Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 7 / 200

Versija: LV 7.7.7


Dovydas_sipavicius

Dar yra senbuviu?

Rekomenduoti pranešimai

Taigi iš temos pavadinimo supratotote apie ka bus rašoma.

Kiek seniau serveris pradėjo kristi, bet dabar po truputi bando atsistoti ant kojų. Kiek aš pastebėjau beveik kiekvienose temose apie "serverio žlugima". Rašoma, kad daugelis senbuvių įšėję. Taigi aš noriu pasižiurėti ar dar yra senbuvių. 

 

Atsakyti i šia tema reikės paprastai. Tesiog parašot kiek laiko žaidžiate, tumpai koks serveris buvo tuomet ir koks dabar. Rašykite tik nuo 1 metų žaidimo. (apsauga nuo Free-post)

 

 

Taigi aš pradėsiu.

 

 

2m

Tai buvo pirmasis mano serveris tada buvo labai įdomu žaisti. Visi padėjo (nesakau kad ir dabar nepadeda) buvo malonūs nemačiau tiek sukčiu. Dabar Administracija truputi asileido, bet jie taiso savo klaidą. Na o apie žmones neturiu ka pasakyti gal kaip ir nieko nepasikeitė.

Vieni liko sukčiais kiti liko tokiais pat draugiškais arba piktais.

 

 

Pagarbiai 2508948e6b5f79aad60b9d8c3f2739ff720.jpg

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ernys_Myq esu čia nuo pat tada, kai Invis skype užsirašė apie lv serverį, sausio 31 buvo ta diena kai užsiregistravau ir tapau vienu iš pirmūjų, tik. Su kitu vartotoju

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistravau 2013/02/20, tačiau paskutinius 9 mėnesius nežaidžiau buvau rimtai kibes į mokslus.

 

Man asmeniškai serveris ankščiau būdavo unikalesnis, dabar daug bereikalingų sistemų, nebeliko tų žmonių kaip ankščiau aš grįžes pastebėjau kad vos keleta dar žaidžia iš senų laikų, nicku neatpažystu, jai kas ir liko tai tie pagrindiniai, kurie turėjo ir turi kažkokius postus.

 

Na pažiūrėsim planuoju vėl pradėti biški žaisti, žiūrėsim kaip čia bus.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistravau 2013/02/20, tačiau paskutinius 9 mėnesius nežaidžiau buvau rimtai kibes į mokslus.

 

Man asmeniškai serveris ankščiau būdavo unikalesnis, dabar daug bereikalingų sistemų, nebeliko tų žmonių kaip ankščiau aš grįžes pastebėjau kad vos keleta dar žaidžia iš senų laikų, nicku neatpažystu, jai kas ir liko tai tie pagrindiniai, kurie turėjo ir turi kažkokius postus.

 

Na pažiūrėsim planuoju vėl pradėti biški žaisti, žiūrėsim kaip čia bus.

 

 

Ernys_Myq esu čia nuo pat tada, kai Invis skype užsirašė apie lv serverį, sausio 31 buvo ta diena kai užsiregistravau ir tapau vienu iš pirmūjų, tik. Su kitu vartotoju

Dėkui už pasisakymus.

 

Bus daugiau?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

aš nuo 2013/03/15 tai galima sakyti irgi senbuvis :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistravau su kitu acc (Airas_Haskis) 2014/03/16 Tai irgi pusiau senbuvis :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kiek žiūrėjau tai daugoka senbuvių dar yra. Na o as LV nuo 2013-07-12 tai irgi skaitausi kaip senbuvis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nebėra tu "normalių" senbuvių , su kuriais įdomu žaisti būdavo...

