Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Žygis_Vodka

Nuomonės apie Žygis_Vodka

Rekomenduoti pranešimai

Pokolkas antras las-venturo žaidėjas mano akivaizdumu kuris vertas ne tik pagarbos, o dar ir daugiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Normaliai ant režimo kaip diktatorius :) Įspėjimų neigaili (priešingai nei kiti moderatoriai). Ir šiaip prie tavo diktatūros bei Mindes (script) grąsinimų pradėjau bijoti šešėlių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mes visi žinom kad jis gerbiamas ir t.t. Bet kad jis moka užjudėt ir normaliai prasibazaryt dar aš nežinojau, laikyk kardaną, su tuo G.Moderatorium, sėkmės


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vienas is tu zmoniu sitoje skyleje kuris uzsitarnavo tai ka turi teisingu budu, sekmes.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu Vodkius tai malačius yra, priklausomas nuo manęs - muhamedo, skolų aišku nesusimokėjęs, tačiau pabazarint visada galima su tokiu čiuveliu :))))


  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

mldc global elite priž. Bet jei rimtai nzn a pameni is 2013 mane bet mldc budavai/esi. CSGOEAGLE

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu man čia neatrodo, kad tikrasis Žygis_Vodka, nes jis visad rašydavo tik lietuviškomis raidėmis, o čia beveik viską rašo bel lietuviškų raidžių, na tikrasis tai buvo tikrai mldc...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu man čia neatrodo, kad tikrasis Žygis_Vodka, nes jis visad rašydavo tik lietuviškomis raidėmis, o čia beveik viską rašo bel lietuviškų raidžių, na tikrasis tai buvo tikrai mldc...

 

Man čia neatrodo, kad tikroji Deimante_Miela, nes ji visad būdavo aktyvi, o čia beveik visiškai neaktyvi.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, nebedravęs bet prisimenu iš senesniu laiku atrodo ftb tavęs, p.s kiek matau neesi bukaprotis, patinka ka manai apie serverį ir kaip padidinti serverį žaidėju, bei kai kurios nuomones sutampa mano su tavo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Matomai naujokas kažkoks, labai norėtusi artimiau susipažinti, jei reiks pagalbos serveryje visada kreipkis ;) sekmės 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Rimtas dėde , serverio senbuviu vilkas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...