Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Matt_Evans

Policijos direktorius - Aivaras_Boss.

Rekomenduoti pranešimai

Sry kad komentuoju bet Aivaras_Boss tikrai neaktyvus jis prisijunges bet jis afk visa diena kiek as dirbau pas ji teamspeak'e ir jo nebudavo narkuose atgrobimuose budavome as ir Edvinux_Ltu taves ne sykio nebuvo... 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Poxui man iš tikrųjų, kad gausiu čia tą įspėjimą, bet Evansai... Šlykščiai elgiesi. Pats nėrei dėl to pavaduotojo, jį gavai-o ką dabar darai? Stumi ant jo. Direktorius, turi savo poziciją, jis renkasi priskirti ar nušalinti pavaduotoją. O tu dabar "verkšlesni" ir dar renki kažkokius įrodymus. Manau DPi narys geriau mato, ar jis atlieka savo pareigas ar ne. Kaip kitaip - šlykščiai elgiesi, nors jo, nebūtai Matt_Evans vardu... ;)


  • Patinka 7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Poxui man iš tikrųjų, kad gausiu čia tą įspėjimą, bet Evansai... Šlykščiai elgiesi. Pats nėrei dėl to pavaduotojo, jį gavai-o ką dabar darai? Stumi ant jo. Direktorius, turi savo poziciją, jis renkasi priskirti ar nušalinti pavaduotoją. O tu dabar "verkšlesni" ir dar renki kažkokius įrodymus. Manau DPi narys geriau mato, ar jis atlieka savo pareigas ar ne. Kaip kitaip - šlykščiai elgiesi, nors jo, nebūtai Matt_Evans vardu... ;)

 

 

Na atsiprašau ponas. Visų pirma aš nerinkau jokių įrodymų, visi buvo surinkti šiandieną, o nuotraukas suradau kai išmetinėjau visokiausius darbuotojus kai jie buvo neaktyvus.  Manau netinkamą poziciją Aivaras yra pasiėmęs, kadangi šalinti su priežastami - neaktyvus, kai esu aktyvus, tai žinai... Suprantu būtų sugalvojęs tinkamesnę, bet prieiname prie to, kad aš aktyvus buvau, kiekvieną mielą dieną įžaisdavau iki 400 minučių, o Aivaras viską man vertė.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nu *Myliu Las-Venturas.lt* kokio žemo lygio turi būt, kad direktorių verst, kur tau pavą davė, čia tik las venture gali būt tokie prikolai

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ka jus ji peikiat? o tu evansai vps peiki zmogu kuris tau dave pavaduotoja.gi vasara...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kodėl peikiu? Už jo nesąmonės, už jo vertimą pavaduotojams dirbti už patį jį, kaip jisai tiesiog nieko nedaro, nebent į savaitę vieną treniruotę, vieną algą. Nervuoja tokie dalykai, kai turi viską už jį atlikti, tuo tarpu kai galų galiausiai nušalina be rimtos priežasties.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tema rakinama.

Atsiimtas papeikimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...