Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Invision_White

Ilgai lauktas pagr. administracijos žodis

Rekomenduoti pranešimai

Nu ką galiu šioje vietoje padėti ar kažką patarti , bet mano nuomone viską labai pakeitė CS:GO bei GTA V  visų lauktas , bei sulauktas žaidimas , taigi CS:GO žaidžiame visi , bet ir samp , taigi mano nuomone visi galima sakyti nusipirko GTA V kiti CS:GO gal kas neturėjo , bei visi mes ir mūsų serveriai galima sakyti žlugę , vienus projektus apleidžia pagr.administracija , kiti jau išaugą iš tų žaidimu , kiti jau tiesiog nebenori , žaisti to samp , o geriau jie prie kokio CS:GO arba GTA V  labai laukto žaidimo , aš pats dabar noriu GTA V , ir žadu nusipirkti, Šitoje vietoje ką dabar pasakė Invision_Whitea's , tai mano nuomone šis serveris dar gyvuos ilgai , jei kaip pasakė invision , serveris rimčiau kaltas dėl pagr.administracijos , mano nuomone ne , jie viską puikiai atlikinėjo atnaujinimus darė , tvarkė bugus , žodžiu viską darė prieš 2 gerus metus , kaip mano žodis "KAS TURI PRADŽIĄ TAS TURI IR PABAIGĄ''

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu karuoč, buvo Tosha buvo tvarka, Toshos nebėra - tvarkos irgi  :wub: Dabar jūs pavydėkit mumsss Toshos <333

  • Patinka 7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nemanau čia,kiek nors yra tiesos.Čia jau viskas aiškų, kas yra vsio gana.Serveriui šakės,kaip baigsis mūsų duotos,bapkės jūms,tada gal ir ateis į galvą iš kur,jas gavot.Ir tada tik,gal kažkiek pajūdėsit.Aš pasakysiu,nuoširdžiai rėmiau jūs,pinigine paroma,o jūs man? ***** Tik,jokiu nuolaidų,ar serverio valiutos,ar į pagerbosių žmonių pinigine paroma garbės sąrašą įrašyti.Nieko negavau,tiesok baisu,yra krč gaunasi - "adiós mis amigos" ir vsio.Jums niekad,nerūpėjo kas šis serverį žaidė,ir švaistė laiką.Krč .....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viskas labai paprasta - metam miela lauk , iškarto +100 žaidėjų.

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu bbž, bbž ar čia kažkas pasikeis

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pradėjau žaisti šitame projekte , mėnesis po atsidarimo. Žaidžiau išviso gal 1,5 metų. Serverio žlugimo pradžia buvo kai tik jisai atsidare. Pilna bugu , kai ištaisydavo viena buga atsirasdavo dar 2 ir taip be galo be krasto iki dabar. Serverije 0 veiklos išskyrus važinėti su mašina. Nesamoningos taisykles , pvz kad mafijos negalejo keiktis , saudyti i civilius ir daug kitu. Poto priėjo visokių *Myliu Las-Venturas.lt* žaidėjų ir pradėjo įvedinėti savo tvarka ir Invis jiems pasidave. Visi gerai žinojo , kad as gerai "sueidavau" su Ernis_Caffe. Kai Ernis_Caffe gavo DPI visi šansai tapti direktoriumi man dingo. Kodėl? Dėl to kad nuo serverio starto mes gerai bendravom , ir jeigu as būčiau isrinktas direktoriumi jo DPI laikais , automatiskai jis butu netekes savo posto nes tipo "prastūme sava" , o tai yra eilinę nesamonę. Serveri pilną ožių. Vienų žodžių gaivinkit negaivine to serverio vistiek jis žlūgo. Nuo kada vip kainuoja 20lt? Serveris darytas kad iš jo pasipelnyti (kaip ir visi projektai) bet kam pelno norėti tiek daug? Kuo daugiau norėsi tuo mažiau bus. Uždarykit projektą vistiek nieko gero nebesigaus. Paminėsit mano žodi.


P.S Eventus reikėjo rengti pradžioj o ne pabaigoj kai visi išėjo. Kaip ir minėjau žaidžiau čia 1,5 metų , stengiaus nieko blogo nedaryti ir siekti kažkokių pareigu bet eilini karta būdavo išrenkami tie patis žmonės ir kiti neturėdavo šansų. Apie DPI išvis nėra ka kalbėti (buvusius). Buvo ir gerų bet buvo kur ringdavo po trys savaites. Visa šitai ir sužlugdino projekta. Nepadoneitines čia žaist negali o paslaugos kainuoja per brangiai. Rekordu sekimai nenusiseke. Ekonomika sugriauta , kai turi verslu po 2000e/15min ar kiek ten nepamenu. Mano versla kur duoda 120 šūdo vertas nors išleidai padoriai pinigų . Viso gero.


