Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Matas_Fexus

Įvertinkite sistemą: DVP(direktoriaus valdymo panelė) by Matas_Fexus

Rekomenduoti pranešimai

Tikrai gražu, bet Invision, yra teisus visas serveris negali būti an TD, negi manot, kad taip nebūtų kiekvienam serveryje jei viskas būtų taip paprasta :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sistema pačią esi labai geri sukūręs, bet tobulumui ribų nėra, todėl sėkmės tobulinant ją, manau geriau žiūrėtųsi kai pateiktum kartu su lietuviškomis raidėmis, nes bent jau man kažkaip negražiai atrodo, be nosinių.. Puikus darbas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kadangi akivaizdžiai nenusimanai šioje srityje, priešingai nei mes, todėl trumpai tau papasakosiu, kodėl dar iki šiol visas serveris nėra padarytas ant TD (Textdraw). Vienintelis ir itin svarbus dalykas yra tas, kad TD sampe yra ribojamas, norint apeiti tą ribojimą reikia sukurti streamerį, kuris palaikytų didžiulį kiekį TD žaidime, o streamerį padaryti nėra taip paprasta, kaip tu turbūt ir galvoji. Dar trumpam palyginimui: tokios sistemos padarymas nei iš tolo neprilygstam streamerio sukūrimui.

Na, pas mane sistemos svarbiausios, kaip namu, DVP, inventorius, verslu, masinu bus su Textdraw patogiais, graziais, visa kita GUI, tiesiog visko po biškį, nes jei tik TD bus, tai jau ne serveris, o Textdrawų paroda bus.

Kaip sakoma ko per daug tas nesveika :)

 

P.S. man rodos, kad yra streameris PTD sukurtas, berods Yiino.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kadangi akivaizdžiai nenusimanai šioje srityje, priešingai nei mes, todėl trumpai tau papasakosiu, kodėl dar iki šiol visas serveris nėra padarytas ant TD (Textdraw). Vienintelis ir itin svarbus dalykas yra tas, kad TD sampe yra ribojamas, norint apeiti tą ribojimą reikia sukurti streamerį, kuris palaikytų didžiulį kiekį TD žaidime, o streamerį padaryti nėra taip paprasta, kaip tu turbūt ir galvoji. Dar trumpam palyginimui: tokios sistemos padarymas nei iš tolo neprilygstam streamerio sukūrimui.

Yiin'as yra sukūręs ir patalpinęs *Myliu Las-Venturas.lt* tokį streamerį, kuris neriboja TD kiekio serveryje.

 

 

Nesupratau iš kur ištraukėt tą 800?

 

Ar tikrai tik TD? jų optimizuotas sukodavimas, darbuotojų saugojimas, jų informacija darbuose, direktoriaus valdymas, viskas, kad be klaidų būtų, atvaizdavimai, išrykiavimai, visa kita, yra dar daug daugiau dalykų, kurių nei tu, nei aš nepaminėjau, ši sistema nėra tokia paprasta, kaip atrodo.

 

Ačiū visiems už komentarus!

 

Aj tik nereikia čia lele. Pasiimi paprastą direktoriaus sistemą padarytą ant GUI, tiesiog iššauki veiksmą, kai paspaudi ant tam tikro TD. Vietoj teksto įrašyti kintamuosius labai sunku? Nemanau... Žinoma, tokiam "scripteriui" kaip aš tektų daryt savaitę, tačiau tikrai padaryčiau esant dideliam norui ir užsispyrimui. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na ištuosų viskas gerai atrodo. Matau jog nusimanai šioje vietoje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Yiin'as yra sukūręs ir patalpinęs *Myliu Las-Venturas.lt* tokį streamerį, kuris neriboja TD kiekio serveryje.

 

 

 

 

 

Aj tik nereikia čia lele. Pasiimi paprastą direktoriaus sistemą padarytą ant GUI, tiesiog iššauki veiksmą, kai paspaudi ant tam tikro TD. Vietoj teksto įrašyti kintamuosius labai sunku? Nemanau... Žinoma, tokiam "scripteriui" kaip aš tektų daryt savaitę, tačiau tikrai padaryčiau esant dideliam norui ir užsispyrimui.

