Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


The_Kent

Peikiu "Radijos'' Pavaduotoją.

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų V_P


The_Kent


2. Kodėl peikiate šios firmos atstovą?


Na, net nesupratau buvau firmos ''Prižiūrėtojas'' ir viskas apsikeitė tiesiog per 1 minutę, viską gerai sutariau su drk, ir pavaduotojum.


Sudalyvavau evente, ir uždėjo 2 įsp už nedarbą, nors esu prižiūrėtojas, ir tikrai galiu pasiimti pertraukėlę, vieną minutę atsipūsti..


Gerai, jei užskaitys tuos 2 įsp už nedarbą, bet pasakiau jam ateik pakalbėsim ts, uždėjo 3 įspėjimą, ir net nesupratau už ką, jau žmogaus negalima, net į ts negalima pakviesti?


Buvau prižiūrėtojas, ir daugiausiai padariau visko ... vienintelis vedžiau treniruotes, Domas_Paksas, nes neprižiūrėjo firmos niekada, tik man pavydėjo, kad tapau prižiūrėtojumi, ir galvojo, kad bandysiu jį  versti...


Po įspėjimų matosi antroje fotkėje kibau į darbus vistiek dėjo 3-čią įspėjimą, nesupratau už ką.


3. Kas tai? (direktorius/pavaduotojas)


Pavaduotojas.


4. Įrodymai:


http://www.part.lt/img/09fe65069029e5c4eca8f12901476168344.png


http://www.part.lt/img/afbf77177185fee5683d931ac19ac2a8369.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Valdžios Negerbimas:2a11054ced8e30a743ff44064c4d73a4297.png

Ne darbas, darbo metu:817f9c3dab6e619b8d1a7b597091ff04523.png

Jei truks priežasčių, yra nuotraukos kai daug iškvietimų o tu darbo metu siūlai kauliuką.

 

P.S: Prižiūrėtojas negali pasiimti pertraukos, tai nėra niekur užrašyta.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

3 įspėjimas buvo uždėtas už pavaduotojo negerbimą va -http://www.part.lt/perziura/1b558cfae0190d14c129c83c9df9cf61148.png

 http://www.part.lt/perziura/8cd954124b1bea3c79bbd6fc8015358c366.png, Dėl tos ale ,,1 minutės pertraukos''. Daug iškvietimų buvo, ir tu skundies kad kitiems duodu pailsėti kelias minutes ne darbo metu, tai duodu, jeigu jie atsiklausia ir nėra iškvietimų per /kviečia, tuo metu jų buvo gan nemažai. 

Domas firma nesirūpina? Tu gal juokauji? Vienintelis treniruotes vedei? :DDD nejuokink, 1 treniruotę pravedei normalią, o dėl tos pagalbos - gaunu maksimaliai jos iš Domo ir nesiskundžiu jo darbu.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Valdžios Negerbimas:2a11054ced8e30a743ff44064c4d73a4297.png

Ne darbas, darbo metu:817f9c3dab6e619b8d1a7b597091ff04523.png

Jei truks priežasčių, yra nuotraukos kai daug iškvietimų o tu darbo metu siūlai kauliuką.

 

P.S: Prižiūrėtojas negali pasiimti pertraukos, tai nėra niekur užrašyta.

Pirma nuotrauka išvis nieko neįrodo, o tu pats net nedirbi :).

Išvis naglas, parašiau ne tau, net tad neišsigalvok.

Senos nuotraukos negalioja, tik 24 h.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

3 įspėjimas buvo uždėtas už pavaduotojo negerbimą va -http://www.part.lt/perziura/1b558cfae0190d14c129c83c9df9cf61148.png

 http://www.part.lt/perziura/8cd954124b1bea3c79bbd6fc8015358c366.png, Dėl tos ale ,,1 minutės pertraukos''. Daug iškvietimų buvo, ir tu skundies kad kitiems duodu pailsėti kelias minutes ne darbo metu, tai duodu, jeigu jie atsiklausia ir nėra iškvietimų per /kviečia, tuo metu jų buvo gan nemažai. 

Domas firma nesirūpina? Tu gal juokauji? Vienintelis treniruotes vedei? :DDD nejuokink, 1 treniruotę pravedei normalią, o dėl tos pagalbos - gaunu maksimaliai jos iš Domo ir nesiskundžiu jo darbu.

Ką čia tu pirmą ss įkėlei? Matau tik kaip įspėjimas uždėtas :D... Daugiau nieko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip visada Kentas.. kalčiausias yra bet kitus kaltina

Redaguota nario Eimis_Sultan
Beprasmis pranešimas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tau gal dėmesio trūksta? :DDD Aurimui_Ehmmettui sakiau, jis suprato prikolą, o tu mutini..... Matosi kaip Aurimas suregavo į tą mano pasakymą.

O dėl tų ss, tai patarčiau atsimerkti prieš skaitant nes boxioras gi esi, kaip matysi varžovo kumštį sau į veidą?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tau gal dėmesio trūksta? :DDD Aurimui_Ehmmettui sakiau, jis suprato prikolą, o tu mutini.....

Tik jau nereikia, man nesvarbu įžeidinėji, viskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tik jau nereikia, man nesvarbu įžeidinėji, viskas.

Tau nedaeina? Tuoj Aurimas pasakys, kad prikolinau... Ir nefreepostink čia Boxioras

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pirma nuotrauka išvis nieko neįrodo, o tu pats net nedirbi :).

Išvis naglas, parašiau ne tau, net tad neišsigalvok.

Senos nuotraukos negalioja, tik 24 h.

Nuotraukos darytos prieš 30min

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tik jau nereikia, man nesvarbu įžeidinėji, viskas.

Ei tu kočiolas, neatsibodo visų versti. Ateini į serverį, iš karto papeikimai, o atsidaręs matau, kad tu parašęs. *Myliu Las-Venturas.lt* negaliu kas lasventurui pasidarė, kažkokie lenkai priėjo.

Redaguota nario Eimis_Sultan
Beprasmis pranešimas
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nuotraukos darytos prieš 30min

Ok, man po barabanu, laukiam sultano atsakymo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ei tu kočiolas, neatsibodo visų versti. Ateini į serverį, iš karto papeikimai, o atsidaręs matau, kad tu parašęs. *Myliu Las-Venturas.lt* negaliu kas lasventurui pasidarė, kažkokie lenkai priėjo.

Tave free išmestu irgi tas pats būtų ... beto man irgi rašo, kodėl aš negaliu rašyti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

The_Kent tu toks *Myliu Las-Venturas.lt* kad negaliu, tau *Myliu Las-Venturas.lt* nedaina kad prisdirbi ir išmeta,o tu *Myliu Las-Venturas.lt* verki čia atėjas, *Myliu Las-Venturas.lt* vpš lohas atėjai čia paožint visų vėl? Išmok elgtis normaliai nes man gaila taves, ateina paožini ir išeini nepirmas kartas, mynk *Myliu Las-Venturas.lt*.

Redaguota nario Eimis_Sultan
Beprasmis pranešimas
  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

The_Kent tu toks *Myliu Las-Venturas.lt* kad negaliu, tau *Myliu Las-Venturas.lt* nedaina kad prisdirbi ir išmeta,o tu *Myliu Las-Venturas.lt* verki čia atėjas, *Myliu Las-Venturas.lt* vpš lohas atėjai čia paožint visų vėl? Išmok elgtis normaliai nes man gaila taves, ateina paožini ir išeini nepirmas kartas, mynk *Myliu Las-Venturas.lt*.

Slysk, pats daugiau pap parašęs čj :D.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Papeikimas atmestas

Pateikti įrodymai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...