DDDD Juokinat jis FreeAdmin ir galvoji naudos čytus ? :D ir šeip kaži ar elegy kada gaves ban už Čytus.

Tas kur filmavo pats su aimu yra :D džy džy

Mačy mačy.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DDDD Juokinat jis FreeAdmin ir galvoji naudos čytus ? :D ir šeip kaži ar elegy kada gaves ban už Čytus.

Tas kur filmavo pats su aimu yra :D džy džy

Mačy mačy.

 

Ok sakai free admin ir nenaudoja čytų,gerai.Santiago_Alonso irgi niekad nebūvo bano gavęs bet gavo ir būtent už čytus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tas kur filmavo nauodoja aimą :D ir kalba rusiškai ;DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsiprašau, kad komentuoju. Man buvo tas pats su Jack_Montecarlo šiandieną, jis mane nušovė, atsiradau ten pat, tai ne čytai, o bugas atsirandi ne ligoninėje, bet laikas eina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

:D Kame esmė buvo, kad kai mane nušovei, man ėjo ligoninės laikas, gaila, kad įrodymų neturėjau nušovėt ir aš buvau ligoninėj kai vėl nušovėt gi bugas yra.

 

Ane? kai nušauni atsirandi ligoninei o ne su * mygtuku (sobeitu) sugrįžti į mirimo vietą

 

 Atsiprašau už komentavimą, bet man yra toks prikolas buves kad miriau ir atsiradau vėl tuoj pačioje vietoje dbr nepamenu suko aš važiavau jeigu neklystu gal ir su tavim, ar su kažkokiu kitu žaidėju, tikrai kartais būna toks dalykas kad atsirandi ir paskui laikas praeina ir nutelina prie ligoninės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

TUOJ TESTA IMESIU NESIJAUDINKIT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Joks čia nečytas, niekada jis jų, net neturėjo, gyvenime. Jis jaučiu jų net nemoka parsisiūsti/įsirašyti. Patys nesenai mes testavome šį bugą ir viskas akivaizdžiai matosi, kad tiesiog pasibugino ligoninėje vsio sw.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai baigem cirkus TEST padariau, kad čyterių nemoki gaudyti nemano bėdos, taip kad dar papeikimą už free baną gausi galit nebekomentuot nes nepriims http://www.part.lt/img/d8a6c8b9ea7b8860696922159a5586d2881.png

http://youtu.be/aPn98nWq9SM

Britai klaidas taisyk, nes banai free eina.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
 

 

*Anketa*



1.Jūsų Vardas_Pavardė: Erik_Samp 
 
2.Žaidėjo Vardas_Pavardė (kurį užbaninote): John_Elegy 

3.Už ką buvo skirtas banas: Čytinimas

4.FOTO/VIDEO įrodymai (KAD ŽAIDĖJAS YRA KALTAS, PRIVALOMA):

 

 

 

 

Tai baigem cirkus TEST padariau, kad čyterių nemoki gaudyti nemano bėdos, taip kad dar papeikimą už free baną gausi galit nebekomentuot nes nepriims http://www.part.lt/img/d8a6c8b9ea7b8860696922159a5586d2881.png

http://youtu.be/aPn98nWq9SM

Britai klaidas taisyk, nes banai free eina.

 

 

 

Jeigu tai iš ties klaida , galbūt banned ir nepriims. Tačiau tau turėtu buti nuimamas admin statusas , dėl tokiu nusižengimų kaip:
Šio atvėjų tu tai darei ne karta.
15. Draudžiama naudoti administratoriaus komandas, mėginant pagauti nusikaltėlį.
[gausite 2 įspėjimus]

27. Turi būti laikomąsi Bendrų Teisėsaugos/Nusikalstamos grupuočių esančių taisyklių, kurios susijusios su Administratorių komandomis (pvz.: /pas naudojimą į nark. sandėlį, /gaut į grobimą ir pan.)

[gausite 1 įspėjimą]
 

Bei dar turėtu būti atsižvelgta į 
7. Griežtai draudžiama esant administratoriui naudotis Serverio klaidomis (iš kurių gautumėte naudos sau). Apie klaidas privalote pranešti pgr. administracijai.
[neteksite administratoriaus statuso]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man net juokinga pagalvokit patys kaip sekundžių reikale jis spės padaryti teleporta ir dar pasimti ginklus ? :D Krč juokinat tikrai, kad. Ne jums adminai matos, kad dėl bet kokio š... baninat.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man net juokinga pagalvokit patys kaip sekundžių reikale jis spės padaryti teleporta ir dar pasimti ginklus ? :D Krč juokinat tikrai, kad. Ne jums adminai matos, kad dėl bet kokio š... baninat.

Čytais visagaliai šiais laikais...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ok sakai free admin ir nenaudoja čytų,gerai.Santiago_Alonso irgi niekad nebūvo bano gavęs bet gavo ir būtent už čytus.

Prie ko čia Santiago_Alonso ? jai nedaspangini kalbam apie John_Elegy kuris kaži ar kada turėjas čytus .... 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

pamirsai aima isjungt. buna taip jaigu ping 100

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

pamirsai aima isjungt. buna taip jaigu ping 100

Jei nepastebėjai,video filmavau ne aš.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Atmesta!

Žaidėjas atblokuojamas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...