Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 6 / 200

Versija: LV 7.7.7


Ernis_Caffe

[ČYTAS] - Kasparas_Barkauskas

Rekomenduoti pranešimai

Jūsų Vardas_Pavardė: Ernis_Caffe.

 

Kaltinamojo sukčiavimu Vardas_Pavardė: Kasparas_Barkauskas.

 

Smulkiai paaiškinti situacija dėl ko peikiate: Naudoja INV atgrobimo metu. Žaidime naudoju /timestamp komandą, kuri šalia CHAT'o nurodo laiką kada tai įvyko, tad galite stebėti į sekundes, kiek laiko praėjo ir net armoras nesumažėjo nuo šūvių į jį. :)

 

Privalote įkelti įrodymus (nuotraukos ir (ar) vaizdo įrašai):

 

VIDEO By - Ivanas. [Įdėmiai žvilgtelėkite 13 sekundėje. Į kasparą buvo pataikytą, ir net nenusiemė šarvai, toliau šaudė].

 

 

 

c9091e2b396f76ab9828855839a78725437.png

 

07b1e91491a2d8fbc0db271e239639ed249.png

 

07d6faca6156d7de92635f9d3562284225.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ne čytas

 

 

irodymu neužtenka tikrai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ką tu čia svaigsti jaigu buginasi serveris kai šaudai į žmogų ir nensujimą žmogui hp būna taip kartais vapšė tik pasikrato žmogus ir hp nenusjima panenu trefkių zonoj su lionel_Messi šaudėmes ir tik pasikratydavom ir hp nenusijimė hp bbd nieko a nenaudoju *Myliu Las-Venturas.lt* ką tu čia pjauni gryba nieko nenaudoju netgi aiktu graudus esi

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ne čytas

 

 

irodymu neužtenka tikrai

 

Taigi matosi kad INV, įsižiurėk geriau į nuotraukas... :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taigi matosi kad INV, įsižiurėk geriau į nuotraukas... :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Koks čytas? Gal pas jį PC medinis ar pnš, man irgi buvo kai turėjau seną pc šaudo į tave neina HP dar tada prieš 2mėn gal atgal gal ne nžn tu į mane šaudei ir man HP nėjo nors joks INV ir aš poto atlagginau ir ėjo HP.Beto nelabai tikiu kad jsi gali būti čytas,jeigu turi admin'ą ir taip stengiasi dėl žaidėjų.

:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Chebra, dabar tokia situacija yra.

 

Kas žinot kas ne, bet SA:MP'e yra LAGG Shot'as, su juo yra lengviau pataikyti jeigu kitam žaidėjui kimba kompas arba silpnas internetas yra. LAGG Shot'as yra taikomas tada kai žmogus bėgioja į šonus.

 

Bet šioje situacijoje yra visai kas kita. Teisėsaugininkas stovėjo vietoje, šaudė į mano darbuotojus arba į patį mane, dėl to nežinau. Pirmoje FOTO matėsi kai buvo laikas - 18:24:20, kitoje - 18:24:27, tai reiškias, jog minimum 7 sekundes į tave šaudžiau be perstojo. O tai reiškia, jeigu 7 sekunde šaudai be perstojo, tai bent jau kažkiek tikrai turėjo nusiimti šarvų. Dabar apie trečiąją FOTO. Joje matosi kaip vėl grįžai į savo poziciją ir šaudei atsistojęs, toks jausmas lyg nebijotum mirt, o nebijai mirt dėlto, nes naudojai INV.

 

O tie kurie mane kritikavo, pasidomėjau jog jie yra teisėsaugininkai, tad viskas suprantama. Savi už savus.

 

Ponel?

