Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.6


Arunas_Han

SUSIMĄSTYKITE! - SERVERIO SAVININKAMS!

Rekomenduoti pranešimai

Čia gali rašyt nerašęs, vistiek net nežiūrės. Nieko negali pasakyti jau nuema privilegijas tai ko norėt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Va čia tai geros nuomonės viskas tobula. Visu 100 proc pritariu viskam ką išpasakojo Ignaz. 

 

 

P.s Ypač dėl taxi darbinių tikrai trūksta darbinių kai yra daug darbuotojų o tai populiarus darbas. Nes kai per dieną turi davynėti rangus, kad žmonės galėtu normaliai dirbt.. Tai ne direktoriaus darbas.. Paprasčiau būtų pridėti daugiau darbinių mašinų Tokiu kaip pirmam rangui Taxi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu aš pusiau už tavo nuomone ar idėjas. Galėtu rimtai biški į naga susiimti. Nes jau rimtai. Jeigu narkai nebe atsiranda dėl to nes žaidėju nėra. Tai pize rimtai jau. Darykit kažką. O freeadminu tai ką galiu pasakyti arba pirktiniai padeda vien dėl to nes kredus renka o free išviso tik Canse ir Miela dažniausiai matau kad kažkam tai padėtu nu dar ir Orbitas neapsileidžia :D

 

Dabar nei teisėsaugai yra ką veikti nei mafijai. Atsimenu kokie GW būdavo tai *Myliu Las-Venturas.lt*. Nebūdavo kada atsikvėpti pastoviai kažką darydavom. Teisėsauga /ieskomi sąrašo būdavo neįmanoma išvalyti o dabar vos pora žaidėju su star, juokas ima ;DD

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

gerai cia, reikia Inviui nuoroda nusiust pamatis tada :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viskas tiesa 100 proc sutinku savo tavo žodžiais. Invis cs;go lošia ir tiek nieko jis nekeičia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Juokauji? Kam tiek tu punktų visokiausių, jų nereikia daryti, tiesiog reikia kokybės - o ne kiekybės, kuo daugiau snarglių bus ,dėl kuriu negalima pažaisti su gera nuotaika, tuo daugiau ir bus nusiskundimų savininkais, kam tu nereikalingų atnaujinimų tiek daug ,ir taip pilna visko, ir puse nenaudojat, o dar nori daugiau, noshit, čia kaip ir pasaulio problema labiau, vis tas elgesis... kai bus pilną ale prikolistų, snarglių kurie tik verkia, jokios tolerancijos vieni kitiems, tai ir bus tokios pievikės, todėl susitaikyk nada fedia , nada.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Juokauji? Kam tiek tu punktų visokiausių, jų nereikia daryti, tiesiog reikia kokybės - o ne kiekybės, kuo daugiau snarglių bus ,dėl kuriu negalima pažaisti su gera nuotaika, tuo daugiau ir bus nusiskundimų savininkais, kam tu nereikalingų atnaujinimų tiek daug ,ir taip pilna visko, ir puse nenaudojat, o dar nori daugiau, noshit, čia kaip ir pasaulio problema labiau, vis tas elgesis... kai bus pilną ale prikolistų, snarglių kurie tik verkia, jokios tolerancijos vieni kitiems, tai ir bus tokios pievikės, todėl susitaikyk nada fedia , nada.

 

Ir tipo nesutinki, kad pusę iš jų yra būtini? Aš pasiūliau visus, kurie man atrodo reikalingiausi serveriui. Nes dabar serveris stovi vietoje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pilnai pritariu tau ir tikrai taip padarius kaip tu parašei tikrai grįžtų daugiau žaidėjų, nes dabar kai mažai žaidėjų net nebeįdomu žaisti kaip anksčiau. Tikrai už.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai labai pritariu jeigu visi punktai butu padaryti tikrai serveris atsigaudtu tikrai uz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ir tipo nesutinki, kad pusę iš jų yra būtini? Aš pasiūliau visus, kurie man atrodo reikalingiausi serveriui. Nes dabar serveris stovi vietoje.

