Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.7


Edvinas_Daedo

Apklausa Dėl serverio valiutos restartavimo.

  

67 nariai balsavo

  1. 1. Ar norire Valiutos rr?

    • Taip noriu nes tai atgaivins ekonomika.
    • Ne. Nes ir dabar yra gerai su tokia ekonomika.
    • Ne. Nes taupiau pinigus ir dabar iš manęs juos atims.
    • Man nesvarbu kokia ta ekonomika norit darykit norit ne.
  2. 2. Ar norėtumet taip kaip senais laikais gaudavom 10k algos iš darbo ir visi laimingi buvom?

    • Taip noriu įdomiau būtų vėl žaisti ir taupyti pinigus.
    • Ne.


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki matau daug įvairių nuomonių apie valiutos restartavima norėčiau sužinoti kiek serverio žaidėjų yra už ir kiek prieš. Aišku padarius valiutos rr reiktų kainas sugražinti tokias kokios buvo kai serveris startavo. Ir manau serveris bent ekonomine puse atsigautų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš tai sutinku , nors ir turiu apie 1m tam LV negaila kad ir RR padarys koks skirtuams. Dar įdomiau būtų vėl keltis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš taipogi sutikčiau su šiuo pasiūlymu. Kodėl? Todėl, nes dabar dauguma turi tokius sumas pinigų apie kurias naujokai gali tik pasvajoti. Neslėpsiu pats taipogi turiu nemažai, tačiau vakar nemažai pinigų atidaviau vienam naujokui bei paaukojau darbo firmai, tačiau ne apie tai kalbame. Kas liečia pinigus tai sutikčiau dar dėl vienos tikrai svarbios priežąsties - pinigų pardavinėjimu. Kaip tai suprasti? Kadangi esu žmogus kuris domisi įvairias žaidimais, todėl ne paslaptis, kad manę galima rasti įvairiuose žaidimų diskusijų forumuose. Ką aš ten dažnai matau? Dažnai matau tai, kad šiame serveryje žaidžiantys žaidėjai žaidimų forumuose pardavinėja savo turtą, t.y. verslus, pinigus, transportą bei paskyras. Anksčiau pagr. Administracija į tai aktyviai ir greitai sureaguodavo siekdami užtverti tam kelią, ir tai tikrai buvo galima pastebėti, kadangi pati pagr. Administracija temose parašydavo, jog turtas atimtas ar pritaikytos tam tikros bausmės/apribojimai, tačiau dabar turto pardavimai kituose forumuose liejasi laisvai, todėl padarius pinigų wipe, manau tai sustabdytų kelią pinigų bei turto pardavimui ilgam laikui, kadangi daugelis žaidėjų stengtūsi užsidirbti pinigus kuriuos pradžioje užsidirbti būdavo tikrai sunku kad išlaikyti transporto priemones bei apsirūpinti būtinai dalykais (maistu, žvejybos reikmenimis ir t.t.).
Pažvelgus iš kitos pusės manau galima tikėtis, jog tai kaip tik sumažins žaidėjų skaičių, bet saugu manyti, jog tai kaip tik padidins žaidėjų skaičių, kadangi pinigų wipe manau daug ką pakeis tiek iš pačių žaidėjų pusės tiek iš ekonomikos pusės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gal nekurkit tokiu durnu temu, bomzai sedintys su 10k balsuos taip tai ir taip aisku :D

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pridėjau dar vieną klausymą prabalsuojam ir už tą :).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gal nekurkit tokiu durnu temu, bomzai sedintys su 10k balsuos taip tai ir taip aisku :D

Sakai bomžai su 10k ? Aš pats turiu apie 1ml ir sk ir aš visiškai esu už nes bent ekonomika atsistatytuų į savo vietą ir bent jau man būtų tikrai įdomiau vėl žaisti vėl taupyti tuos pinigus. Pasakyk koks tau idomumas žaisti kai jau viska turi pinigų pilna ir tau taip idomu????

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visiškai sutinku, nes su pinigų wipe būtų galima sakyti, kad lv.lt turės naują pradžią, kad visi žaidėjai turės praktiškai 0 (tik tie kas turės direktorius ir t.t. bus lengviau). Tokiu būdu tikrai daug šansų, kad prieis daugiau žaidėjų. Taip, gal ir neteksim dalies senbuvių, tačiau sutiksim daug naujų, bei nematytų veidų. Čia tik mano tokia nuomonė :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visiškai sutinku, nes su pinigų wipe būtų galima sakyti, kad lv.lt turės naują pradžią, kad visi žaidėjai turės praktiškai 0 (tik tie kas turės direktorius ir t.t. bus lengviau). Tokiu būdu tikrai daug šansų, kad prieis daugiau žaidėjų. Taip, gal ir neteksim dalies senbuvių, tačiau sutiksim daug naujų, bei nematytų veidų. Čia tik mano tokia nuomonė :)

Iš dalies tiesa sakai bet nereikia palikti 0 manau visiems drąsiai užtektų pradžiai kokį 30k o daugiau turėtu patys užsidirbti tikrai būtų ir įdomiau ir veiklos būtu eitų visi dirbti , ne taip kaip dabar..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taip žinoma turiu tu Lt bet neįdomu kelti Lt nes viską kai turi,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Iš dalies tiesa sakai bet nereikia palikti 0 manau visiems drąsiai užtektų pradžiai kokį 30k o daugiau turėtu patys užsidirbti tikrai būtų ir įdomiau ir veiklos būtu eitų visi dirbti , ne taip kaip dabar..

