Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Invision_White

Ilgai lauktas pagr. administracijos žodis

Rekomenduoti pranešimai

 

Supranti JEIGU jūs visas idėjas vykdytumėte kurios yra skiltį tikrai serveryje nereikėtu važinėti su darbine ir kelti rida, bet jums tai "netinka" tai dar kažkas juk ne jūs žaidžiate, o mes ir mes žinome ko mums reikia ko mums nereikia. Šiuo atveju norint išlaikyti dideli skaičių serveryje servą turi valdyti žaidėjai, o pgr administracija turi būti vykdytojai.

 

Dažniau darykit eventus iš kredu ir pan

  • Patinka 7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražink Gasoliui pareigas ir bus viskas kaip svistu patepta

  • Patinka 19

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na tikiosi bus taip kaip sakai. http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/129783-misija-serverio-gaivinimas/page-3&do=findComment&comment=1176271 šitoje temoje yra pasiūlymų iš žaidėjų pusės.


  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nieko neturiu ko pasakyti, bet tikiu, kad pataisysi klaidas ir grįš normaliai žmonių, Ačiū, kad paskaitei mano žodžius per tavo pažada!!! TIKIU, KAD VISKAS BUS TVARKOJE TAI LINKIU KANTRYBĖS, SĖKMĖS IR LAIMĖS GYVENIME IR KURIANT NAUJA GAMEMODA AR NETGI KAIP IR NAUJA SERVĄ!!!!!!!!!!!!!! SĖKMĖS!!!

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Skatydamas šią tema supratau jog tau tikrai yra svarbus šis projektas,nu ką laukiu pokyčiu. Aš su serveriu iki galo !

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano nuomone tai CS:GO čia viską labai pakeitė. Nežinau čia kurie žaidžiat CSGO peikit ką norit darykit px man :D Tiesiog tiesa sakau. Padarykit apklausa kiek žmonių iš LV žaidžia CSGO garantuoju kažkur puse serverio žaidžia CS:GO ir viskas. Vienas žmogus pradėjo žaisti CS:GO pasiūle kitam , tas vėl kitam ir taip paplito pamate , kad kažkas naujo ir viskas , o SAMP jau tapati rūtina ir niekas nebelošia. Pavizdžiui serveryje man tai nieko netruksta , aišku veiksmo nėra , bet čia dėl žaidėjų skaičiaus mažo ir šeip kažkaip nu man asmeniškai nebėra to įdomumo žaisti LV , nes visi seni žaidėjai tokie kaip Šrekas / The_malboro / Kros / Mexo / Gasolis / Tosha / Sintas / Morreti / Vegis / Danny / Terry ir visi kiti senbūviai su kuriais tiesiog TS dura stumdavai ir būdavo labai įdomu , dabar ateini į TeamSpeak visokie Tyshwan ateina ir ahujielina. Pro_Kents visada tvarkdarys šuda mala , kickina ir panašiai , o kaip draugeliai kažką įžeidinėji juokiasi. 

  • Patinka 18

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na taip,visu pirma reikėtų apsiimti klaidų taisymu, nes pats aš prisijungęs į serverį po metų pertraukos(prieš tai žaidžiau neilgai) likau nustebintas,kad tų klaidų tiek daug.


Šias visas klaidas ištaisius reikėtų surinkti reklamuotojų komandą, kurie padėtų sugražinti serverio žaidėjų skaičių į tą, kuris buvo lygiai prieš metus - ~200 žaidėjų pastoviai. O poto  arba tuo pačiu metu  aišku reiktų kibti į atnaujinimus,bei paruošti vieną rimtą atnaujinimą, kuris pakeistų serverio kasdienybę į gerają pusę.


Dar vienas svarbus dalykas būtų projekto komandos rimtas požiūris į savo paskirtas pareigas,nes nuo jų priklausys kiek naujų žaidėjų susidomės projektu.


