Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Invision_White

Ilgai lauktas pagr. administracijos žodis

Rekomenduoti pranešimai

Reikia viska nuo nulio pradet. Pinigu restartas, direktorius visus ismesti ir nemokamus adminus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kiek man tenka stebėti Administratorių darbą, bent paskutiniu metu tai daugiau padeda mokami Administratoriai ir tik vienetai iš nemokamų padeda ir nereikia sakyti, kad kažkas nardo jei padeda, gal  būt tie mokami ir ne visada padeda, nes ne visada turi Administratoriaus statusą, bet tai kaip turi tai padeda, žinoma yra ir tokių, kurie prašo parašyt pagyrimus, duoti /naudina, bet jų ir padėjimas yra vienadienis.Tarkim aš nebijočiau, keisti Administratorių nemokamų ir dažniau, nes tai būtų tiesiog paskatinimas dirbti geriau, jeigu gauni Administratorių nemokama, tai ir turi dirbti tau paskirtą darbą, blogai atlieki būni šalinamas iš komandos ir į tavo vietą ateina kitas, kuris dirbs geriau, va dėl to kiekvienas ir stengtųsi padėti, o na tai, kad gavai Adminą ir sėdi sau ramus, noriu padedu, noriu e, noriu 3 dienas nesijungiu ir bent šiuo metu niekas nieko nesako.Todėl siūlyčiau , kiekvieno nemokamo Administratoriaus logus patikrinti, bent kas 3 savaite ir jei nedirba tiesiog metą lauk ir tikrai ateis naujas veidas į to vietą ir tikrai stengsis padėti ir dirbti geriau, nei prieš tai buvęs.Jei jums atrodo ,kad aš blogai atliekų savo pareigas, tai tegu meta ir mane, ateis geresnis už mane, kuris ir dirbs geriau.Vot tak.

AŠ geriausias buvau taip? Tu pritari mano grįžimui zuiki?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėl eventų čia nesiplėsiu bet pasakau tiek. ateik i Las-Venturas.LT Administracija šitą savo skp aš idėjų prirašysiu eventam. gal kažką sukursim.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Omg bendži, sako nardo.. Pati miela rašo, kad pirktiniai padeda daugiau, čia tiesa, nesakau, kad tave čia šalinti ar kitus, tu padedi, matau..O kaip tu pasiekiai  tą nemokamą adminą, irgi padėdavai žmonėms.. Aš nusiperku adminą, ne dėl /pas ar /gaut, ne dėl savo naudos, dar sako skatinu naujokus, kad pagyrimus rašytų.. Be to nesakau, kad čia kiekvieną dieną reikia nolaifint, lauke šiltas, bet į dieną nors po 20 min prisijungti tai manau reiktų.. :D Kaip tu sakai - stengiasi visi, matau, bet yra ir tokių kurie neprisijungia 2 - 3 dienas iš eilės. ( manau čia išvis nesistengia), o pvz:. kiti tai nors daro ką nors..

Žinau net tokių adminų, kurie kitame projekte žaidžia sau ramei. Pradėjau aš vėl rimtai dirbti, dabar stengsiuosi apimti visas administratorių grupes savo administravimu, kad būtų naudingiau projektui, tikiuosi, jog ir kiti administratoriai man padės.

 

Džeikis & Bendžis <3

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man geriau teamspeak unban ir viskas ok

