Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Zilvis_Electro

[PAMOKA] Kaip Gauti Photoshop

Rekomenduoti pranešimai

10cc0dabd0bef9de5a0aa7dcf3d97c8d211.png

_____________________________________________________________________________________________________________________

 

Taigi vis forume pastebiu, kad kažkam prireikia šios programos, nusprendžiau padėti visiems ir padaryti pamoką kaip ją gauti, tad štai ir ji. Šioje pamokoje rasite atisiuntimo nuorodas, video pamoką. PS CS5 ir CS6 versijos 64 ir 32 bitų windows'ams. Programos yra pilnos, be virusų. Failuose įkelti įdiegimo failas (set-up) ir crack'as kuris padarys programą iš nemokomos bandomosios versijos į pilną.

_________________________________________________________________________

 

 

CS6

 

Atsisiuntimas: -

 

 

CS5

 

Atsisiuntimas: -

 

 

____________________________________________________

 

Įdiegimo instrukcija

 

  • Atsisiunčiame rar failą.
  • Jį išarchyvuojame ir turime aplanką kuriame yra dar du tokie pavadinimais "Crack" ir "Adobe Photoshop (CS5, CS6)"
  • Įdiegiame programą atsidarę "set-up", "Adobe Photoshop CS5, CS6" aplanke.

  • Įdiegus programą, susirandame kur ji yra įrašyta, lengviausias būdas per "start menu"

  • Atsidarę pagrindinį įdiegimo aplankalą nukopijuojame arba tiesiog įkeliame "Crack" 

 

Galimi nesklandumai

 

  • Nuoroda gali neveikti, arba failas sugadintas - Pranešti man į AŽ, bus pakeista.
  • Nesiunčia arba siuntimas lėtas - Jai nesiunčia, bandyti vėliau, jai siuntimas labai lėtas pranešti į AŽ, bus pakeista.
  • Kažkas neveikia ar neatitinka, mėto klaidą - Pranešti komentaruose arba man į AŽ, bandysime išspręsti.

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Padėjau? Patiko pamoka? Nepagailėk spustelti [PATINKA]

 

 

Pamoka pasenusi, nuorodos neveikia, galima rakinti.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

man asmeniskai ta Photoshop gauti vieni juokai.manau daug kam pravers kas nemoka. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

man asmeniskai ta Photoshop gauti vieni juokai.manau daug kam pravers kas nemoka. 

Na forume, kaip minėjau ne kartą mačiau prašymų iš kur gauti. Manau dabar va stovės pamoka ir kam reikės tas pasiims ir atsisiųs viską vietoj.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nežinau dėl ko, bet man CS6 photošhopas ne pilnas visur, neina iš dekstopo kelti tiesiai į photošhopa tai yra nepatogu, jeigu nesunku įkelk CS5, ačiū.

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nežinau dėl ko, bet man CS6 photošhopas ne pilnas visur, neina iš dekstopo kelti tiesiai į photošhopa tai yra nepatogu, jeigu nesunku įkelk CS5, ačiū.

Oky, kai būsiu laisvesnis įkelsiu. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Rakinama!

Tema rakinama

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...