Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.6


Invision_White

Ilgai lauktas pagr. administracijos žodis

Rekomenduoti pranešimai

Pabūsiu realistas, Las-Venturo kuris buvo ,daugiau niekada nebus ,kad ir kaip sunku į tai patikėti, bet kai pernelyg į gilu šuda nueinam... tai poto atsistatyt ant kojų yra labai sunku.


 


Bet pažiūrėjus ,kiek skaičiau komentarus, aš manau ,kad mes patys sau padarome viską blogai, o dar didesnė priežastis to yra, kad kuo sunkiau žaisti serveryje tuo yra daugiau nepatenkintu, o kuo daugiau galima daryt ką nori, tuo irgi daugiau yra nepatenkintų, o kai dar taip nusiritom, tai tiesiog negali būt vėl balanso.


 


Bet galbūt ,kada nors, atsiras žmogus, kuris savo jėgomis tikės, eis išvien, ir galbūt pasieks, tai ,kas buvo prieš pora metų, pakeisdamas ne tik serverį, bet ir žmonių tolerancija, charakterį, o gal ir vertybes.


 


 


 


 


 


 


- Šefas_Cop


  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Buvo .: Los Santos Vagos :. buvo .: SVOLAČIAI :. buvo serverį + 170 nėra abejų klanų nėra veiksmo - nėra žmonių

 

Zdrw, nu nu +tau pimpiau. Buvo seni zjbs laikai... įsėdi į sentinel ir mieste kapoji iš car su dgl. O dabar ? Darėt, darėt kol šūda padarėt daba mieste garsesnės šaibos pistelt negalima.. Ateinu verslas vertas 18mln dingo jus vpš ? matai jiem verslų rr prireikė...  Kiek kreditų būt buve jei ne verslų rr. Pradėjo tipo stengtis dėl servo kai jevru pritrūko joo? Mūsų laikais tokių nesamonių nebuvo, pajautė snargliukai litus ir apleido projekta.. Ai krč dw,Invi duok krd tik nebandyk ban forume, nes žinau į kokia parduotuve eini per pertraukas. :) 

  • Patinka 9

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pasisakysiu pilnai kaip senbuvis šio serverio, nors ir nelošiu šiuo metu ir jau gana ilgą laiko tarpą. Buvau su serveriu nuo pirmų dienų iš pačių pradžių, viską pamenu. Žinot kas jame žavėjo? Ne didelis kiekis žaidėjų, o ta ekonomika kurią supis* atsiprašant pokeriai, kauliukai. Vertę turėjo 10,000 litų kurie atstodavo nežinau kokiam tarkim Sar* - 1m. Prasidėjo visokie kauliukai, pokeriai ir nuo tada iškarto nustojau žaisti? Žinot kodėl? Todėl, nes visa tai pakeitė kitu kampu ekonomiką, prasidėjo milijonai visa kita, o tas man iškart nepatiko tai tas pats eiti ir toliau lošti kur kažkada žaidei. Taip Invisionai nekaltinsiu tiek jūsų, bet seniau viskas buvo kitaip, atvirai bendraut buvo galima, visa kita, nepeiksiu to, visi turime savų bėdų, savų reikalų, bet tai buvo dar vienas aspektas dėl ko žaidžiau. Sekantis dalykas nebeliko tų veidų kurie seniau buvo ką pamenu - Menianą, The_Marlboro, visi tie seni Svolačiai - Paška, Markeris, Weedas, Žigulys ir visa kita, nors klanai atsirado vėliau dar su jais atsiradus buvo smagu žaisti čia. Prasidėjo visokios mafijos ir t.t visokie Lioneliai kuris tegul apsiverkia dabar jog jį paminėjau ir atsako jei nori, nes kas pradėjo su visais cleo ir t.t man aišku buvo iškarto.(Kalbu ne apie vagos ar kokius ten jis turėjo, o kaip dar vadodavo Yardiesam ar kokie ten jie buvo ir t.t) Kitas dalykas kiek seniau viskas buvo kontrolėje griežtoje dar pamenu Evaldas_Black jei neklystu DPi ar kaip ten sėdėjo nebepamenu, dar tada buvo ganėtinai senai, buvo TVARKA tą faktą pripažinti manau tektų. Tas pats Tosha kuris dar ne taip senai buvo tam projekte atgal išlėkė iš kur atėjęs, nors tvarką irgi prilaikė. Rezultatas toks jog seniau pakakdavo 90~ žaidėjų jog čia būtų įdomu žaisti. Dabar rezultatas kiek užėjus pamačiau - 40 maximum...Taip, kad peace, tikiuosi ir iš pagr. administracijos į mano komentarą žodžio kaip jie į jį sureaguos. ;)