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nesiruošiu rašyt pasakų kaip kaikurie asmenys susirinkę šioje temoje, tačiau pasakysiu ką galvoju pats. Jei atvirai, kalbant apie administratorių komandą ir apskritai visą projekto komandą, galiu pasakyt tik tiek, jog dabar yra visiškas ŠŪDAS. Galit mane peikt kiek norit, galit stūmt už šį mano išsireiškimą. Nors ir pats esu komandoje, savo darbo indėlį matau ir išskiriu kaip labai mažą. Pradėkim nuo to, jog didžioji komandos narių grupė žaidžia kituose projektuose, nevardinsiu asmenybių, tačiau to daryti nevalia, jei esi kitame projekte svarbus asmuo. Administratorių darbas labai labai stipriai sumažėjo, galiu pasakyt, kad dabar pats visišką šūdą malu žaidime. Nenoriu peikt kiekvieno atskirai komandos nario, tačiau noriu pasakyt tik tiek, kad užteks mums atsiprašant pistis vienas ant kito kaip šunims su katėmis... Jei norit padaryt kažką tokio WOW tada turit pradėt mąstyt vienodai, tiksliau - vieningai. Jei kūrsim taisykles kurios viena kitai prieštarauja, koks gi bus mūsų žaidimas ? ŠŪDO DUOBĖ. Negalėsim daryti nieko. Visiškai pritariu Terriui, siūlau padaryti visišką pinigų restartą, kad neliktų nė cento. Padidinti ar sumažinti kainas čia jau spręsti jums, tačiau antra mūsų problema pati serverio ekonomika. Dėl pokerio iškart galiu pasakyt ++++rep. Grįžtu prie savo žinutės pagrindinės temos, kiek galim pyktis, rietis dėl žaidimo... Pagaliau susiimkim visi, padarykim vieną, kad ir mažą stebūklą kuris padėtų atgaivint projektą. T.y baigiam pist šūdą viens kitam ant galvos. Galėčiau kalbėt apie kiekvieno nario šūdo indėlį į projektą, bet daugelis pakeistų nuomonę apie mane, tad to daryti tikrai nenoriu. Visa šia žinute, galiu pasakyt tik tiek, jei visi normaliai paiimsime į rankas tą šūdą kurį pridarėm pačiam projektui ir išmesim per bortą, viskas bus tvarkoje. Pats nuo šios žinutės parašymo, pradėsiu stengtis dėl projekto dvigubai daugiau nei nuo to laiko kai siekiau nemokamo administratoriaus. Tikiuosi išgimdysim kažką.


Mano idėjos, kurios iškart padėtų :

Pinigų restartas.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visų pirma pats kaip būdamas administratorius pastebėjau, jai naujokuj nepadeda jis kelis kartus rašo į /adminams, kol jam niekas nepadeda ir išeina iš serverio.. Siūlau kažką daryt su nemokamais adminais, kelis pramėtyti , nes kiek pastebėjau net neprisijungia į dieną ar išvis nesirodo 2 dienas. Siūlau kelis išmest ir priimt kelis naujus kurie stengiasi.

 

Dar vienas dalykas tai reikėtų daryti kokius renginius, dalinimus retų mašinų, ar kreditų. Kai būdavo rekordų siekimai kiek būdavo žmonių, dalinimai ir pan.

 

