Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 6 / 200

Versija: LV 7.7.7


Arunas_Han

SUSIMĄSTYKITE! - SERVERIO SAVININKAMS!

Rekomenduoti pranešimai

Šiaip čia dėl visko kalta Erika...

 

O viskas prasidėjo nuo nekalto pokalbio su britu..

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu k.u.r.v.a d.a.p.i.s.a.i mane s.u.p.i.s.t.a.s v.e.r.k.s.n.y.s visą laika žliumbe ir žliumbe tave *Myliu Las-Venturas.lt* grč banint reike jau mane taip d.a.p.i.s.a.i tu. 

Viskas gerai tik kad mane banint reike nesutinku.

Redaguota nario Augis_Kupryss
įspėtas.įžeidimai/beprasmiai pranešimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu k.u.r.v.a d.a.p.i.s.a.i mane s.u.p.i.s.t.a.s v.e.r.k.s.n.y.s visą laika žliumbe ir žliumbe tave *Myliu Las-Venturas.lt* grč banint reike jau mane taip d.a.p.i.s.a.i tu. 

Viskas gerai tik kad mane banint reike nesutinku.

 

Aišku, už teisybę pykstama.

 

Nereikėjo apgauti savo draugo(Arthur_Shift) ant sandkingo ir niekas nebūtų tavęs čia prirašęs :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

rašyk kiek nori , nieko nepadarysi :D P.s. dar vieni kurie žais tai messio šunys , mat anie direktorius pasiema kaip 2+2

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

rašyk kiek nori , nieko nepadarysi :D P.s. dar vieni kurie žais tai messio šunys , mat anie direktorius pasiema kaip 2+2

Aš kiek pamenu, dėka Messio ,kažkada serveris buvo netgi perkrautas nuo veiksmo ,kai jis buvo dar man mafijos lyderis kažkurios, va ten tai buvo ,bet ir to pilna nesusitarimų.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

rašyk kiek nori , nieko nepadarysi :D P.s. dar vieni kurie žais tai messio šunys , mat anie direktorius pasiema kaip 2+2

 

jei ne jis ir jo "šunys" tai visus tuos metus ar kiek ten, būtumet tik važinėję iš galo galan ir verkę, kaip nėra kas veikia.  ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

rašyk kiek nori , nieko nepadarysi :D P.s. dar vieni kurie žais tai messio šunys , mat anie direktorius pasiema kaip 2+2

 

prabilo tas gerasis žmogus. Messio dėka serveryje visada būdavo daug gero veiksmo, jei ne jis tai čia būtų tuštuma serveryje.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

rašyk kiek nori , nieko nepadarysi :D P.s. dar vieni kurie žais tai messio šunys , mat anie direktorius pasiema kaip 2+2

Messis neturi sunu.is turi savo hebra...ir tokie kaip messis tik gyvina ta serva. kai messis buvo direktorius lucches visem buvo veiksmo...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

rašyk kiek nori , nieko nepadarysi :D P.s. dar vieni kurie žais tai messio šunys , mat anie direktorius pasiema kaip 2+2

 

messis bent veiksmo darydavo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano nuomone visi išvarė kur geresni serveriai, dėl to, kad čia jau nesamonė daros, nekartosiu, nes daug kas jau ir išvardino problemas, tad aš tik pritariu. Beje gi GTA V, CS:GO ir dar kitų grajų pilna kurie tikrai labiau traukia nei visiem gerai žinomas sampas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Esmės, kodėl daug kas išėjo iš serverio turi savininkų serverio nepriežiūra, nepagrįstas baudimas, čia ne rižynas kur 300-350 žaidėjų ir banus galima dalinti kiekvienam, pasakyk "tu man nepatinku", o jis tau dės r-con'ą, su reasonu "pašla ..", na kaip ir sakiau savininkai nevertina žaidėjų. Kiek atsimenu mes su draugu buvome katik išėje iš rižyno, taip vadinamo, nes ten parašyk adminams "padėkite, pasibuginau", o jie tave .. Na kaip čia gražiau pasakyt.. Ant trijų raidžių pasiunčia ir visiems nusispjaut, o kai čia atėjome kiekvienas adminas padėdavo, patys savininkai atgetindavo, padėdavo, o dabar ką padaro, tai atnaujinimus (praėjusių atnaujinimų bugų taisymą), bei duoda r-coną kaip sakoma vieną į dieną.

 

Aišku ne vien serverio administracijoje ir nepriežiūroje esmė, manau sampas atsibosta, nes gal kas pastebėjot, gal ne serveryje nesilankau berods 2mėnesius, nes sampas man papraščiausiai atsibodo ir aš jį ištryniau, bei lošiu TF2, CSGO, bei GTA IV, arba MC. O kai dabar atsirado dar ir GTA V tai tikrai tas sampas 2004m, kuriama pilna bugų manau niekam nėra įdomus.

 

Manau ne aš vienas 8-tokas, bei kaip ir kiekvienam aštuntokui man bus standartizuoti testai, ant kurių tikrai negalių nusispjauti, o turiu mokintis, o ne kompiuterį "šildyti".