 

Aš nesuprantu žmonių, kurie taip galvoja..

Atrodo pasiema sistemą iš kažkur ir editina...

Parodyčiau kodą, tai jokioje DVP sistemoje tokio kodo nėra, ypač paplatintoje, kiekvienas skripteris turi savo skriptinimo stilių, kaip ir aš savajį, kodo nerodysiu, net nesvajokit :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Delete, persigalvojau savo nuomone

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Yiin'as yra sukūręs ir patalpinęs *Myliu Las-Venturas.lt* tokį streamerį, kuris neriboja TD kiekio serveryje.

 

 

 

 

 

Aj tik nereikia čia lele. Pasiimi paprastą direktoriaus sistemą padarytą ant GUI, tiesiog iššauki veiksmą, kai paspaudi ant tam tikro TD. Vietoj teksto įrašyti kintamuosius labai sunku? Nemanau... Žinoma, tokiam "scripteriui" kaip aš tektų daryt savaitę, tačiau tikrai padaryčiau esant dideliam norui ir užsispyrimui.

 

Beje, padaryt gal ir padarytum.. Gal.

Bet sistema turi veikt ne tik tau vienam, kodas turi buti automatizuotas, logiškas, optimizuotas, greitas, kad nesibugintu, nelagintu, ko per savaitę tikrai neišmoksi, čia patirties reikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Beje, padaryt gal ir padarytum.. Gal.

Bet sistema turi veikt ne tik tau vienam, kodas turi buti automatizuotas, logiškas, optimizuotas, greitas, kad nesibugintu, nelagintu, ko per savaitę tikrai neišmoksi, čia patirties reikia.

O tu manai, kad aš patirties neturiu? :D Jeigu sakau, kad per savaitę padaryčiau, tai vadinasi padaryčiau. Tam tereikia didelio noro bei užsispyrimo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O tu manai, kad aš patirties neturiu? :D Jeigu sakau, kad per savaitę padaryčiau, tai vadinasi padaryčiau. Tam tereikia didelio noro bei užsispyrimo.

new kint [ 3 ];
kint [ 0 ] = 100;
kint [ 1 ] = 200;
kint [ 2 ] = 500;
Jei bent kažką supranti apie optimizaciją(iš savo patirties) - optimizuok kodą.

Jei taip lengvai viską nusimanai, per kelis mėnesius gal ir LV modą parašysi? Su savo noru ir užsispyrimu?

 

P.S. Kaip išsivaizduoji mano DVP kodą? Koks jis? Kaip rikiuojama ir pnš, ar reikės tos savaitės?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puiku būtų didelis pliusas servui idomumo dėliai. Tiktu Lv servui.. :) 10/10

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Patogi sistema kaip matau, nes dabar LV labai daug reikia rasyt jog ten kazka suzintum... Esu lyderis ir yra nelengva surinkti paprasciausia informacija, o si sistema viska pakeistu.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai patogi supereines, tobula, neitiketina , nepatikima akimis kokia ji nereali super , su tokia sistema uzkariausim zaideju sirfdis nereiali sistema saunuolis tu saunuolis labai tinka sita sistema serveriau ypac lv butu tikrai labai patogu direktoriui nu saunu tiesiog nebera sodziu ka cia paskyt , nerali sistema jei ikels tai nerealu bus 10\10

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atnaujinta, nuo šiol pristatinėsiu su sistemomis kartu ir sumontuotus vaizdus, kur kompiuteryje matosi sistemos screenshot, pavyzdžiui kaip tai:

ec45392711e190d9a1c7f8352a67e0ef342.png

 

P.S. Darbus pristatinėju todėl, nes noriu sužinoti žaidėjų nuomonę, kuriems įdomus tik žaidimas ir jos sistemos.

Tikiuosi savininkai nesupyks.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražus darbelis (kaip ir visuomet) mano mokytojau  :rolleyes:   :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai labai gražus darbelis. Patiko. Bet serveryje jo nebus..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...