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manau pradžiai reiktu visas klaidas ištaisyti, o vėliau po truputi tobulėti. Pavyzdžiui, šiame serveryje yra kartingų trasa, tai siūlyčiau padaryti, kad būtu galima susilažinti iš pinigų su kitu žmogumi, ir lenktyniauti. Laimėtojas gautu visą sumą. Dar galima padaryti kažką panašaus ant vandens su Kateriais lenktynes.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pradėsiu nuo eventų, idėjų tikrai yra, na bent jau pas mane, bet viskam reikia šiek tiek daugiau negu vieno rengėjo su administratoriaus komandomis ( reiktų smulkių komandų kurias galima sukoduot per kelias minutes arba tiesiog vieningesnės adminų komandos, kad pamatę jog kolega kažką daro jam padėtų ) Tai, kad čia mažiausia bėda, o dėl kitų punktų manau per daug savikritiškai, taip jūs atsipalaidavot, bet jūs turit pilną teisę taip elgtis, tačiau reiktų biški pažiūrėt kaip tai daro kiti serveriai, jų savininkai tiesiog išrenka pagrindinius prižiūrėtojus kurie ir prižiūri serverį vieni ( žinoma jai taip dabar padarytumėt prasidėtų verkimai, gazdinimai jog leavins, tačiau paverks - praeis.) čia bėda yra viena, kiek tave pažystu nelabai tau sekasi pasirinkti tinkamus žmones į "valdžia" ko pasekoje atsiranda bendra nuomonė jog niekuo negalima pasitikėti. Visgi žinau egzaminai tavęs taip pat kaip ir manęs laukia ir aktyvumas tik kris, todėl būtina surinkt tinkama komanda kuri tave pavaduot gali. IR NEIGNORUOK TOS KOMANDOS, kaip anksčiau būdavo kalbu apie "teho laikus" :D žinoma turiu visus adminus, prižiūrėtojus tuo metu.


Ir jai tiesiai šviesiai nustok visų nuomonių klausyt prie nieko to ne prives, turėtum ir pats tai pastebėt jog iš pradžių dauguma už kažkokias naujoves, praėjus keletai dienų viskas aukštyn kojom ir taip be galo.


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pats kaltas Invi, kai buvo žmonių tu neregavai į žaidėjų idėjas, klausimus. Gi ne Jus žaisit, o žaidėjai jums buvo gaila įdėti jų idėjas. Kaip jūs taip ir žaidėjai jums. Dingo žaidėjai pradėjai kažką daryt, kad žmonių vėl būtų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

As manau kad reikia pradeti dazniau daryti eventus tokius kaip lenktynes kuponu vakara ar ka ten :D ir t.t. Nes anasyk buvo tu kuponu vakaras buvo zmoniu susirinke net 260 beveik bet pradejo leavint nes negavo prizo bet jeigu eventai butu dazniau ir dazniau ir vis kiti laimetu tikrai zaistu normaliai manau :).

Ir butinai idekit pokeri niekada nebandes bet noreciau pazet kas ten per daigtas :).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai pradėk normaliai dirbt ir nereikės rašyti tokių temų. Nejaugi taip sunku dirbti ? Jug daug kas perka visokius vipus adminus ir t.t.. , tu gauni pinigus , o atlygio žaidėjams beveik neduodi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gana atidžiai perskaičiau visus komentarus, kurie susikaupė per maždaug parą nuo temos sukūrimo. Apibendrinus galiu pasakyti, kad komentaruose atradau beveik pilną taurę pesimizmo.. Liūdna, bet ką padarysi, svarbu patys neinam kartu su tuo pesimizmu ir išliekame optimistais! :)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gana atidžiai perskaičiau visus komentarus, kurie susikaupė per maždaug parą nuo temos sukūrimo. Apibendrinus galiu pasakyti, kad komentaruose atradau beveik pilną taurę pesimizmo.. Liūdna, bet ką padarysi, svarbu patys neinam kartu su tuo pesimizmu ir išliekame optimistais! :)

 