Ir manau kai jau tikrai susitvarkys pokeris atsiras tikrai nors +100 žaidėju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nelabai čia jau ką ir be atgaivinsi, gal pokeris dar kažką ir padėtų kaip sakant ( griebtis paskutinio šiaudo ) Didelė problema, kad nedaug naujokų ateina į LV o senesi žaidėjai jau po biški užauga (mokslai,darbas, laiko stoka) ir jau pradeda atsibosti kaip toks žaidimas. Juk pažiūrėkit kokių dabar žaidimų atsirado GTA 5 CS:GO, BF ir t.t jie žymiai lenkia dabartinį gta. Dar viena problema, kad nei vienas jaunas veidas negauna rimtesnių pareigų, man rods išviso nemokamus adminus renka iš vardo ir pavardės, o ne iš anketos turinio..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu aš nesuprantu jūs jau gal apie puse metu sakote, kad 'Pokeri' įkelsite ir t.t tai *Myliu Las-Venturas.lt* sakykite,kad jo vpš nebus arba jį įkelsite kitais metais. Na bet jeigu jau dabar taip vėl sakote, kad greitu metu bus tas pokeris, na tai tikėkimemes, kad dabar įkelsite "Pokeri" ir manau padaugės žaidėju žymiai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visų pirma pats kaip būdamas administratorius pastebėjau, jai naujokuj nepadeda jis kelis kartus rašo į /adminams, kol jam niekas nepadeda ir išeina iš serverio.. Siūlau kažką daryt su nemokamais adminais, kelis pramėtyti , nes kiek pastebėjau net neprisijungia į dieną ar išvis nesirodo 2 dienas. Siūlau kelis išmest ir priimt kelis naujus kurie stengiasi.

 

Dar vienas dalykas tai reikėtų daryti kokius renginius, dalinimus retų mašinų, ar kreditų. Kai būdavo rekordų siekimai kiek būdavo žmonių, dalinimai ir pan.

 

Ir manau kai jau tikrai susitvarkys pokeris atsiras tikrai nors +100 žaidėju.

 

Eilinis nardymas į nemokamus administratorius. Pagalvok pats ką šneki, nesi buvęs mūsų vietoje t.y nemokamų administratorių, tad mažiau užk. Manai, tu stengiesi, kad padedi naujokui kaip sakant atžagaria ranka ir paprašai, kad jis tau pagyrimą parašytų ? Beviltiška. Serveryje naujokų bent jau šiuo metu būna ypač mažai, tad pagalbą suteikinėt niekur nėra labai protinga. Mest reikia tik tuos, kurie visiškai nesistengia dėl savo turimų pareigų, o stengiamės bent truputį visi iš mūsų.  

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šiaip čia gal ir kvailokas pasiūlymas, bet pasiūlysiu. Manau visų pirmą reikia atbaninti daug žaidėjų, gal kas antrą? Žiūrint kokia priežastimi jie buvo užbaninti, ar su kompo sistema atrinkti kokį 100 ir tikrai tada padidės daugiau žaidėjų. Tada reikia surasti naują normalią direktorių komandą (žinoma kai kuriuos palikti jie tikrai geri), bet pvz dabar nežinau, bet kiek žaidžiau tai buvo pas kai kurias firmas tiesiog direktoriai trylikamečiai, pas kuriuos dirbo 5-10 žmonių... Tad.. Reikia manau žvelgti į žaidėją renkant direktorių ir tada bus daugiau norinčių į tą darbą ir perduos draugams, kad ten toks ir toks direktorius davai varom į tą darbą ir manau prisirinks.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visų pirma pats kaip būdamas administratorius pastebėjau, jai naujokuj nepadeda jis kelis kartus rašo į /adminams, kol jam niekas nepadeda ir išeina iš serverio.. Siūlau kažką daryt su nemokamais adminais, kelis pramėtyti , nes kiek pastebėjau net neprisijungia į dieną ar išvis nesirodo 2 dienas. Siūlau kelis išmest ir priimt kelis naujus kurie stengiasi.

 

Dar vienas dalykas tai reikėtų daryti kokius renginius, dalinimus retų mašinų, ar kreditų. Kai būdavo rekordų siekimai kiek būdavo žmonių, dalinimai ir pan.

 

Ir manau kai jau tikrai susitvarkys pokeris atsiras tikrai nors +100 žaidėju.

 

 

Nu kad kaikurie adminai apsileido su pagalba, eventų rengimais ir panašiai tikra tiesa.Tačiau tam yra priežastys.. Lauke geras oras. Taippogi žaidime 30-50žmonių (kokie 5-10afk) ir tu siūlai su kokiais 5-8  žmonėms kokį event rengti?(pora kartų gali, bet tiesiog neįdomu,kai tiepatys žaidėjai, ar tiek nedaug jų.) Tada pagalba naujokams.. Kad tų naujokų 1-5 į dieną būna naujų į dieną.(Spėjimas) Per DIENĄ.Tai ką vat nemokamam adminui,atsakingam už naujokų pagalbą, daryti jeigu nėra kam padėti(beveik)? Padėt kitiems žmonėms, surengt kokį eventą. Einam prie kitos grupės /adminams pagalba.Kai yra 30-50 žaidėjų, pagalbos tikrai reikia ŽYMIAI mažiau,tačiau reikia, ir padeda kai gali ir yra prisijungę. Tačiau buvau vieną dieną prisijungęs ir gal vieną valandą stovėjau tplv, važinėjau,kėliau ridą, ir pagalbos prireikė gal tik 2-3žmonėms(Per valandą), ir tai atgetint į tplv.ir galiausiai,nemanau, kad žmonėms yra labai įdomu žaisti kai yra tik 30žaidėjų prisijungsusių, ypač,kad Las-Venturas yra didelis miestas, administratoriai irgi žmonės, jiem riekia pertraukų nuo tam tikro dalyko, kurį žaidžia jau gan ilgą laiką.Beabejo prie tokio žaidėjų skaičiaus prisidėjo GTA V, ir CS-GO bei kiti žaidimai, nes tiesiog atsibodo tapati rutina(ne man vienam) reikia paįvairinti