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gyvenam, gyvenam ir kartais nusigyvenam. Iš duobės išlipti visada galima, bet tik didelio noro dėka tai įmanoma padaryti. Nebus norinčių, nebus ir serverio pakilimo. 

 

Neužmirškime ir to fakto, kad visi seni veidai auga ir nebelieka laiko žaidimams :) Taigi, kad ir kokia būtų ta karti žaidimo realybė, visada galima tą laiką praleisti linksmai, nesvarbu koks bebūtų žaidėjų skaičius. O kad kažkas tingi pajudinti savo burneles ir susirasti daugiau pažinčių tarp tų, kad ir 40 žmonių ir praleisti linksmai laiką, tai jau jūsų asmeninė problema. (Įdomūs, linksmi žmonės, net ir prastoje aplinkoje sugeba susikurti sau įdomią). Linkiu jums to paties!

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kad čia kaip pasaka be galo, pradeda aktyviai dirbti, nustoja, vėliau atsiprašinėja ir pradeda dirbti, po kiek laiko vėl nėra pastangų, aikit jūs *Myliu Las-Venturas.lt*.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

ŠTAI KĄ REIK DARYTI: REIK PADARYTI DAUGIAU DVIRACIU PRIE LIGONINES

nereikia daug nes pradeda bugintis ir strikti 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš nesuprantu dabar biškį.Tai kam laikai ta administraciją kuri atsiprašant dėjus.
Ieškok kitų kurie stengtusi labiau nei ši ir viskas pasikeistu į gerają pusę.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Suprantu tave Karoli,nu patis aktyvūs iš administracijos tai tu,o nenori išrinkti naujus žmones kurie tikrai norėtų padet projektui ir kad didelis noras būtų kai Max_Tosha

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sugražinti EPI darbą, bent jau mano manymų, atsirastu daugiau žmonių ''Neesu tikras, bet kiek skaičiau, ir važinėjausi pasigėdau seno darbo Elektroninių Prekių Išvežiotojų''.

Kuom tai būtų naudinga? - Jie galėtu pristatyti prekęs, visas susijusias su Elektronika, tarkime Audio sistemos, namams namų savininkas, galėtu užsisakyti forume skiltyje darbo, užsakomų sąrašę ko tiksliai reikės. Tai būtų kur kas sudetingiau, atlikti darbą ir progresa įgyvendinti būtent šiai įmonei.

Tikrai daug galima prigalvoti, tiek užsisvajotu dalykų, ir baigiant atnaujinimais/idėjomis. Šiuo metu pastebiu, kad gerbiamieji Pgr.Administratoriai, daugiau telkia laika, būtent pasiulymai/idėjos klaidos.

Klausimas jūms - ar jūs atsirenkate tai kas jūms būtiną įgyvendinti?Aš manau kad dauguma serverio žaidėjų žaidžia čia, nes jiems patinka.Bet pagalvokite jūs Administracija, mes žaidėjai. Dauguma žaidėjų, žino ko reikia ko nereikia.

Viliuosi pamatyti naują temą, kurioje būtų išdėstyti būsimi darbai, galite net padaryti apklausą, tikrai manau nuspręsite greičiau, negu skaitysite komentarus šioje temoje. Nors esu naujokas, bet domiuosi nuo 2014metų šiuo projektų.

@Invision_White

  • Patinka 1
  • Naudinga! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Kurti naują...