O dabar lietuvių kalba, papasakok ką norėjai tuo pasakyti? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pastebiu, pgr. administracijos pasiteisinimą, dėl neįgyvendintos įdėjos, daugėlis kalba jog ten reikėtu ar ten kokios naujos gui lentelės ar ko, o administracija tiesiog atrėžia, kad nieko čia nereikia viskas ok kaip ir yra, manau tas pats per tą patį atsibodo, gal kartą per 2 mėn idedamas koks naujas mapp darbas, tai čia būna jau wow, na nekalbėkime apie kokį L** kuris turi apie 350 žaidėjų ir jame atnaujinimai būna kartą per pus antrų metų, bet tas serveris jau čia taip ir turi reputaciją... O LV vistiek silpnesnis taip šveliai pasakius, o jeigu administracija į nieką dėmesio nekreips, pvz pokeris man jis kaip čia pasakius p* giliai giliai, nei pokerį moku žaisti, nei ką, bet daugėlis dėl jo ir verkia, susibugino pokeris, išėmė ir gana, 100% to pokerio niekas netvarko, nes per metus jeigu ne per du ar pusantų niekas su pokeriu nepasistūmėja, o tai tik rodo administracijos nusispjovimą ant serverio.

 

Pinigai nėra uždirbami iš nieko, pirma pelnas būdavo, o ką darysi su 10 žaidėjų serveryje kai liks, na nebent Poweris ateis ..

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O dabar lietuvių kalba, papasakok ką norėjai tuo pasakyti? :D

 

Pagal mane jis turėjo omenyje, kad dauguma žmonių komentaruose buvo: kad projektas žlugs, ir tuom tiki. t.y Pesimizmas plačiąja prasme yra įsitikinimas ar pasaulėžiūra, kad viskas yra blogai arba ateityje bus blogiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu, kad stengiesi dėl projekto ir jis tau rūpi. Norint atgaivinti serverį reikia: neožinti kitų, palaikyti gerą atmosferą serveryje, bendrauti draugiškai, daryti įdomius atnaujinimus, išklausyti kitų žaidėjų nuomonių, ko jie nori, bei aktyviau sustiprinti administratorių darbą. :) Manau tai pagrindiniai aspektai, kurie padėtų vėl projektui susigrąžinti gerą vardą!

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tą pačią istoriją jau skaitau nebe pirmą kartą... Žadat ir žadat, kad padarysit eventus, kad sutvarkysit pokerį ir t.t. Kiek jau laiko tai tesiasi? Kiek laiko darysit eventus? Daugiausiai dvi savaites, pradės vėl žaidėjai rinktis, ir vėl bus - "Na x ui man reikalingi tie eventai, jiems reikės, jie patys pasidarys". Reikia ne pažadų, o konkrečių veiksmų. Pažadėt ir aš galiu, kad ateisiu į LV ir atsivesiu 500 žmonių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

LV BUGAS : LIONEL_MESSIS.


 


Nebūtų messio, nebūtų lsv, nebūtų pievų, ir visi loštu.


 


KAI IŠTAISYSIME JĮ ŽAIDĖJAI GRĮŠ .


 


paka.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Reikėtu naujokui užsiregistravus uždėti daugiau pinigų nes aš nesenei užsireginau tai sunku yra be šaibų. Arba 3d. Nemokamo vip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveiki visi. 


Turbut nustebot mane čia pamate, bet kartais ateinu į forumą pasižiurėti kas čia dedasi, ir suradau tokia tema sugalvojau iškarto išsakyti savo nuomone. :)


Kadangi čia žaidžiau prieš metus, man tikrai labai patiko, tačiau gavau baną ir nebelošiau unbano nepirkau o ir doneterio nesuradau.


Galiu pasakyti viena rimta priežasti kodėl čia žaidžia mažai žmonių, o gi todėl, nes čia yra viskas labai griežta, tiesiog žaidėjai, negali laisvai žaisti ir daryti tai ką jie nori, žinoma yra visada ribos ir žaidėjai su tuom gali susitaikyti, tačiau dabar serveryje tikrai ribos viršijo savo limita ar kaip čia pasakius, nes žaidėjai negali normalei žaisti, kas per nesamone už žaidėjų žalojima 2h jailo? tikra nesamone, suprantu ten naujokams nepatinka, kad juos šaudo ir panašiai, padarykit tokia sistema kaip kažkada buvo kitame projekte, jeigu šaudai naujoką, tau pačiam nusiima gyvybės, taigi nėra taip sunku taip padaryti, dar galiu pasakyti išimkite daugiau objektų, nes ne visi serverio žaidėjai turi gerus kompiuteriu, o su lievais labai lagina serveryje ir žaidėjai tiesiog negali žaisti serveryje, nes jiems žiauriai lagina ir crashina.