 

Manyčiau nereikia kaltinti serverio administratorių, nes lauke šilta, reikia pertraukų, ir nėra tiek daug darbo kai tiek nedaug žaidėjų yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čia tokią idėją dėl Pokerio


 


Padaryti, tai, kad pokerį žaist galėtu tik iš maximum : 200K, taip man atrodo serverio ekonomika netaip ir užlužtu.


 


O naujokams iki 10000xp arba iki 20h pražaisto laiko žaidime jo žaist išviso negalėtu, nes kiti naujokai ateina į serverį ir vsio pinigus parauna ir laimingi iš to pokerio.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas,Invi,Matosi kad stengiesi ištikro dėl projekto.Galiu pasakyti tai,kad buvau bane virš  puse metų atsiblokavau netikėtai net nenorėjau leisti savo pinigų bet manau buvo vertą nes tikrai pažynojau daug senbūvių su kuriais ankščiau veiksmai,grobimai,atgrobimai ir pnš buvo,tikrai geri laikai kadaise buvo.Bet jei nori atgaivinti serveryje turi įdėti ir pats daug darbo pvz:Rinkti bent kelis nemokus adminus išnaujo daug serveryje tikrai sužinos ir norės pildyti gal kuris žmogus bus atsakingas ir norės serveryje būsimi žaidėjai daugiau žaisti jei padės daugiau pagalbos o dabar parašai adminam jie nieko beveik nereguoja manau tau reiktu pradėti viska iš pradžių rinkti naujų veidų komandoje nes su šiais kurie yra nieko gero nebus nieko nesakau apie lioneli,deimante,ir dar keletų gerų bet yra ir tikrai kurie nieko beveik nedaro.MANO ŽODIS GAIVINK KOMANDOS NARIUS.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Čia tokią idėją dėl Pokerio

 

Padaryti, tai, kad pokerį žaist galėtu tik iš maximum : 200K, taip man atrodo serverio ekonomika netaip ir užlužtu.

 

O naujokams iki 10000xp arba iki 20h pražaisto laiko žaidime jo žaist išviso negalėtu, nes kiti naujokai ateina į serverį ir vsio pinigus parauna ir laimingi iš to pokerio.

 

Pokeris ekonomikos nežlugdo. Jį žlugdo /tverslas. Pokeris pinigų negamina.

 

Sveikas,Invi,Matosi kad stengiesi ištikro dėl projekto.Galiu pasakyti tai,kad buvau bane virš  puse metų atsiblokavau netikėtai net nenorėjau leisti savo pinigų bet manau buvo vertą nes tikrai pažynojau daug senbūvių su kuriais ankščiau veiksmai,grobimai,atgrobimai ir pnš buvo,tikrai geri laikai kadaise buvo.Bet jei nori atgaivinti serveryje turi įdėti ir pats daug darbo pvz:Rinkti bent kelis nemokus adminus išnaujo daug serveryje tikrai sužinos ir norės pildyti gal kuris žmogus bus atsakingas ir norės serveryje būsimi žaidėjai daugiau žaisti jei padės daugiau pagalbos o dabar parašai adminam jie nieko beveik nereguoja manau tau reiktu pradėti viska iš pradžių rinkti naujų veidų komandoje nes su šiais kurie yra nieko gero nebus nieko nesakau apie lioneli,deimante,ir dar keletų gerų bet yra ir tikrai kurie nieko beveik nedaro.MANO ŽODIS GAIVINK KOMANDOS NARIUS.