Aš iš serverio išėjau beveik pries 8 mėnesius ne vien todėl ,kad laiko neturėjau, bet ir todėl, kad kaip 60% visos populiacijos žmonių neužpultu depresijos, stumimai, poto dar visokios nesamonės, dėl žmonių kurie kažka daro, tikrai nieko negaliu sakyti gal ir reikia, nežinau dėl šito, bet dėl visokių eventų atnaujinimų, ir panašių tokiu paprastesnių, tikrai to neturi daryti savininkai, ir dėl tų pačių sandkingų, kaip jus galvojat, kam jie parduodami ,kad serveris, bent ant kojų dar laikytųsi, nes jie gi ir už mūsų lėšas ir išlaiko logiška mano manymu. O dėl administratorių, forumo moderatorių ir panašiai, aš buvau ilgiausiai išbuvęs globalus moderatorius ir galiu pasakyti tik vieną, sistema reikia pertvarkyti ne taip ,kad turi tarkim pareigas, ir turi daug funkcijų atlikti, o būtų gerai ,kad būtų dar suglaudinta, vat pamenų ,dar kai DPi buvau man sakė būti aktyvesniam ar panašiai, ta prasme, tiesiog serveryje sedėti ir nieko neveikti, aš turėdamas pareigas, tik visą forumą pražiūrėdavau ,ir išrinkdavau arba man padėdavo Deimante išrinkti, ar kažkas panašaus, esmė tame, kad reikia tą adminų pareigą kažkaip supaprastinti, bei dauguma komandų geriau tiesiog atminti, nes kas per daug ,tas irgi nesveika, viskas yra arba per lengva, arba per sunku, nebūna viduriuko ,o to labiausiai reikia. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš iš serverio išėjau beveik pries 8 mėnesius ne vien todėl ,kad laiko neturėjau, bet ir todėl, kad kaip 60% visos populiacijos žmonių neužpultu depresijos, stumimai, poto dar visokios nesamonės, dėl žmonių kurie kažka daro, tikrai nieko negaliu sakyti gal ir reikia, nežinau dėl šito, bet dėl visokių eventų atnaujinimų, ir panašių tokiu paprastesnių, tikrai to neturi daryti savininkai, ir dėl tų pačių sandkingų, kaip jus galvojat, kam jie parduodami ,kad serveris, bent ant kojų dar laikytųsi, nes jie gi ir už mūsų lėšas ir išlaiko logiška mano manymu. O dėl administratorių, forumo moderatorių ir panašiai, aš buvau ilgiausiai išbuvęs globalus moderatorius ir galiu pasakyti tik vieną, sistema reikia pertvarkyti ne taip ,kad turi tarkim pareigas, ir turi daug funkcijų atlikti, o būtų gerai ,kad būtų dar suglaudinta, vat pamenų ,dar kai DPi buvau man sakė būti aktyvesniam ar panašiai, ta prasme, tiesiog serveryje sedėti ir nieko neveikti, aš turėdamas pareigas, tik visą forumą pražiūrėdavau ,ir išrinkdavau arba man padėdavo Deimante išrinkti, ar kažkas panašaus, esmė tame, kad reikia tą adminų pareigą kažkaip supaprastinti, bei dauguma komandų geriau tiesiog atminti, nes kas per daug ,tas irgi nesveika, viskas yra arba per lengva, arba per sunku, nebūna viduriuko ,o to labiausiai reikia. 

 

Gerai jie gauna apie 5.000litų abudu, taip buvo rašome delfi.lt, serveriui reikia gerokai 2.000lt, ir jiems neužtenka abiems po 4.000lt jei metasi po 1.000lt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čia ne vien projekte problema, o tiesiog dauguma išauga iš to sampo amžiaus. Sarge tiek žaidžia tik todėl, kad ten pusė žaidėjų mažiau 16 metų, tai ir nolifina prie tų pc. 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ok iš dalies pritariu , bet nk nebus gali rašyt kiek nori , užtektu vėl įdėti pokerį ir ateitu daugelis vėl žaisti. Iš kur žinau ? Nes turiu pažystamų kurie dėl pokerio išėjo.

Bet asmeniškai man tiesiog užkniso sampas tas pats per tą patį ... nu ždž + projektas ŽLUNGA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

beabejo reikia imtis uz galvas. as 1,3m atgal atejau cia zaisti is vieno serverio kur atsitiko tokia pati situacija. bet jau kurie palike serveri gali negryzti jaigu jie jau ten gali buti prisisilde. ir taip dabar serveri kryto veiksmas tiek zaidime tiek forume.. pvz as cia losiu del darbo xp.. nes jokio veiksmo nera cia palyginus metus atgal. Aisku jaigu grazyntu pokeri tai pakiltu zaideju skaicius...nemanau kad gryz zmoniu i serveri... 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Teisybės yra tavo rašinėlį, bet didžiausia dalis tai...  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: 

c3b8e93998229cb7f6d53dd2838871a9287.jpg

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viskas aiškiai ir puikiai surašyta, tikrai serveris prie žlugimo ribos, ir jis tuoj žlugs. ;]

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Teisybės yra tavo rašinėlį, bet didžiausia dalis tai...  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: 

 

c3b8e93998229cb7f6d53dd2838871a9287.jpg

 

 

Tu gali sedėti visiškai ramus, nes tu jeigu ir paprieštarautum, negailestingai britas tau nuimtu adminą.

peace

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai už,nes aš išėjau dėl pokerio,neįmanoma čia beveik normaliai litų užsikalt,tik dirbt ir dirbt,nebent dar kauliukas bet ten tik fuxo reikalas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šjp tai greit čia žais tik savininkai, moderatoriai ir dir/pav


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visiškai pritariu šioms taisyklės pričiom čia tuos nemokamus administratorius keisti? moderatorius? kad tu užpildytum ir gautu visas šias pareigas? nepatinka nelošk niekas tavęs neverčia.Jie yra serverio savininkai ir ka nori ta daro.Ir dabar čia po tuo komentaru neprakaituok visiškai neįdomus.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visu šimtu procentu sutinku nes db serveris ant žlugimo ribos 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Asmeniškai80% žmoniu ateina i serva ,kad prastumti laika paprikolinti pabazarint per ts o ne furas kaškokias supisas visa diena vežioti

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visiškai pritariu šioms taisyklės pričiom čia tuos nemokamus administratorius keisti? moderatorius? kad tu užpildytum ir gautu visas šias pareigas? nepatinka nelošk niekas tavęs neverčia.Jie yra serverio savininkai ir ka nori ta daro.Ir dabar čia po tuo komentaru neprakaituok visiškai neįdomus.

 

Pildžiau vieną kartą, daugiau nežadu pildyti, + invis pats per daug ahujel, kad parašiau „lafa pauostyk“ tai jau reik adminą nuimt? parodykit kur keiksmažodis. + jus išvis neteikiat pagalbos, tam ir reikia perrinkti juos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...