Dar yra bėda tame, kad serveryje mažai veiksmo, ką dėl to daryti?


O gi surasti nusikalstamų grupuočių prižiurėtoją toki kuris visada buvo nusikaltelis ir visada tokiu bus, kadangi jis žino ko reikia nusikalstamom grupuotem, jis tikrai sugalvos daug veiksmo jiems ir serveryje tikrai bus daug įdomiau.


Dar serveryje minusas toksai, jog mažai mldc ir prikolnu žmonių jame žaidžia, suraskit pora prikolnu žmonių su kuriais butu galima paprikolinti teamspeake, tada tikrai serveryje bus daugiau žaidėju.


Nors serveryje ir nežaidžiu, bet patarimų duoti tikrai nėra sunku, linkiu tau sėkmės Invi. :)


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Invi nepisk visiem proto cia jau ir taip asiku kad visi zaidzia kitur jus dalbajobai pokeri galima pirkti jau serveruose pilna as testavau nes jusu suervery buginau saibas kituose servuose neinja buginti *Myliu Las-Venturas.lt* jai norit kad is servo butu kaskas idekit patys lt i ji sukos dapisot o ne is zmoniu vokit saibas ablauhai ps Ainis Money 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Retai kada apsilankau čia, bet teko prieš kelias dienas prisijungti ar viskas yra išlikę. Tai nors už tai pagirtina, nes niekas nedingo. :) Bet pagal mane, serveryje didelių pakitimų ir neįvyko, nes beveik viskas atrodo taip pat. Tiek judėjimas, tiek serverio išvaizda ir tik keli papildomi pinigų plėšimai iš žmonių. :D Pats netgi nustebau, kai pamačiau, kad serveryje tik 30 snukių.

 

Jūs, kaip savininkai, turite išlikti rūstus ir rimti, kad žmonės žinotų, kad neesate jūs kokie jų draugai ir panašiai. Nes jie jums užlips ant sprando.

 

O mano idėja tokia. Padarykit esminių komandų po kelis vedimų būdus. Pvz.: /pagalba, tai padarykit dar /kaip, /help ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

LV BUGAS : LIONEL_MESSIS.

 

Nebūtų messio, nebūtų lsv, nebūtų pievų, ir visi loštu.

 

KAI IŠTAISYSIME JĮ ŽAIDĖJAI GRĮŠ .

 

paka.

 

 

tu geriau palapnok, messis vos tam serve 150+ išlaikė, messis nebeturi laiko prie samp tai ir veiksmo nėra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sakai normalių direktorių reik ? :D Kuom dabar tau blogi tie mafiju direktoriai? teisėsaugos esu aš iš savo pusės pasakysiu kodėl neaktyvus dabar esu todėl kad neidomu net žaisti kai serve po 12-20 žaidėju nei veiksmo padarysi nei treniruotės normalios nieko tas pats ir mafijose.

Nu tai daug kas nori daug veiksmo, o tokie direktoriai nedaro veiksmų, o šiaip tai būtu gal žmonių nors padarytu veiksmo, bet ne žaidžia kokį Cs:Go ar pnš. Tai kas darys veiksmo jei bus atsijungę direktoriai, o darbuotojai lauks prisijungiančių direktorių. Nu tai kas bus a? Nieko gero...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

misijas sukurkit naujas *Myliu Las-Venturas.lt* pilna tu ideju misijoms nieko nesistenget

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Kurti naują...