Tai ir linkiu sėkmės komandai, bei jeigu reikės,visada padėsiu! :)


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

jeigu rconinsi is lempos tai cia niekada gyvenime nebus zaideju nors ir atgaivinsit.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Padaryk į savaitę bent vieną įventa iš kredų ir pranešk apie tai iš anksto, darykit atnaujimus tokius kokie budavo anksčiau ir nesakykit, kad nėra idėjų, nes ir bugų ištaisyt nebesugebat ir įkelkit tą pokerį, daugiau nieko nereikia, na dar leiskit žmonėm pavadint vienas kitu duhu ar aasilu, nes čia jau kai kokiam seime ir tai ten geriau :D

  • Patinka 8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Turiu pasiūlima su eventais kurių labai reta tai galėtu būti lenktynes su mašinom, drift eventų, plaukimo eventai, bėgimo, reakcinių eventų taip kad nebūtu žaidėjams nubodu. Ir būtu ka veikti ne vien sėdėti darbinėje mašinoje ir kelt rida..

  • Patinka 8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jeigu atsirastu normalūs direktoriai mafijos, teisėsaugos tai būtu veiksmo, bet mažai žmonių nebeįdomu, bet aš liksiu iki tol kol atsiras daugiau žmonių serveryje tad linkiu visko ko geriausio.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Senai čia reiškiausi ir sekiau serverio naujienas, bet pilnai suprantu Invi. Mačiau jo indelį į šį serverį, nuo pat forumo atidarymo, tikiuosi toliau gyvuosit! Nepirma ir nepaskutinė duobelė :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražink gaujas, teisėsauga nu kaip buvo prieš metus, nes dabar nuobodu neturiu aš pvz daug pinigų, o azarto čia mažai be 1k, o veiksmo čia nebera nes parašiau kodėl man šis serveris irgi dabar yra svarbus, bet aš atrodo nelošiu net metų, bet man jis patinka :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

 

Supranti JEIGU jūs visas idėjas vykdytumėte kurios yra skiltį tikrai serveryje nereikėtu važinėti su darbine ir kelti rida, bet jums tai "netinka" tai dar kažkas juk ne jūs žaidžiate, o mes ir mes žinome ko mums reikia ko mums nereikia. Šiuo atveju norint išlaikyti dideli skaičių serveryje servą turi valdyti žaidėjai, o pgr administracija turi būti vykdytojai.

 

Dažniau darykit eventus iš kredu ir pan

 

 

Labai dažnai tos idėjos būna visiškai nelogiškos arba visiškai nereikalingos. Nekalbu apie visas, tačiau apie didžiają daugumą. Antroji dalis dėl eventų, galiu pasakyti tiek: neįsiskaitei normaliai ką rašiau.

 

Nieko neturiu ko pasakyti, bet tikiu, kad pataisysi klaidas ir grįš normaliai žmonių, Ačiū, kad paskaitei mano žodžius per tavo pažada!!! TIKIU, KAD VISKAS BUS TVARKOJE TAI LINKIU KANTRYBĖS, SĖKMĖS IR LAIMĖS GYVENIME IR KURIANT NAUJA GAMEMODA AR NETGI KAIP IR NAUJA SERVĄ!!!!!!!!!!!!!! SĖKMĖS!!!

 

Naujo gamemodo ar naujo serverio niekas nekurs.. :D bet už sėkmę tai ačiū, ačiū.

 

Sveikas Invi turiu šiokį tokį pasiūlima tai galėtu būti eventai lenktynes su mašinom, plaukimo eventai kurie labai retai daromi ar dar tai kažka ten..

 

Labas. Plačiau.

 

Senai čia reiškiausi ir sekiau serverio naujienas, bet pilnai suprantu Invi. Mačiau jo indelį į šį serverį, nuo pat forumo atidarymo, tikiuosi toliau gyvuosit! Nepirma ir nepaskutinė duobelė :)

 

Ačiū, Šarūnai, tu visada moki įpūsti optimizmo! :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jeigu atsirastu normalūs direktoriai mafijos, teisėsaugos tai būtu veiksmo, bet mažai žmonių nebeįdomu, bet aš liksiu iki tol kol atsiras daugiau žmonių serveryje tad linkiu visko ko geriausio.

