Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Frank_Jonsan

Unban BRITAI ŽIŪRĖK

Rekomenduoti pranešimai

SKAITYKIT VISĄ TEKSTĄ TADA SUPRASIT ESMĘ

 

1.Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Frank_Jonson

2.Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje: Deividas_Britas 

 

3.Kodėl buvote užbanintas: Susirink komandą normaliai.

 

Pasakysiu tiek. Servas buvo normalus. Deivis įsijautė per daug banina paklausiau kodėl diskvalifikavo. ir uždėjo baną IP ir Teamspeak. Dabar servas už tokius banus tikrai daug žaidėjų nesusilauks, kris jo populiarumas..... IR viskas dėl jo kvailų nesamonių....

 

4.Nuotrauka kurioje matoma jūsų bano priežastis:

 

Na jis man sako išmok sudaryti normalią komandą.

 

ea33dc808e7038b8c163b236e2043ef927.png

 

 

 

O čia Banas

 

49c35afe98e570629abbfe8737705e10336.png

 

 

Šiuo banu noriu įrodyti jog servas ritasi žemyn dėl tokių apgailėtinu banų, dėl kurių tikrai dauguma žmonių pamate tikrai čia nelabai norės žaisti. Susismastykit

  • Patinka 13

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sis srw del tokiu veju daros i mėšlo krūva (per žaidima ) invis isimilejas erika  duoda jai ką nori ji gali daryti ką nori ir inviuj px ;) invi su tokiom pievom smuks žaidimas iki 50 žaidejų greitu metu tavo manimu kodėl tau jau trukumas free adminu ir kitu priziurėtoju ,o dėl to jog tu nesamones darai ir atsibodo visiem erikos , brito , invio meiles trikampis :) !!!! free banai ip už event trūkdima kur tai matyta ?d858da4f584e81c8238d521499187e76351.PNG

  • Patinka 7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Poweri sutinku 100proc.

 

Banina už tai jog paklausiau už koki prikolą ip banas serve. piso permanently Teamspeak, žaidime vpš 2x parašiau kodėl diskvalifikavai ir ten banas. nu krcc....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš tortas man poxhui.

Linkėjimai australui

Britui medali nupirksiu už tai kad australa užbanino mldc. Dok banko saskaita Britai pramesiu 10 euru už tai kad jam bana dejai.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jiem tiesiog knieti sužlugdyt servą, bet vieno nesuprantu kokio xujo žlugdyt savo serva? Nu jų nesuprasi. Plius dar jie sako darysim kad jis nežlugtu.:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sis srw del tokiu veju daros i mėšlo krūva (per žaidima ) invis isimilejas erika  duoda jai ką nori ji gali daryti ką nori ir inviuj px ;) invi su tokiom pievom smuks žaidimas iki 50 žaidejų greitu metu tavo manimu kodėl tau jau trukumas free adminu ir kitu priziurėtoju ,o dėl to jog tu nesamones darai ir atsibodo visiem erikos , brito , invio meiles trikampis :) !!!! free banai ip už event trūkdima kur tai matyta ?d858da4f584e81c8238d521499187e76351.PNG

Prie ko cia tas?:D Nesureiksminkit tiek. Sutaria daug kas su juo, tiek Marciokas, tiek kiti keli zaidejai, bet jie niekam neuzkliuna. Atsipisk, rimtai atsibodai.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Na jis man sako išmok sudaryti normalią komandą

Komandos nariai turėtų bendrai nuspręsti kokią sudaryti komandą, todėl tai galioja kiekvienam komandos nariui, o tu baną gavai už tai, kad iš tavęs buvo pastovus floodas. Prieš eventą įspėjau, kad trugdymas = acc atimimas, kadangi daugelis daro ką nori ir jų misija tik sugadinti kokį gerą renginį. Šį kart žiūrėjau per pirštus, nieko neatėmiau, banas skirtas buvo tik tau ir tai daviau su tikslu, kad jį nuimsiu po evento, kad nesikartotų klausimai.

 

Jūs patys pagalvokit, vien evente buvo 60 dalyvių, kiekvienas turi po klausimą. Kitas floodinęs paslėpia kitų klausimus ir tai trugdo padėti kitiems + papildomai yra kitų žaidėjų, kuriems reikia kitokios pagalbos, vien tik todėl ir esat baudžiami ir nesiskūskit, kad esu griežtas, nes labai daug žmonių po nubaudimo sugeba man parašyti gražiai ir išsiaiškinus kartu, ramiai situacija aš juos atbaninu. Esu nuėmęs tiek rcon banų, tiek gražinęs vartotojų (nors ir po vagysčių). Jei elgiatės su manimi žmogiškai, elgsiuos ir su jumis.

 

O šiaip tikslo kodėl atblokuoti šiuo metu neturiu, nes dabar iš to tik sieki išpūsti burbulą, vaizduoti mane kažkokį tai blogą, prikišti kitus komandos narius, bei tuo pačiu sakei, kad palieki serverį.

 

p.s. jeigų dabar nueisiu į TS kanalą kuriame kalbėsiu su pvz. Deimante_Miela dėl administratorių. Tai taip pat skaitysis kaip kažkokios meilės? Čia tik žaidimas!

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...