Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 6 / 200

Versija: LV 7.7.7


Javier_Martinez

kas padeda 1 mln gauna

Rekomenduoti pranešimai

Toke problema pas mane hatoj yra wifi ir db persirasiau windowsus 7 profesional ir tiesiog negaudo yo wifi ir nera intiko kad galeciau updatint ir isirasyt draiverius. Ka daryyyttt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tiesiog man jei pagautu intika updatint pradeciau ir pc driverius per intika surastu bent jau daugeli is ju. Bet man wifi neranda tai kaip tada be intiko kazka..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kiek supratau tai loptopas, o ant loptopu buna mygtukas su wifi tai man rodos kombinacija alt/ctrl ir 1 arba window mygtukas+1 ten tas vienas tai virsjue virs raidziu seip pagal pc moduli gali susirasti. Taip pas mane galima buvo ant seno loptopo. Arba per sistema isjungta. Gali pasiziureti kai eini ant tos iconos kur interentas. Ataidarai toki langa ten rodo inerteą.(ty kad ateina is serverio ir t.t jei wib7 tai ten tokie paveiksliukai zeme laidas ir namas/siuoliukas ar kazkas tokio (negaliu tiksliai paaiskinti pacio pc sugedes) tada kaireme kampe yra 3uzrasai nzn ju bet kiek pamenu paskutini spaudi ir bus pavaiZduota laidas raba laida ir wifi zenkliukas jeigu wifi zenkliukas yra su raudonu x vadinas atjungas tai kita peles mygtuka ir enable

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jo laptopas reikes ismrginti tas kombinacijas ryt man db yra svarbiausia intika susigaudyt jei gausiu kazkaip intika manau driverius jau rasiu..

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Va katik redagavau, gal per kitur isjunkta. Jei dar nesuprasi bandysiu kitaip parodyti. Gal video rasiu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O tu iš Windows 8 į Windows 7 perrašei?  

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ok dekui zr kad padedi padesi sutvarkyti atsilyginsiu. :) Ryt jei ka susisieksim dar per sia tema, o galbut kazkas dar ko papildys.

 

Rasiau is windows 7 ultimate i windows 7 profesional

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na kai man pc uzlusta daug informacijos randu cia http://www.tomshardware.co.uk/answers/id-2019190/laptop-detecting-wifi-signal.html

Va manau pades sitas(manau anglu bent kazkiek moki :D) (1) IF UR LAPTOP DONT DETECT WIFI SIGNALS

 

Hi if your lappy is not able to detect any wifi signal initially this could be because of misconfigured driver..to solve this issue reinstall he driver and in case u dont hav the correct driver simply go to control pannel > device management > There go to network adapter and click on ur wireless device in the pop up go to drivers n click on update driver, driver can automatically be updated online ..this mostly should solve your problem ...

 

(2) IF YOUR LAPTOP DETECTS WIFI SIGNAL BUT STILL DONT CONECTS TO IT

 

This problem could some time occur due to misconfiguration of settings,, to be doing it simple -- go to control pannel>Network and sharing centre.. there u will see a option saying {manage ur wireless network} this will probably hav a list of all the the network u connected before.

Find ur network and delete it from that list and then try again if still problem persist u can get into the modem setting and re configure your wireless Network..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tiesiog updatink nuejas i control pannel > device management > intiko adapteri ir paspausk ant savo wireless POP UP > driverius updatink

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Parsisiust driver geniuos is kur nors ar is draugo, ir susirask interneto ar wifi driveris irases i savo pc . ir irasyk googlei draiverio pav parsisiusk ir isirasyk i pc :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Arba gali būt taip kad vidui yra sulūžęs toks šuduks.http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/1927625.htm?CMPID=GS001&_$ja=cgid:12504951290|tsid:59158|cid:200290250|lid:94813108730|nw:g|crid:54924976250|rnd:1239939642914159713|dvc:c|adp:1o1|bku:1

 Gali būt kad reiks toki nusipirkt tau ;) || Kaip galėjo sulūžti tai nuo stipraus smūgio arba laptopas buvo nukrites iš aukštai ;)

 

 

EDIT:

 

Jei nauji windows tai nešk paskad koks žmogus nusimanantis surašytu viską ;) Nes windows 7 dažniausiai sunku yra surast ta ka reikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

intiko drivus rask kas tau atsiustu ir vsio

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jeigu turi telefa nusipirk intika telefe ir per usb susigaudyk į kompa intika ir tada atsisiusi tuos driverius

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ta prasme kai tu persirašei windowsus nuo tada nebeveikia intikas ? Jei taip tai tada tau paprasčiausiai reikia draiverių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jo ir iskur man atsisiut driver intiko?

Pagal viską kai pirkai PC tau turėjo duoti diskelį kuriame yra visi draiveriai.Bent jau man davė ir visada kai persirašai windowsus turi tuos draiverius įrašyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

NUORODA PAŠALINTA MODERATORIAUS. Parsisiūsį ta failiuka. Ir fsio. Isikelsi. Ir veiks. Nes man irgi tas pats buvo. Ten greitai. Jeigu neis. Prašyk i A.Ž

Redaguota nario Domas_Bartkus
Įspėtas, beprasmiai pranešimai, nuoroda pašalinta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...