Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Rapiozo_Extreme

Peikiu Marezzo_Chill

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Rapiozo_Extreme
2. V.I.P Nario kurį peikiate Vardas_Pavardė žaidime: Marezzo_Chill
3. Kodėl peikiate šį V.I.P Narį?: įžeidimai 2x

4. Vaizdiniai įrodymai [ Foto/Video(
BŪTINA) ]: 

http://www.part.lt/img/1234ced15f24a2840e32dd3d683fd20451.png

http://www.part.lt/img/a87ddf0292c7021a335ab468a9b8de23976.png

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai ką jums daugiau sakyti kito? - Darau event'ą, dėl kitų žaidėju, kad būtų žaidimas bent kiek įvairesnis ir įdomesnis... O ką tu darai, pamatęs pirmą progą pagrobimi mane ir vežiesi į bazę laikyti nežine kiek laiko. Nesuprantu aš tavęs, tu mane kaltini vien dėl to, kad aš kažką darau gero, o tu paprasčiausiai viską gadini. Aš irgi toks pats žmogus kaip kiti turiu nervus, bet par tokius kaip tu tie nervai nelaiko. Pajimk tu tokią situaciją kaip reikia jau prizą atiduoti žaidėjui, o aš tave pagrobiu ir po to, tau floodas belenkoks, kodėl neatiduodi prizo? parašysiu papeikimą...

Atsigaukit jūs vieną dieną, patys darydami nesamunęs norit, kad už tai jums rankomis plotų visi.

 

Foto: 

 

d856f97f5ffc307f2b3ea4d595899637183.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vistiek padarei nusižengimą ir turi būt nubaustas + nesimato, kad ištikrųjų darei eventą, matosi tik kaip į chatą tekstą pasirašęs. Pavyzdžiui aš tuo metu nemačiau kokio evento.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vistiek padarei nusižengimą ir turi būt nubaustas + nesimato, kad ištikrųjų darei eventą, matosi tik kaip į chatą tekstą pasirašęs. Pavyzdžiui aš tuo metu nemačiau kokio evento.

 

Nu ir dabar mane nubaus anea? Ir jau tau geriau pasidarys... Tegul baudžia, ką man padaryt. Tikrai tau daugiau nieko negaliu pasakyti kaip sąvoką: Ožys, aš dabar tavęs neįžaidžiu tik pasakau sąvoką, bei gali neapsimesti durneliu, nes tą eventą dariau gal kokią valandą, reikia foto? - Dar vieną įkelsiu, man tikrai nesunku. O tau ir toliau linkiu žlugdyti kitus savo nesamunėmis :)

 

efa40b6a8c7e9db5899feb2bb3e61e17822.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Priimta.

V.I.P narys gauna 2 įspėjimus, kadangi pats rašai, kad peiki už 2x. Neieškokit išimčių, nusižengimas yra nusižengimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...