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

2013/03/10 Pirmas darbas Triads :))

 

516c67b37ec9a1f2b1df7df6c78e4333167.jpg

  • Patinka 9

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistravau 2013/03/03 ahueni laikai seniau budavo! Gaila jokiu SS nebeturiu :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aišku seniau buvo įdomiau žaisti , nes tada SAMP vienas iš geriausių bei populiariausių žaidimų Lietuvoje , o dabar yra visokie PS4 / XBOX ir panašiai bei žymiai geresni žaidimai ant PC todėl tas SAMP jau atsibodęs , aš pats SAMP nebežaidžiu , nes kažkur žaidžiau apie kokius 5metus tai taspats per tapatį jau atsibodo , bet šiaip mano manymu LV geriausias serveris , nes kažkodėl leavindavau kitur bet po savaites grįždavau , kažkaip visada čia traukia :D P.S LV pradėjau lost kaip dar net nebuvo startaves.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Esu užsiregistravęs 2013/05/20. Vasaros metu šiek tiek žaidžiau šiame projekte, pamenu pirmasis darbas buvo fūristai pas Rytis_Klemka, paskui tralistai ir dar kažkas, o normaliai pradėjau žaisti nuo 2013 metų rudens iki dabar ir per šį laiko tarpą pasiekiau labai daug. Pirmoji pradžia - mafija (direktorius Sheamus_Curse ir Donatas_Sabalynas), paskui kitas kelias - tralistai (direktorė Coco_Chanel) ir pradirbau net 8 mėnesius, per kuriuos pasiekiau pavaduotojo postą, kuriame išbuvau beveik 5 mėnesius ir perleistas direktoriaus postas iš Deiviss_Ronaldo, kuriame trumpokai išbuvau ~40 dienų. Vos praėjus 2 savaitėms po tralistų direktoriaus atsisakymo gavau "aras" direktoriaus postą, išbuvau 3 savaites, nes gavau kitą pasiūlymą - armijos direktoriaus postą, kuriame išbuvau pus antro mėnesio. 2014 metų vasaros pabaigoje gavau pasiūlymą į serverio valdžią, žinoma sutikau, buvo netikėtas pasiūlymas, bet buvau tam pasiruošęs. Deiviss_Ronaldo grįžo iš Nidos ir gavo taksi direktoriaus postą ir visi jau žinojo, kas bus pavaduotojas (net naujieji taksistai klausdavo, kas taksi pavaduotojas? sakydavo, gali kreiptis į naująjį pavaduotoją Eimis_Sultan, nors nebuvau dar oficialiai priskirtas). Ir buvau priskirtas taksi pavaduotoju, bet neilgai išbuvau, o norėjau išbūti iki pat Deivio atsisakymo, bet gavau dar rimtesnį pasiūlymą, kuriam nei vienas neatsisakytų, tai direktorių prižiūrėtojas - nustebino, bet šio posto aš irgi norėjau. Šiuo metu vis dar esu nemokamas 2 lygio administratorius, TS serverio Vyr. moderatorius bei direktorių prižiūrėtojas. Užsipasakojau :DD

  • Patinka 10

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čia lošiu nuo 2012.10.20 manau prisiskiriu prie senbuviu, bet nebelošiu, nes nebėra tokio įdomumo čia žaisti,

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistraves esu nuo 2013-01-01 :D. Tai manau kaip senbuvis. Bet nebežaidžiu kaip seniau. Tik prisijungiu pažaidžiu pokeri ir viskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pradėjau žaisti nuo 2013-01-23. Galim irgi sakyti kaip senbūvis. Bet dažniausiai būna poilsis nuo samp. Jau nuo2014-11-08 iki 2015-**-** be kompo esu, o visa gyvenima su telefonu žaidu, gyvenimas be pc buvo sunku gyventi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pradėjau žaisti nuo 2012-09-01. Senbuvis. Buvo daug pauzių. Nebelošiu maždaug daugiau nei pusę metų, dabar prisijungiau, nes pamačiau jog yra pokeris, tai sumąsčiau pastumt šiandien laisvą laiką kol turiu.

 

Nebežaidžiu, nes atsibodo ir iš vis žaidimai nebetraukia. Pats serverio startas per kurį lošiau buvo pats geriausias, serveris turėjo savo ūnikalumą, paprastumą ir įdomumą žaisti kaip viskas buvo paprasta. Per daug nereikalingų sistemų tai sugadino. Žaidėjai virto "ožiais" ko to gerus metus nuo serverio pradžios tikrai nebuvo ir niekas nesiekė naudos. Žaidė dėl įdomumo.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistravo: 24-02-2012

 

Dabar nebežaidžiu, nes kokia prasmė, ateini į serverį o ten gauni baną už tai, kad nušovei administratorių... P.S Kai buvo mažiau žaidėjų buvo žymiai įdomiau, nes dabar vien tik papeikimai ir t.t.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistravau: 2013/12/30d. 