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Foto nieko neįrodo,kelk video.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Eiktu vėrche ką tu pjauni tu parodyk kur darei LAGG šhotą? Nebijau mirti todėl nes stengiuosi visu pajegumu šaudyti į tavo čyterius darbuotojus ir atgrobti užgrobta pastatą/picerija kad direktoriams/pavaduotojams nereiktu mokėti išpirkos todėl va ponel tau? nesu toks kad sėdžiu kampe pasislėpęs ir žiūriu kaip kiti šaudosi veiksme visada aš pasiruošęs aukoti savo gyvybę SAMP'e. dbr va trefkėje Mantas_Nujoris su sanchez lakstė ir šaudė su kitu lucchese nariu į mus bet ~15 aro darbuotojai visu pajegumu šaudė į juos kai jie buvo šalia ~5sekundes ir nieko žiūrėk savo darbuotojus kai čytina ir visa kita kaip daro nesamonęs. Aš nesuprantu kodėl tik šitame serveryje yra taip kad kai pašaudai į žmogų jis tik pasipurto ir tik vėliau pradeda imti hp - . Pas manes internetas yra labai slabnas "OMNI CONNECT" ir pingas būna ~90 || 100. Nžn ką daryti net neįsivaizdžuoju inivs tegul pažiūri logus ar kaip jei ten vadinasi nes aš niekados gyvenime nesu čytines savanaudiškams tikslams. Jaigu ir tik užeina tas noras kad pačytinti tai nueinu į freeromus kokių lenkų rusu pačytinti nes noriu atsipalaiduoti. INVI BŪTINAI PAŽIŪRĖK LOGUS AR KAIP JIE TEN NES DĖL TOKIO KAIP ČYTERIŲ VADO "Ernis_Caffe" Net nežadu sugadinti savo reputacijos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Eiktu vėrche ką tu pjauni tu parodyk kur darei LAGG šhotą? Nebijau mirti todėl nes stengiuosi visu pajegumu šaudyti į tavo čyterius darbuotojus ir atgrobti užgrobta pastatą/picerija kad direktoriams/pavaduotojams nereiktu mokėti išpirkos todėl va ponel tau? nesu toks kad sėdžiu kampe pasislėpęs ir žiūriu kaip kiti šaudosi veiksme visada aš pasiruošęs aukoti savo gyvybę SAMP'e. dbr va trefkėje Mantas_Nujoris su sanchez lakstė ir šaudė su kitu lucchese nariu į mus bet ~15 aro darbuotojai visu pajegumu šaudė į juos kai jie buvo šalia ~5sekundes ir nieko žiūrėk savo darbuotojus kai čytina ir visa kita kaip daro nesamonęs. Aš nesuprantu kodėl tik šitame serveryje yra taip kad kai pašaudai į žmogų jis tik pasipurto ir tik vėliau pradeda imti hp - . Pas manes internetas yra labai slabnas "OMNI CONNECT" ir pingas būna ~90 || 100. Nžn ką daryti net neįsivaizdžuoju inivs tegul pažiūri logus ar kaip jei ten vadinasi nes aš niekados gyvenime nesu čytines savanaudiškams tikslams. Jaigu ir tik užeina tas noras kad pačytinti tai nueinu į freeromus kokių lenkų rusu pačytinti nes noriu atsipalaiduoti. INVI BŪTINAI PAŽIŪRĖK LOGUS AR KAIP JIE TEN NES DĖL TOKIO KAIP ČYTERIŲ VADO "Ernis_Caffe" Net nežadu sugadinti savo reputacijos.

Nereik čia poemas kurti, nusispjauk, pavadino čytu? Nekreipk dėmesio, nueik ir verk, o ne čia rėžk savo nesamones, Invi Logus pažiūrėk, byby žiūrėti tokiam. Geriau eik padėk, nei čia šūdą malti. Ernis_Caffe čyteris? Jei taip, aš leavinu serva, jei ne tu leavini , tik prašau su įrodymais gerai?

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Just lag shot...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Stovint vietoje , lagg shot nevyksta, na bet nemano reikalas, cia Invis nuspres lagg shot vyksta judant , begiojant ir panasiai , nes kitiem laggina ir vaizdas veluoja

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nereik čia poemas kurti, nusispjauk, pavadino čytu? Nekreipk dėmesio, nueik ir verk, o ne čia rėžk savo nesamones, Invi Logus pažiūrėk, byby žiūrėti tokiam. Geriau eik padėk, nei čia šūdą malti. Ernis_Caffe čyteris? Jei taip, aš leavinu serva, jei ne tu leavini , tik prašau su įrodymais gerai?

Nebegink to savo numylėtinio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Foto nieko neįrodo,kelk video.