Visi komandos nariai, senbuviai kurie jau buvo ilga laiką nemokamį administratoriai, tikrai mokantis atlikti savo darbą, jų tiesiog jau nebėra. Jau nebėra matosi inviui rimtų kandidatų į adminus. Visi kas buvo, tie buvo, bet dabar jų nebėra. Aš taip galvoju jei būtų sena adminų komandą, tikrai su žaidėjų pagalba viskas būtų normaliai. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pokeris ekonomikos nežlugdo. Jį žlugdo /tverslas. Pokeris pinigų negamina.

Gamina, gamina yra tokių kurie išloše sakykim 10m ir daugiau nebelošią tą pokerį ir nusiperką kokį SK, ir pardavinėja o paskui dar kažkas tiek pat laimi ir nusiperką tą SK, paskui vėl ir vėl..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pokeris ekonomikos nežlugdo. Jį žlugdo /tverslas. Pokeris pinigų negamina.

 

Visi komandos nariai, senbuviai kurie jau buvo ilga laiką nemokamį administratoriai, tikrai mokantis atlikti savo darbą, jų tiesiog jau nebėra. Jau nebėra matosi inviui rimtų kandidatų į adminus. Visi kas buvo, tie buvo, bet dabar jų nebėra. Aš taip galvoju jei būtų sena adminų komandą, tikrai su žaidėjų pagalba viskas būtų normaliai. 

Yra ir kitų wire :DDD Neįsiaudrink :D Pažėk pririnko per atranką adminų. Jau pusė nėra. :D Tai *Myliu Las-Venturas.lt* negali invis pažėt kurie rimtesni ir, kad pabus ilgiau tai ne ima *Myliu Las-Venturas.lt* gangsteriai, banjamin. Čia čj nuo to daug kas išėjo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kiek man tenka stebėti Administratorių darbą, bent paskutiniu metu tai daugiau padeda mokami Administratoriai ir tik vienetai iš nemokamų padeda ir nereikia sakyti, kad kažkas nardo jei padeda, gal  būt tie mokami ir ne visada padeda, nes ne visada turi Administratoriaus statusą, bet tai kaip turi tai padeda, žinoma yra ir tokių, kurie prašo parašyt pagyrimus, duoti /naudina, bet jų ir padėjimas yra vienadienis.Tarkim aš nebijočiau, keisti Administratorių nemokamų ir dažniau, nes tai būtų tiesiog paskatinimas dirbti geriau, jeigu gauni Administratorių nemokama, tai ir turi dirbti tau paskirtą darbą, blogai atlieki būni šalinamas iš komandos ir į tavo vietą ateina kitas, kuris dirbs geriau, va dėl to kiekvienas ir stengtųsi padėti, o na tai, kad gavai Adminą ir sėdi sau ramus, noriu padedu, noriu e, noriu 3 dienas nesijungiu ir bent šiuo metu niekas nieko nesako.Todėl siūlyčiau , kiekvieno nemokamo Administratoriaus logus patikrinti, bent kas 3 savaite ir jei nedirba tiesiog metą lauk ir tikrai ateis naujas veidas į to vietą ir tikrai stengsis padėti ir dirbti geriau, nei prieš tai buvęs.Jei jums atrodo ,kad aš blogai atliekų savo pareigas, tai tegu meta ir mane, ateis geresnis už mane, kuris ir dirbs geriau.Vot tak.

  • Patinka 9

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kiek man tenka stebėti Administratorių darbą, bent paskutiniu metu tai daugiau padeda mokami Administratoriai ir tik vienetai iš nemokamų padeda ir nereikia sakyti, kad kažkas nardo jei padeda, gal  būt tie mokami ir ne visada padeda, nes ne visada turi Administratoriaus statusą, bet tai kaip turi tai padeda, žinoma yra ir tokių, kurie prašo parašyt pagyrimus, duoti /naudina, bet jų ir padėjimas yra vienadienis.Tarkim aš nebijočiau, keisti Administratorių nemokamų ir dažniau, nes tai būtų tiesiog paskatinimas dirbti geriau, jeigu gauni Administratorių nemokama, tai ir turi dirbti tau paskirtą darbą, blogai atlieki būni šalinamas iš komandos ir į tavo vietą ateina kitas, kuris dirbs geriau, va dėl to kiekvienas ir stengtųsi padėti, o na tai, kad gavai Adminą ir sėdi sau ramus, noriu padedu, noriu e, noriu 3 dienas nesijungiu ir bent šiuo metu niekas nieko nesako.Todėl siūlyčiau , kiekvieno nemokamo Administratoriaus logus patikrinti, bent kas 3 savaite ir jei nedirba tiesiog metą lauk ir tikrai ateis naujas veidas į to vietą ir tikrai stengsis padėti ir dirbti geriau, nei prieš tai buvęs.Jei jums atrodo ,kad aš blogai atliekų savo pareigas, tai tegu meta ir mane, ateis geresnis už mane, kuris ir dirbs geriau.Vot tak.