 

Apie šį serverį sužinojau 2012 metų spalio mėnesį, tada dar žaidžiau su kitu vartotoju - Karolis_Narkomanas. :D Į šį serverį mane pakvietė John_Elegy, užėjęs pamačiau labai daug naujų sistemų, bei mapp darbų. Na pažaidžiau porą valandų ir kažkaip užnervino vienas teisėsaugininkas, mane įkišo į jail 5h, ai pagalvojau nežaisiu daugiau ir tada pradėjau toliau lošti kaimeliuose, po kažkiek laiko atsibodo senas serveris ir ieškojau naujų ir vėl atradau tą patį las-venturas.lt projektą, bandžiau prisijungti su senu acc, bet neatsiminiau slaptažodžio, todėl sugalvojau naują nick'ą: Johnas_Freizeris. Pradėjau žaisti vėl.. Pirmas darbas buvo Radistai pas Super_Mario išdirbau 3 savaites, vėliau pas Karolis_Sudoku dirbau Taksi firmoje, ten išdirbau 1 mėnesį (stengiausi išdirbti ilgai kiekviename darbe). Ir tada atėjo EPi era, dar atsimenu puikiai užpildžiau anketą į šią firmą, bet nepatekau, o mano draugas elegy pateko, todėl buvo didelis gruzas.. :D Laukiau mini, atėjo vėl nepatekau ir ačiū dievui iš 3 karto tapau EPi darbuotoju, ten išdirbau apie 2 mėnesius pasiekiau priž. ir t.t. Vėliau užpildžiau anketą į EPi direktorių ir gavau firmos vadovą, o paskui sekė kiti mano pasiekimai. Turbūt ir aš šiek tiek užsipasakojau, bet norėjau išsilieti. Aišku buvo ir pertraukų nuo sa:mp, bet vis dėlto pasilikau šiame serveryje, nes čia man yra ĮDOMIAUSIA! 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistravau 2013-06-16 kažkur, tada atsimenu būdavo 4 gaujos (Ballas, GS, LSV ir Aztecas kažkokie), dar būdavo sūrių dyrikas Lukas_Ganjaman, o sūriai buvo mano pirmasis darbas. Bet poto kažkaip pabodo ir šiaip nebeturėjau laiko tam sampui, tad va gegužės ar balandžio mėnesį sugrįžau pažaisti sampą čia, bet serveris jau ne tas :(Į šį serverį tuo metu priėjo labai daug dabar žinomų veidų, dėl kito gan gero samp projekto žlugimo ir manau, kad to serverio žlugimas labai padėjo šiam serveriui prasiplėsti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

2012/08/31

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsireginau 2014-06-21, bet apie serverį žinau skaitykim ir nuo jo atsiradimo. prisijungiau kažkada galbūt 2012 pažaidžiau kelias savaites ir išėjau, nes sampo nebežaidžiau, tik jau 2014 prisijungiau ir pradėjau vėl žaist. Pažaidžiau iki vasaros ir nebelošiau normaliai iki šiol, tik prieš keletą dienų vėl normaliai grįžau į LV. Kitaip sakant aš čia žaidžiu su belenkokiom didėlem pertraukom :D

 

27958dfb4504fc96d5a365ad4f7d7a68134.png

 Varėm kažkada :))

 

P.S <33 senas spydikas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėkui už nuomones. (Kiek daug senbuvių) :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

2013-08-10 dar turiu acc kur net porą mėnėsių ankščiau užsiregistravęs. Manau , kad senbuvis :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

As Uzsiregistravau 2013-11-11d.

 

Zaidziu gan ilgai pasikeitimu daug anksc buvo FTB Armija apsauga The ballas gauja Grove street gauja ir t.t Daugiau administratoriu draugu invis daugiau su britu demesio skire servui Administratoriai buvo geresni Ir dbr padeda bet reciau dbr man vienas dalykas nepatinka kad panaikino Armija ir FTB kad FTB panaikino gerai bet armija yra kiekvienam serve kazkaip levai ja panaikino seip servas dar gyvuoja tikiuosi dar ilgais jis gyvuos ir jame losiu 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...