Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Ignas_Lietuvis

Padiskutuokime apie Fast & Furious (Greiti ir Įsiute 7)

Rekomenduoti pranešimai

Taigi kaip dauguma žinot kad jau yra išleista Greiti ir įsiute 7 dalis, gal jau kas matet, kokios nuomonės apie filma?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jei trumpai ir aiškiai tai filmas 10/10. Viskas idealu. O įpač pabaiga :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jei trumpai ir aiškiai tai filmas 10/10. Viskas idealu. O įpač pabaiga :(

Pabaig tai nežinau kaip galim apibūdint, ta scena kažkaip priverčia susimastyt apie šeima

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Buvau Balandžio 3d. kai pradėjo Lietuvoje rodyt, nuostabus filmas, geros mašinos, aktoriai puikūs tik aišku labai gaila, jog nebus 8 dalies, turbūt ji būtų wow.

10/10

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Filmas pats labai puikus, daug veiksmo, daug pinigų į jį įdėta, o mašinos. Bet filmo esmė, tokia kad draugai - šeima, turi kovoti iki pat galo. O pabaiga filmo, tai paminejimas Paul, ir tikrai tiek vaikinai, tiek merginos galėtų ašarą įspausti, drąsiai sakau geriausia serija, bei filmas.

 

Laukiam, aštuntos dalies. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Buvau Balandžio 3d. kai pradėjo Lietuvoje rodyt, nuostabus filmas, geros mašinos, aktoriai puikūs tik aišku labai gaila, jog nebus 8 dalies, turbūt ji būtų wow.

 

10/10

8 dalis bus :D. Iš kur žinau ? va :http://screencrush.com/fast-and-furious-8-new-york-city-vin-diesel/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Lygiai ta pati norėjau rašyti kaip ir Arturas,kad 8 dalis gali būti, LAUKIAM 8 DALIES

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nuostabus aisku filmas ir brangus bet jau ne tas. gaila kad nebus walkerio :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nuostabus aisku filmas ir brangus bet jau ne tas. gaila kad nebus walkerio :(

Gaila,bet jo brolis Cody Walker yra kone jo dvynys ir tikrai sugebės pakeisti Paula.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gaila,bet jo brolis Cody Walker yra kone jo dvynys ir tikrai sugebės pakeisti Paula.

 

Daug atidirbinėt turės brolis. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Filmas su daug idetų pinigu ir jie atsipirko. Aktoriai geriausi nieko netruko . Bet kas labiausiai suzavejo vin diesel zodziai gale apie paula. P.s ramsey ass perfect *_*

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Daug atidirbinėt turės brolis. :)

7 dalies pačioje pabaigoje jeigu man nepasakytų ir jei apskritai nežinočiau kad ten jau nevaidina Paulas manyčiau kad ten Paulas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

7 dalies pačioje pabaigoje jeigu man nepasakytų ir jei apskritai nežinočiau kad ten jau nevaidina Paulas manyčiau kad ten Paulas :D

Gi *Myliu Las-Venturas.lt* arturke matyt buvo gale tikrai kad ne jis man nieks nesake o pastebejau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gi *Myliu Las-Venturas.lt* arturke matyt buvo gale tikrai kad ne jis man nieks nesake o pastebejau.

Bet tikrai nėra lengva atskirti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Filmas su daug idetų pinigu ir jie atsipirko. Aktoriai geriausi nieko netruko . Bet kas labiausiai suzavejo vin diesel zodziai gale apie paula. P.s ramsey ass perfect *_*

2bfca0cf06fdf0ab49cd564a3953d9618.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

7 dalies pačioje pabaigoje jeigu man nepasakytų ir jei apskritai nežinočiau kad ten jau nevaidina Paulas manyčiau kad ten Paulas :D

 

Atskirti buvo įmanoma, ant galo jau buvo daroma viskas taip liudnai, vos asara neisredejo :D

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip tik vakar žiūrėjau šita, tai galiu pasakyti tikrai nustebino. Geriausia serija iš visu. Kai ten šokinėjo pastatais tai pzdc. Veiksmo pilna. Tik vat liudna kad jau Walkerio nebebus kitose serijose. Aš asmeniškai net neatkreipiau dėmesio kad gale jau buvo nebe walkeris. :D Galas tikrai priverčia susimastyti. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip tik vakar žiūrėjau šita, tai galiu pasakyti tikrai nustebino. Geriausia serija iš visu. Kai ten šokinėjo pastatais tai pzdc. Veiksmo pilna. Tik vat liudna kad jau Walkerio nebebus kitose serijose. Aš asmeniškai net neatkreipiau dėmesio kad gale jau buvo nebe walkeris. :D Galas tikrai priverčia susimastyti.

as kaip tik neperseniausei sestadieni į sekmadieni pradejau greiti ir isiute ziureti nuo pirmos dalies, perziurejau visas dalis nuo oat 1 iki 6 kurios yra online lietuviskai, jau 2;4... dalys privercia susimastyti butent pamacius greiti ir isiute 7 ir pagalvojus jog valkerio nebera ;((

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ziurejau uzvakar atsisiuntes i pc, visai nieko, tik daug fantastikos prideta, ypac ten kur su ferrariu per tris dangoraizius sokinejo..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vakar žiūrėjau. Mane tai kažkaip nelebai sužavėjo, bet neblogas filmas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...