Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Ernis_Caffe

[ČYTAS] - Kasparas_Barkauskas

Rekomenduoti pranešimai

Aš net neįsivaizduoju ką tau pasakyti Erni. Tu pabūtum mano vietoje ir dabar galvotum ką galvoju ir aš nes čia net nežinau kodėl man hp nenusjime net nežinau. Supista diena šnd dingo 10k po srw netikėto rr , dėl kažkokios serverio klaidos aš prarasiu adminą kad man hp "stebuklingai nenusiime" ir liksiu be Aro darbo. Normaliai . :| Pripažįstu , kad aiškiai matėsi , kad man kliuvo ~1 kulka iš ginklo AK-47 , bet gi kodėl nenusiijime man hp niekaip aš neįrodysiu ir nesuprantu.. Čia gali įsiaiškinti Invis , arba Volk'as. Beto kam man naudoti jūsų vadinama "INV" jaigu aš serveryje turiu adminą pirkta už tikrus pinigus , verslą pirkta už 50 lt , ir 60'000xp ir dirbu Aro pajeguose. Nesuprantu aš jūsų įpač tavęs Erni. Invi , Volk'ai nepatingėkit pažiūrėkit logus prašau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šeip čia taip buna bug čia eilinis man ir taip buva kad admin bande prikišt bet nieko nesigavo ;)

Taigi manau kad čia irgi bug.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš net neįsivaizduoju ką tau pasakyti Erni. Tu pabūtum mano vietoje ir dabar galvotum ką galvoju ir aš nes čia net nežinau kodėl man hp nenusjime net nežinau. Supista diena šnd dingo 10k po srw netikėto rr , dėl kažkokios serverio klaidos aš prarasiu adminą kad man hp "stebuklingai nenusiime" ir liksiu be Aro darbo. Normaliai . :| Pripažįstu , kad aiškiai matėsi , kad man kliuvo ~1 kulka iš ginklo AK-47 , bet gi kodėl nenusiijime man hp niekaip aš neįrodysiu ir nesuprantu.. Čia gali įsiaiškinti Invis , arba Volk'as. Beto kam man naudoti jūsų vadinama "INV" jaigu aš serveryje turiu adminą pirkta už tikrus pinigus , verslą pirkta už 50 lt , ir 60'000xp ir dirbu Aro pajeguose. Nesuprantu aš jūsų įpač tavęs Erni. Invi , Volk'ai nepatingėkit pažiūrėkit logus prašau.

 

LOG'ai nieko neįrodys, jie po tavo atsijungimo automatiškai išsitrina, ir tenais daugiau nei pačio chat'o nepamatysi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Erni susitinkam per žaidima aš tau įrodysiu asmeniškai šaudysimes ir pamatysi kad kartais pakrutėsi tiktais , o hp nenujims OK? Nes kitaip tikriausiai neįmanoma įrodyti gaila kad video nedariau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš net neįsivaizduoju ką tau pasakyti Erni. Tu pabūtum mano vietoje ir dabar galvotum ką galvoju ir aš nes čia net nežinau kodėl man hp nenusjime net nežinau. Supista diena šnd dingo 10k po srw netikėto rr , dėl kažkokios serverio klaidos aš prarasiu adminą kad man hp "stebuklingai nenusiime" ir liksiu be Aro darbo. Normaliai . :| Pripažįstu , kad aiškiai matėsi , kad man kliuvo ~1 kulka iš ginklo AK-47 , bet gi kodėl nenusiijime man hp niekaip aš neįrodysiu ir nesuprantu.. Čia gali įsiaiškinti Invis , arba Volk'as. Beto kam man naudoti jūsų vadinama "INV" jaigu aš serveryje turiu adminą pirkta už tikrus pinigus , verslą pirkta už 50 lt , ir 60'000xp ir dirbu Aro pajeguose. Nesuprantu aš jūsų įpač tavęs Erni. Invi , Volk'ai nepatingėkit pažiūrėkit logus prašau.

Jai tiesą skai tai žinok jaučiausi turbūt panašiai kai mane išbanino neseniai.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pagavo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pagavo

Ką pagavo , freeposteri " Pagavo. " Įrodyk kad pagavo neberzinkit čia svaigalai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ne Cytas. ;) Mačiau buvo su skydu beto tu klisas o su skydu kimba tik kas 2,3 kulka ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bug. Jokiu ban ir atemimu. Buvau senais laikais PD ir su nismo zonoj su deaglais kapojomes, as ji pasaunu, jis sukruta, bet gyvybes nesiima . Jam su manim tas pats buvo. Manau Invis apie tai zino, o jei ne, lai patestuoja. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bug. Jokiu ban ir atemimu. Buvau senais laikais PD ir su nismo zonoj su deaglais kapojomes, as ji pasaunu, jis sukruta, bet gyvybes nesiima . Jam su manim tas pats buvo. Manau Invis apie tai zino, o jei ne, lai patestuoja. ;)

 

Tokioje situacijoje reikia naudoti lagg shota, jeigu nori pataikyti kai begioja, o ne šaudyti tiesiai į jį.. Šioje situacijoje jisai stovėjo..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jisai šaudė ir paspaudė esc..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jisai šaudė ir paspaudė esc..

 

Kadras.. :D Man rodos atėjai į šią temą ant greitųjų, tik beleką papostinti, net nežiūrėjai VIDEO ; FOTO.. Pasižiūrėk visų pirmą VIDEO, ar jis laikė ESC ar ne.. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kadras.. :D Man rodos atėjai į šią temą ant greitųjų, tik beleką papostinti, net nežiūrėjai VIDEO ; FOTO.. Pasižiūrėk visų pirmą VIDEO, ar jis laikė ESC ar ne.. :)

Žiūrėjau tą video.. Aiškiai matosi, kai jis šaudo į jus, bet jis nejuda iš vietos ir nesiima hp. Ir jai nežinojai, kai šaudai ir paspaudi esc tam žmogui nesiima hp ir kitiem rodo, kad jis šaudo..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žiūrėjau tą video.. Aiškiai matosi, kai jis šaudo į jus, bet jis nejuda iš vietos ir nesiima hp. Ir jai nežinojai, kai šaudai ir paspaudi esc tam žmogui nesiima hp ir kitiem rodo, kad jis šaudo..

 

Klausyk, nereikia čia dabar išradinėti dviračio su tais ESC laikymais..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Eik tu caffe paskutinis verksnys esi nenoriu čia įžeidinėti , bet kai megina kažka parodyti kur bando nuversti tai neįšeis nes aš nieko nenaudoju. Beje buvau su skydu o skydas yra ne dėl grožio , o dėl kažkiek saugumo. + Šaudydamas aš kartais paspausdavau prisitaikęs "A" , "D" .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

BAUSTI - Banu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tema Rakinama.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...