Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Lukas_Dumplas_Atsarginis

Peikiu Josh_Walker

Rekomenduoti pranešimai

Anketa:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Lukas_Dumplas
2. V.I.P Nario kurį peikiate Vardas_Pavardė žaidime: Josh_Walker
3. Kodėl peikiate šį V.I.P Narį?: Gydosi per karą aš jį pašaunu su tazeriu tas atsistoja ir iškarto pasigydo.

4. Vaizdiniai įrodymai [ Foto/Video(BŪTINA) ]: http://imgur.com/R106r2d,fmxlppX#1

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Iš oro šaudai .. Aš bėgau nes turėjau daug ginklų nei stabdei nei ką .. Tiesiog pradėjai šaudyt ir man nebeliko ką daryt . NES JŪS TEISĖSAUGA nemokat be tazeriu . Bučiau suviniojas kai nežinau ką . :) Ir mano manymu nėra pilni įrodymai . Wow nuotrauka kaip pasigydžiau ir ką :) Gydytis nebegalima ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Iš oro šaudai .. Aš bėgau nes turėjau daug ginklų nei stabdei nei ką .. Tiesiog pradėjai šaudyt ir man nebeliko ką daryt . NES JŪS TEISĖSAUGA nemokat be tazeriu . Bučiau suviniojas kai nežinau ką . :) Ir mano manymu nėra pilni įrodymai . Wow nuotrauka kaip pasigydžiau ir ką :) Gydytis nebegalima ?

 

Gydeisi per karą.Šoviau su tazeriu ir pradėjau į tave šaudyti su SG, kad nužudyti, bet tu gydeisi. Ieškok kas vipą pirks naują.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ožys

Redaguota nario Vidmas_Canse
Ispėtas - Įžeidinėjimai/Beprasmiai pranešimai.
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Koki karą ? :DD Koks dar karas tau ?  Iš oro bėgau nuo /tplv tu pradėjai šaudyt aš norėjau apsigint :) Tai ką man daryt , kai daug gunu turiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Koki karą ? :DD Koks dar karas tau ?  Iš oro bėgau nuo /tplv tu pradėjai šaudyt aš norėjau apsigint :) Tai ką man daryt , kai daug gunu turiu :)

 

Tu šeip daun** ar plyta daužtas? Jizzy grobė aš vienintelis buvau ten stovėjau, o tu pašalinis lauke buvai.

Redaguota nario Vidmas_Canse
Įspėtas - Įžeidinėjimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atmesta

Įrodymu trūkumas, tokio tipo nusižengimams reikia vaizdo medžiagos įrodymų arba bent, kad matytusi visa eiga...

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...