Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Gycka_Miz

Ištrinta

Rekomenduoti pranešimai

delete ai krč tiek to.


  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, atsakysiu į papeikimą taip.

Žaidi su Mafijos komandom, o man tai nepatiko, aš šaudžiau tavę vien dėlto , kad tu darei Non Rp pas stovėjei ant žolės tai nieko nesakyk geriau.

Įrodymus galiu pateikti kaip tu mane erzinai, kol neigrysai.\

Dėl Free Star, aš patikrinu iš nubaudžiu ta darbuotoją, niekados nerašau aš toj temoj.

 

2d72057816fde0f327c42dcf2b2978e0199.png

Redaguota nario Dovis_Cooll

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visiškai pritariu, neprižiūri jis savo darbuotojų, jau 1 žmogus 3 sumėtė free star, parašęs jam į sms, kad išmestų, parašė kad sukeltų įrodymus, nors mėtytą buvo 2x už bėgimą 2x už šaudymą ir niekas neanuliuota, ir tas darbuotojas dar dirba are... va temos - http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/124923-gytis-osen-laikinai-u%C5%BEblokavo-gytis-acme/ http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/124922-rembo-laikinai-banned-gytis-acme/   Šis žmogus tikrai neturi būti direktorius, aš nekalbu apie įspėjimus, kalbu apie nušalinimą, nes kad jis nieko doro nesurezga - faktas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mest *Myliu Las-Venturas.lt*ui tokį dalbajobą iš pareigų, visiškai neprižiūri savo darbuotojų, daro ka nori , ignoruoja papeikimus.. Kaušpėdra, čiulpiks *Myliu Las-Venturas.lt*

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

xDD Turiu visus irodymus, kad pats zaidi su mafijos komandom, tai turekis kai grysiu namo bus ikelta irodymai,o del tu free star as savo darbuotojus ismetu, is darbo, jeigu neikele patis irodymu, nefrepostinsiu ir nerasysiu darbuotojas ismestas + tu leavines kiek zinau, tai ka cia veiki, kad kitus ozintum ?

 

Antram video aš tave ištraukiau, o ten pirmam ką padariau ? + su gaujiniu drive by darot. Tu į papeikima atsakinėk, o ne pievas čia rašinėk apie leavinimus. Ožintum taip ir sakiau, kad toks atsakymas bus :DD 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nesipykit mergaitės.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip jau papeikima gavai tikrint pradėjai a ? 


 


e994bf4dc0e297b86fd7562c0e7a3081585.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Kaip jau papeikima gavai tikrint pradėjai a ? 

 

e994bf4dc0e297b86fd7562c0e7a3081585.png

 

Parašiau kad žinotumet.. nes matau nerašės tai vertimai prasidės čia jugi Las - Venturas . L.T

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Mantas_Westas

[info=Tema rakinama][/info]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...