Aš turėjau uomeny ne pinigų 0, o tiesiog tas 0 reikštų kaip naują pradžią.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aišku sutinku su tavim,nes iš tiesų dabar sėdi su milais ir neįdomu lošt net,o dar kai padalini po 40k algas dar nepatenkinti sėdi nes visi turi tuos pinigus.Anksčiau dar atsimenu 100k užsidirbau tai ir laimingas sedėjau :D o dabar tie 100k gaut tai ner ką

Bet nemanau kad darys Karolis tą pinigų RR kadangi pats jis sakė jog Wipe niekada nebu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aišku sutinku su tavim,nes iš tiesų dabar sėdi su milais ir neįdomu lošt net,o dar kai padalini po 40k algas dar nepatenkinti sėdi nes visi turi tuos pinigus.Anksčiau dar atsimenu 100k užsidirbau tai ir laimingas sedėjau :D o dabar tie 100k gaut tai ner ką

Tiesa sakai dabar 100k gali gaut greičiau nei per 1h :D O kai ateijau tik žaist 2012m tai tą 100k kol susitaupiau ir buvo daug įdomiau. Nu tikėkimes kad Pgr. Administracija atkreips dėmesi į daugumą o ne į mažuma.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

aisku pres. dbr visos saibos dings ir nh cia tada losti? ... jaigu vos ne viska is naujo....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jau yra invio vloge parašyta dėl wipe. Šiaip pats sutinku su tuo, nes bus įdomiau serve, dirbti įdomiau, nei nieko neveikt.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nepjaukit grybą serveris jau trečius metus eina ir kiek visi kaupe pinigus ir t.t ir iš oro , daro rr pinigų nesvaik .. prieš


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Nepjaukit grybą serveris jau trečius metus eina ir kiek visi kaupe pinigus ir t.t ir iš oro , daro rr pinigų nesvaik .. prieš

 

Ir tu dabar paaiškink koks tau įdomumas žaisti serveryje kai turi belenkiek milų viską ką nori ir tau taip idomu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visiškai sutinku, tai tikrai atgavintų serverį. Anksčiau pamenu kai prisiregistravau [2013.02.13] ir nuvažiavau į Sportinių mašinų turgų nusprendžiau siekti INFERNUS kuris kainavo ~270k man rodos, turėjau vos 2k, taupiausi labai ilgai, o INFERNUS Las-Venture buvo tiek mažai, kad važinėdavo pagrinde darbinės mašinos, reginos ir pnš. dabar kiekvienas turi INFERNUS, NRG, o ką jau kalbėt apie SandKing kuris nuvertėja ne dienom, o valandom. Pamenu anksčiau SK kainavo 3-4mln. Paskui kainos pakilo iki 10-12mln, dabar vos 6mln ir tai niekas neperka, nes jų tiek daug, kad net REGINA retesnė :P WIPE ištiesų pakeistų žaidimą, paleavintų tie noliferiai kurie dabar žaidžia [30], arba gal tik pusė, bet sugrįžtu apie 100 kurie turėtų kažkokį tai tikslą ir išviso dar jeigu kainas pakeltumėt namų ir t.t bent iki 500k kaip minimum, žaidime pinigai taptų labai vertingi, algoms nereiktų skirti viso seifo kurio dažniausiai net negana ir direktoriai iš savo kišenių turi mokėt. 

UŽ visu 100%

Nesutiks tik tie kurie sėdi su daug šaibų kišenėse

 

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

jus pabludot, rinkau vos ne 2m, kad juos stumdyciau o dabar restartuot(kad as rcone tai nereiskias, kad man saibos neberupi)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Idekit vel pokeri ir rr saibas ir bus super. As pats turiu daug milu bet poxuj yra geriau euru Wipe bent bus idomiau zaist. Kam neidomu neloskit. Bet pokeri tai plbm idekit. Vps galetum uzdaryt savaitei idet pokeri sutvarkyt bugus ir rr lt padaryt :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jūs gal nebesvaikit. Kiti žaidėjai pirko SK už +-30€ tam, kad parduotų ir gautų +- 10 milijonų € serverio valiutos, o dabar tipo restartuos viską ir tie pinigai kur dings? Į subinę? Serverio pinigai iš oro neatsirado ir šiaip, palyginus, čia ekonomika yra superinė, kai tope pagal pinigų kiekį pirmoje vietoje sėdi su +-15 milų, kai kituose serveriuose darbų fonduose yra 333 milijonai. Čia ekonomika yra gera ir nemanau, kad ji žaidimui turi labai didelės įtakos. Kur žaidžia 300-500, ten iš viso ekonomika hujova, bet niekas nesiskundžia. Nebeverkit tie, kurie neturi pinigų ir eikit dirbt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai prieš, dar kokios nesamones negalejot sugalvot? Taupo gal 2m pinigus taip vienu momentu pist ir pinigu nebera o ka kalbet apie tuos kurie doneitino del euru?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Turiu 10.000.000€. Taupiau visą laiką, kiek žaidžiu serveryje. Tai dabar paims ir atims iš manęs? 

 

Leavinimas garantuotas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš taupau pinigus, kad kažkur išleist ar kažką sunkiai uždirbu nu nelabai jau ten, bet visgi turi pinigų gerai būna jeigu tu neturi pinigų tai nereikia čia jokių rr daryti, nes net gali sumažėti žmonių skaičius išviso, net Invis pažymėjo, kad ne :D


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...