Sakai normalių direktorių reik ? :D Kuom dabar tau blogi tie mafiju direktoriai? teisėsaugos esu aš iš savo pusės pasakysiu kodėl neaktyvus dabar esu todėl kad neidomu net žaisti kai serve po 12-20 žaidėju nei veiksmo padarysi nei treniruotės normalios nieko tas pats ir mafijose.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pagaliau kažkas juda... Tikiuosi paskaitysi žaidėjų nuomones apie būdą, kaip sugrąžinti serverį į aukštumas, bei kuo greičiau šalinsi neaktyvius ir atsisakančius žaisti prižiūrėtojus :) Sėkmės darbuose :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Buvo .: Los Santos Vagos :. buvo .: SVOLAČIAI :. buvo serverį + 170 nėra abejų klanų nėra veiksmo - nėra žmonių


  • Patinka 25

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Niekur toli neisit , su Brito atnaujinimais . Į savaite tik viena kart atnaujina , ir tai nieko gero . Kiek pasiūlymu yra , bet jus jų net nesiruošiat to daryt . Tai manau išpradžiu reik pradėt normaliai dirbt prie projekto , o ne po 15min , kaip BRITAS .. Sunkiai be pritrauksite tu žmonių . Ir patys labiau žaiskit tame serveri ir pamatysit ko reik serveriui ir jūsų bendravimas su žaidėjais serveri tai ką aš žinau .. Bendraujat kaip su kokiom šiukšlėm net nekreipiat dėmesio paklausia ko nors nieko neatsakot .. Čj pagrobtu koks mafijos direktorius , kad duotu veiksmo teisėsaugai , tai Tu ( Invi ) su Britu pistumete bana 2sav , ir dar blist direktorių ir visų darbų . Čia bent jau man taip atrodo , nes iš jūsų serverį atnaujinimų beveik nėra , pokeris jau turėjo būti per LV gimtadienį , o jo dabar net nėra, nu ką galiu pasakyt gėda .. Galbūt pasitaisysite , bet aš abejoju ir nebetikiu šio serverio ateitimi , bet jei tikrai jus ji žadat atgaivint tai sėkmės . Galbūt ir vėl pradėsiu žaist čia . Dar kart sėkmės ;)

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Buvo .: Los Santos Vagos :. buvo .: SVOLAČIAI :. buvo serverį + 170 nėra abejų klanų nėra veiksmo - nėra žmonių

 

Nu kad yra LSV bet žaidėjų skaičiaus nėra nuo to. Nu šiaip kas reiktų pirmiausia ištaisyti visus serverio bugus , paskui atnaujinti foruma, ir įgyvendinti siūlomas geras ir logiškas idėjas. PGr. Administracija galėtu daryti daugiau konkursų pvz seniai bebuvo koks dragas,driftas,Lenktynės su laivais, galėtu būti ir dviračių, sraigtasparnių,lėktuvu lenktynės. Lektuvu lenktynės galėtu būti pvz pakilimas LV oro uoste nusileidimas Sf kas pirmas ar kažkas panašas. Nu ką galiu palinkėti sekmės Pagr. Administracijai kantrybės mums ir laukiam pasikeitimu tikiuosi tai įvyks greitu metu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Padarytas buvo atnaujinimas su nelegaliomis galimomis lenktynėmis lv mieste, ta prasme gali pgr.adminsitracija išjungti radarus? kodėl gi ne? štai tau idėja, tokio dar tikrai nebuvai organizavęs. O šeip Invi mane tikrai prisiminsi na kaip seną žaidėją tarkim prisiminsi gal netgi ir mano senesnį name, bet esmė tame kad duobė kasė ne tik komanda ir apsileidimas o gobšumas, dar kai tik aš atėjau į serverį buvo visai kitaip tu siekiai tikslo tas tikslas buvo kokia retesnė mašina, tu dirbai nolaifindavai, prasidėjo pardavimai, prarado vertę, daug kas prarado vertę, nebeliko ko siekti. Veiklos serveryje yra užtektinai tik reikia ją tinkamai išnaudoti bet ilgainiui tai darosi rutina.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Buvo .: Los Santos Vagos :. buvo .: SVOLAČIAI :. buvo serverį + 170 nėra abejų klanų nėra veiksmo - nėra žmonių

 

Bent protingai atrodai. (labas tau)

 

Siūlau duoti man ADMIN/VIP ir žaidžiam. Ir kredu dalybas simboliškai kiekviena vakara.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bent protingai atrodai. (labas tau)

 

Siūlau duoti man ADMIN/VIP ir žaidžiam. Ir kredu dalybas simboliškai kiekviena vakara.

taigi tu tam RN*.LT sėdi, ko čia lekioji per projektus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

taigi tu tam RN*.LT sėdi, ko čia lekioji per projektus.

Kur? :DDDDDDDD Tu gal prasiplauk galva šunie.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Kurti naują...