O gal dėlto, kad mokami administratoriai stengesi tapti nemokamais , t.y papildomais, o nemokamams galima sakyti jau neberūpi niekas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sutinku, tačiau kas mane paskatino palikti serverį ?

1. Persikėliau gyventi į Angliją ir buvo įjungta IP apsauga, kadangi į paskyrą buvo tris kartus įsilaužta, o kas tada ? Sugrąžinot per 45-ias dienas, net skaičiavau.

2. Turėjau verslą ir vilą ( Bitės saloną ) ir jį praradau, o pirkau nuo pat pirmos dienos kai buvo 4,0,0 atnaujinimas - ačiū Jums, Pagr. administratoriai.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Omg bendži, sako nardo.. Pati miela rašo, kad pirktiniai padeda daugiau, čia tiesa, nesakau, kad tave čia šalinti ar kitus, tu padedi, matau..O kaip tu pasiekiai  tą nemokamą adminą, irgi padėdavai žmonėms.. Aš nusiperku adminą, ne dėl /pas ar /gaut, ne dėl savo naudos, dar sako skatinu naujokus, kad pagyrimus rašytų.. Be to nesakau, kad čia kiekvieną dieną reikia nolaifint, lauke šiltas, bet į dieną nors po 20 min prisijungti tai manau reiktų.. :D Kaip tu sakai - stengiasi visi, matau, bet yra ir tokių kurie neprisijungia 2 - 3 dienas iš eilės. ( manau čia išvis nesistengia), o pvz:. kiti tai nors daro ką nors..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čj čia ne tiek kad servo klaida kad aktyvumas sumažėjas, o dėl to kad sampas jau pabodes žaidimas. Per senas. Kad ir kas ten bebūtu per sistemos kitiem žmonėm sampas nusibodes jauu. opš. Geriau GTA V paloši ir nereikia nieko daugiau. :D sekmes čirvai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Hmmmm.. Serverio kaltės nelabai įžvelgiu, manau tiesiog SAMP per prastas žaidimas palyginus su naujesniais ir patrauklesniais- kurių dabar yra išties didelė įvairovė. Yra tokių ''kompiuterastų'' kurie turi galingus kompiuterius ir jiems negaila keliasdešimt eurų ant GTA V, CS:GO ar dar kokio šūdo. Mano akimis: Joks SAMP projektas nebepasieks aukštumų, nebent bus padaryta kažkas tokio ..... nuostabaus (dėl to abejoju), pavieniai žmonės galbūt ir sugrįš iš neturėjimo ką veikti. Asmeniškai aš- žaidžiu CS:GO ir man tai daug geresnis laiko praleidimas, nei tas pats važinėjimas mašinėle pirmyn ir atgal kaip šiame žaidime. Tad sėkmės jums su LV.

 

P.S gal yra žaidžiančių CS:GO (žinau, kad yra) parašykite į Pm ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kai jau pabaiga tai jau darysit.

Suprantu tai yra sunku išlaikyti serverį, daryti atnaujinimus. Didžiausias pasiūlymas yra daryti visko rr tiesiog serverį paleisti iš naujo, darbus padaryti naujus vienus iišimti,kitus sujungti.Atnaujinti prižiūrėtojus, administracijA.

 

 

 

Kur dingo tie laikai kai į darbus buvo sunku patekti o ne dbr 20 min.daro atranka kad tik kas ateitų į darbą. Manau reikia sujungti šituos darbus:

Tralistai - trv

Mafija - Gp jie patys atsives sau ginklus ir galės parduoti.

Kuo mažiau darbų tuo sunkiau į jos patekti.

Toliau niekas nepildo į direktorius nes per daug griežti reikalavimai 100min online-Visai , manau padaryti pabūti kiek gali bet firma turi būti prižiūrėta. Dar treniruotės veiklos visokios nu kžn kam to reikia - jei firma gera kam tos ataskaitos visokios. Eventai didžiausia Duobė kokia tik gali būti. Manau reikia rasti viena žmogų kuris rengtų visus eventus.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Kurti naują...