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Norit kad žaidimas kuris išleistas 2004 būtų vis dar įdomus praėjus daugiau kaip 10 metų ? :D bepročiai, yra laaabai keista jog dar apskritai šis žaidimas yra žaidžiamas. Jokios naujovės ne bepakeis, nes patys sampo kūrėjai MENKAI atnaujina sampo galimybes(kelios texturos, animacijos ir pns š). Tai čia viena, priežastis, o antra būtų ta jog kuomet žaidė šiame serveryje tikrai įdomių žmonių Karolis, pasirinko sukurti ramų serverį, su labai paprastais ir paklusniais adminais,prižiūrėtojais, kurie šoktų pagal jo dūdelę ir viso to pasekoje ir šis serveris pavirto į nynių :(, nuobodžių žmonių, jokiai būdais Karolio nesmerkiu, pats būčiau taip pat padaręs ir labai stebiuosi jog apskritai tokį kaip aš ne kartą paskyręs buvo prižiūrėtoju,adminu, už tai ačiū jam. 

 

 

 

• Daryti dažnesnius atnaujinimus, nes kaip Deividas_Britas atėjo į projektą buvo pasakyta, jog atnaujinimai bus po 3-5d, o būna taip jog reikia laukti net mėnesį.

 

Duosit gerų pasiūlymų jis juos padarys, bet nepamirškit jog labai stipriai viską riboja pačios sampo kodo galimybės.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

las venturas draskomes mes po menturas

Redaguota nario Augis_Kupryss
įspėtas.beprasmiai pranešimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čia gi kaimas yra.

Redaguota nario Augis_Kupryss
įspėtas.beprasmiai pranešimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Davai padarom gta 5 serverius ir ikeliam i juos las venturas ir zajbys bus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Keisti nemokamus administratorius, forumo moderatorius, šiuo metu pirktiniai administratoriai suteikia daugiau pagalbos, nei išrinkti nemokami. Nes nemokamiems svarbiausia statusas, kaip suprantu iš jų elgesio.


 


 


Mh serverį 50 snukiu 10 afk mh kam čia pagalbos reikėtu? šito nesupratau vapšie ... eventa galima daryti max suma 20k dėl 20k niekas neina.


 


Labai nebereta mašina Sandking/Hotring db gali visi turėt tik turėk pinigų nu krc labai blogai , kad pardavinėjo už real , bet čia savininkų reikalas man dzin :D

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šiaip čia dėl visko kalta Erika...

 

 

O viskas prasidėjo nuo nekalto pokalbio su britu..

pawidolei gona pawid. :ppppppp

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėkoju visiems už palaikymą!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėl kaikurių dalykų tai tikrai nesutinku. 

 

- Keisti free adminus , moderatorius ir panašiai >>> Ką jiems padėti serveryje jeigu ten žaidžia 50 žmonių ir niekas neprašo pagalbos , o jeigu paprašo tikrai padeda visada tiek Erika tiek Orbitas ir kiti. Moderatoriai irgi padeda ir tvarko forumą tvarkingai.

- Savininkai >>> Nelabai suprantu ką jie padare ir kalti dėl žlugimo , Britas atnaujinimus daro , Invis į skype atsakinėja viskas tvarkoj.

 

Ir manau didžiausia problema yra , kad jus patis vieni kitus kaziolinat ir poto apsiverkiat kad kaziolų serveris. ( Nepiskit proto , kad jus papeikimo nesat parašę visi esat pakazioline , taip kad baikit ožint vieni kitus ir ramiai žaiskit , o ne stebėkit 24/7 kitus žaidėjus , žaiskit dėl saves , o ne dėl kitų )

 

 

DĖL ATNAUJINIMŲ - Rašykit idėjas ir idės į tą serverį , bet jeigu jus rašot ten į Taksi įdėti infernus visokius ir kitokius nelogiškus dalykus tai tikrai nedarys tai prieš rašant įdėja pagalvokit ar tikrai reikalinga ir pnš.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš skaitau ir matau ,kad sako ten tu free adminų nekeisti, dabar mano nuomonė pasikeitė, reikia keisti, jeigu tik matau rašo apie Orbitą ,Mielą, Erika ir dar viena kita... kažkaip nelabai skamba.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nei atnaujinimai, nei administratoriai, nei forumo moderatoriai nieko nepakeis. Kas viską gadina tai papeikimai, aš kai pamatau žmogų iškarto pradedu filmuoti, nes žinau kad jis kažką darys ir rašys papeikimą... Nebūtų verkimų dėl nieko, serveris būtų 3x geresnis ir įdomesnis, nes dabar parašyk eilinam tu esi toks, tau papeikimą parašys

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai geros įdėjos, tik del privilegiju, nereikėtu per daug nupiginti, nes kad visi su ADMIN/VIP nelakstytu, šeip dedu +rep

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

bbd, aš ant to lv *Myliu Las-Venturas.lt* kūrva.

Redaguota nario Augis_Kupryss
įspėtas.beprasmiai pranešimai.
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...