Tikrai nori? Jai taip galiu greit įkelt,bet nenoriu kad Kaspararas be admin liktų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nebegink to savo numylėtinio.

:D:D:D:D:D:D:D:D;D:D:D Žiaurus esi. Jei jau išsakau nuomonę, jis mano numylėtinis? Tu žinai, kad aš seniausiai sėdėčiau mafijoje, ir kiekvienoje temoje, kuri šmeižia mafija būtų pilna mano postu? NEŽINODAMAS TIESOK ČIAUPK SNUKI.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:D :D:D:D:D:D:D:D;D:D:D Žiaurus esi. Jei jau išsakau nuomonę, jis mano numylėtinis? Tu žinai, kad aš seniausiai sėdėčiau mafijoje, ir kiekvienoje temoje, kuri šmeižia mafija būtų pilna mano postu? NEŽINODAMAS TIESOK ČIAUPK SNUKI.

Užčiaupk snarglį tu pažiečiau realybej kaip atrodytum.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užčiaupk snarglį tu pažiečiau realybej kaip atrodytum.

Jei snargliais kitus vadini, nejaugi, pats esu buvęs snargliu? Žodžiu diskusija BAIGTA.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Inv net neapsimoka dėti su ss. Niekaip neįrodysi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Eiktu vėrche ką tu pjauni tu parodyk kur darei LAGG šhotą? Nebijau mirti todėl nes stengiuosi visu pajegumu šaudyti į tavo čyterius darbuotojus ir atgrobti užgrobta pastatą/picerija kad direktoriams/pavaduotojams nereiktu mokėti išpirkos todėl va ponel tau? nesu toks kad sėdžiu kampe pasislėpęs ir žiūriu kaip kiti šaudosi veiksme visada aš pasiruošęs aukoti savo gyvybę SAMP'e. dbr va trefkėje Mantas_Nujoris su sanchez lakstė ir šaudė su kitu lucchese nariu į mus bet ~15 aro darbuotojai visu pajegumu šaudė į juos kai jie buvo šalia ~5sekundes ir nieko žiūrėk savo darbuotojus kai čytina ir visa kita kaip daro nesamonęs. Aš nesuprantu kodėl tik šitame serveryje yra taip kad kai pašaudai į žmogų jis tik pasipurto ir tik vėliau pradeda imti hp - . Pas manes internetas yra labai slabnas "OMNI CONNECT" ir pingas būna ~90 || 100. Nžn ką daryti net neįsivaizdžuoju inivs tegul pažiūri logus ar kaip jei ten vadinasi nes aš niekados gyvenime nesu čytines savanaudiškams tikslams. Jaigu ir tik užeina tas noras kad pačytinti tai nueinu į freeromus kokių lenkų rusu pačytinti nes noriu atsipalaiduoti. INVI BŪTINAI PAŽIŪRĖK LOGUS AR KAIP JIE TEN NES DĖL TOKIO KAIP ČYTERIŲ VADO "Ernis_Caffe" Net nežadu sugadinti savo reputacijos.

 

Dėl darbuotojų čytinimo. Man tavo kalbos nieko neįrodo. Visų pirma duok man bent kažkokius įrodymus, kad jie naudojo draudžiamas programas, tada bus kalba. Nereik čia tuščiai kalbėti. ;)

 

Visų antra, per LOG'us tavo ping'o nerašys.

 

O visų trečia, dar kartą aš tau kartoju, čia kaip tik nereikėjo lagg shoto naudoti, kadangi tu stovi vietoje, tai bet kokiu atveju tau turėjo nuimti HP, kadangi tu nejudi į šonus ar kažkas panašaus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerai pakaks postinti,va video puikiai matosi lagas tik pas mane biški o pas kitus jokio lago nėra,tad nebe postinam ir laukiams Inviosiono atsakymo.

http://www.youtube.com/watch?v=4I0Akaz715o&feature=youtu.be

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Stovint vietoje , lagg shot nevyksta, na bet nemano reikalas, cia Invis nuspres lagg shot vyksta judant , begiojant ir panasiai , nes kitiem laggina ir vaizdas veluoja

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prigavo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...